Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Охорона праці: обов’язки роботодавців і працівників Друк
Четвер, 23 грудня 2021, 08:16

Охорона праці: обов’язки роботодавців і працівників

         Охорона праці — це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності (ч. 1 ст. 1 Закону про охорону праці).

         Закон про охорону праці умовно можна поділити на три пункти:

1) основні положення з реалізації конституційного права працівників на охорону їх життя та здоров’я у процесі трудової діяльності, на належні, безпечні та здорові умови праці;

2) відносини між роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища;

3) закон установлює єдиний порядок організації ОП в Україні.

       Дія Закону про охорону праці поширюється на всіх роботодавців (як юридичних, так і фізичних осіб) і всіх працівників.

Детальніше...
 
Святкування Дня Святого Миколая Друк
Вівторок, 21 грудня 2021, 11:53

       19 грудня 2021 року в день святкування Дня Святого Миколая, за давньою традицією, діти отримують подарунки від дорослих і вчаться бути милосердними. В комунальному закладі «Високопільський центр культури і дозвілля» відбувся святковий концерт для дітей які перебувають у складних життєвих обставинах. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування.

       На свято завітали депутат Верховної ради Сергій КОЗИР та селищний голова Ганна ШОСТАК-КУЧМЯК, які теплими словами привітали малечу та забезпечили солодкими подарунками. Побажали щоб збувалися найзаповітніші мрії та побажання, достатку та щастя, радості. Нехай це свято подарує добру надію та сімейний затишок.

       Вихованці комунального закладу «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» створили справжню казку позитивних емоцій для глядачів. В кінці свята начальник служби у справах дітей Раїса Чередніченко побажала дітям здоров’я, мирного неба, здійснення мрій, віри, надії, любові, успіхів у навчанні, а головне – щасливого дитинства та пригостила учасників дійства солодощами.

       Зробити дитину щасливою зовсім неважко, потрібні лише турбота та бажання творити дива, - і за це у відповідь ти отримаєш у сотні раз більше - сяючі очі та щасливі посмішки дітей.

 

 

Детальніше...
 
Формування e-лікарняного (презентація) Друк
Вівторок, 21 грудня 2021, 11:14

Завантажити

 
Податкова інформує 21.12.2021 Друк
Вівторок, 21 грудня 2021, 10:42

 

Бізнес Херсонщини сплатив до держбюджету рекордні

понад 2 мільярди гривень податку на додану вартість

У січні – листопаді 2021 року юридичні особи та фізичні особи-підприємці регіону перерахували до державного бюджету більш як 2,1 млрд гривень податку на додану вартість (далі – ПДВ).

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим надходження ПДВ за 11 місяців поточного року перевищили обсяг показників за аналогічний період 2020 року майже на 14% або на 257,4 млн гривень.

Тільки за попередній місяць надійшло понад 249,4 млн гривень ПДВ.

Станом на початок цього місяця в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі зареєстровано 4063 платники ПДВ, серед яких 3673 юридичні особи та 390 фізичних осіб-підприємців.

Водночас Ігор Клим зазначив, що бізнесмени сплатили рекордні суми податку на додану вартість навіть з урахуванням карантинних обмежень та зниження з 20% ставки на реалізацію зернових культур з 1 березня 2021 року до 14%. Це свідчить про значне зменшення «тіньового» сектору економіки, зокрема, за рахунок ефективного адміністрування ПДВ та підвищення рівня податкової культури.

 

Власники та орендарі земельних ділянок Високопільської громади сплатили до бюджету понад 9 мільйонів гривень

 

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня – листопада нинішнього року власники та орендарі земельних ділянок Високопільської територіальної громади сплатили до місцевого бюджету понад 9 млн гривень плати за землю, що становить 21,6 % від загальної суми надходжень. Однак, цей показник виявився на 182,5 тис. гривень нижчим за минулорічний.

Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Високопільської селищної ради Друк
П'ятниця, 17 грудня 2021, 15:50

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Високопільської селищної ради

На виконання рішення виконавчого комітету Високопільської селищної ради від 16.12.2021 року № 374 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт.Високопілля, с.Мала Шестірня, с. Нововознесенське, с.Князівка, с.Тополине, с.Потьомкине, с.Федорівка, с.Добрянка, с.Костирка, с.Новогригорівське Високопільської селищної ради», відповідно до підпункту 6 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території смт.Високопілля, с.Мала Шестірня, с. Нововознесенське, с.Князівка, с.Тополине, с.Потьомкине, с.Федорівка, с.Добрянка, с.Костирка, с.Новогригорівське

оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території смт.Високопілля, с.Мала Шестірня, с. Нововознесенське, с.Князівка, с.Тополине, с.Потьомкине, с.Федорівка, с.Добрянка, с.Костирка, с.Новогригорівське

Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
Виконавчий комітет Високопільської селищної ради 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112.

Підстава для проведення конкурсу:

стаття 351 Закону України "Про відходи", рішення виконавчого комітету Високопільської селищної ради від 16.12.2021 року № 374«Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт.Високопілля, с.Мала Шестірня, с. Нововознесенське, с.Князівка, с.Тополине, с.Потьомкине, с.Федорівка, с.Добрянка, с.Костирка, с.Новогригорівське Високопільської селищної ради».

Детальніше...
 
Дорожня карта дій у випадку забруднення повітря сірчистим ангідридом Друк
П'ятниця, 17 грудня 2021, 14:19

 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНА МРІЯ» Друк
Четвер, 16 грудня 2021, 11:53

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС   
«НОВОРІЧНА МРІЯ»   

Український координаційний центр з підвищення правової освіти  населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»,  Українська  молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої  молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій  України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки  Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного  підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять  Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ». 

Учасники конкурсу: 

  • діти - внутрішньо переміщені особи (віком від 7 до 18 років). 
  • діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років). 
  • діти, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років). 

Номінації: 

  •  Молодша група  (від 7 до 10 років); 
    • Середня група (від 11 до 14 років); 
      • Старша група (від 15 до 18 років). 

Вимоги до робіт та їх доставка 

Організаційний комітет не обмежує техніку виконання конкурсних 

робіт (малюнки, HandMade «ХендМейд» вироби, графічні зображення тощо).  
Конкурсна робота (у відсканованому форматі чи сфотографована у 
форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові  конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси,  місця проживання, контактної інформації законних представників, назви  номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання  зображеного на малюнку) подається до Організаційного комітету, шляхом  направлення         відповідного     листа    на           електрону  адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа –  «Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно. 

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на  зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на  тему: «Моя новорічна мрія». Це відео буде використане при створенні  загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час  виставки робіт. 

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3  конкурсних робіт. 

Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб.  У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу буде  вилучено з участі в конкурсі, а учасника – дискваліфіковано.  Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та  його законний представник. 

Визначення переможців та відзначення переможців.   

Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2021 року. 

Вже у січні 2022 року переможці Конкурсу отримають дипломи 

лауреатів Конкурсу та цікаві подарунки. В кожній номінації буде визначено  до п’яти переможців.  

Окремо буде відзначено 3-х конкурсантів, які розмістять на сторінках в  мережі Facebook свою конкурсну роботу з хештегом #НоворічнаМрія2021. 

Конкурсанти отримають електроні сертифікати учасника.  

Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса uccplec@gmail.com

повідомлення на           Facebook-сторінку         Організатора  https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter/

 
Звіт селищного голови та секретаря ради 10.12.2021 Друк
Понеділок, 13 грудня 2021, 15:57

       10 грудня 2021 року в приміщенні комунального закладу «Високопільський центр культури та дозвілля» відбувся звіт Високопільського селищного голови Ганни Шостак-Кучмяк, секретаря селищної ради Вікторії Коперко, депутатів Високопільської селищної ради VIII скликання перед громадою за проведену роботу за період набуття повноважень депутатським корпусом Високопільської селищної ради VIII скликання. 11 грудня 2021 року відбулося звітування для жителів Малошестірнянського старостинського округу (с. Князівка, с. Тополине, с. Мала Шестірня, с.Федорівка, с.Новогригорівське).

10.12.2021

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 101

 


 


 

Статистика

3881303
CьогодніCьогодні133
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5822
У цьому місяціУ цьому місяці36309
З початкуЗ початку3881303

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України