Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Високопільське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує Друк
Вівторок, 03 серпня 2021, 14:24

        Високопільське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує Вас щодо ситуації з профілактики основних заразних захворювань тварин та птиці, яка склалася, на території Високопільської селищної ради.
       Провівши аналіз виконання плану діагностичних досліджень та профілактичних щеплень тварин та птиці які утримуються громадянами на території Високопільської селищної ради, за І півріччя 2021 року
установлено, що профілактичні обробки основних заразних захворювань здійснено на дуже низькому рівні:

  • ВРХ досліджено туберкульоз, бруцельоз лише на 65%
  • Вівці та кози досліджено туберкульоз, бруцельоз 13%
  • Щеплено проти сказу собак на 31%, котів на 25%

В зв’язку з такими низькими показниками профілактичних обробок тварин виникла загроза спалаху антропозоонозів - небезпечних заразних захворювань спільних для людей та тварин, високо заразних захворювань та масової загибелі тварин та птиці.

 
Податкова інформує 03.08.2021 Друк
Вівторок, 03 серпня 2021, 12:57

До бюджету країни бізнес Херсонщини сплатив 5,6 млрд гривень

За оперативною інформацією фахівців відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня – липня 2021 року платники податків регіону перерахували до бюджетів усіх рівнів 5658 млн гривень.

Це на 913 млн гривень більше, ніж за відповідний період минулого року. Темп сплати податків до відповідного періоду минулого року складає 19,3 %.

Детальніше...
 
Держветслужба - попередити гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин - сказ Друк
Вівторок, 03 серпня 2021, 12:48

Сказ

      СКАЗ НЕВИЛІКОВНА ХВОРОБА ЯКА ЗАВЖДИ ЗАКІНЧУЕТЬСЯ ЛЕТАЛЬНО. ЛЮДИНА ЗАРАЖАЄТЬСЯ ЦЬОЮ ХВОРОБОЮ ВІД ДОМАШНІХ ТА ДИКИХ ТВАРИН. ЄДИНИМ ЗАХИСТОМ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ ТА ЇЇ РІДНИХ ЯВЛЯЄТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ СОБАК І КОТІВ ПРОТИ СКАЗУ.

       Водобоязнь, гідрофобія, аерофобія – гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке проявляється в ураженні центральної нервової системи. Збудником сказу є вірус. Сказ зараховано до особливо небезпечних хвороб.

       Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Інфікування людини сказом відбувається здебільшого від диких хижих (вовки, лисиці, летючі миші, куниці, їжаки та інш.) чи домашніх тварин (коти, собаки), Головна ознака хворих тварин – зміна їх поведінки.

       Запам’ятайте, Дикі тварини втрачають обережність, з’являються в населених пунктах, місцях випасу і утримання худоби, нападають на людей та тварин. Домашні тварини не споживають звичайної їжі, стають неспокійними, через декілька днів – агресивними. Буйний період триває кілька днів, після чого розвивається параліч і смерть. Слина хворої тварини містить у собі вірус ще за десять днів до появи перших ознак захворювання, тобто інфікуватись людина може і від тварин, які зовні виглядають здоровими.

Детальніше...
 
Пошук волонтерів пробації! Друк
Вівторок, 03 серпня 2021, 10:21

 

ПОШУК ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ !

       

Високопільський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області запрошує до співпраці ініціативних та небайдужих громадян для здійснення волонтерської діяльності у сфері пробації на добровільній та безоплатній основі.

Пробація - це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Детальніше...
 
Попередження Укрзалізниці Друк
Вівторок, 03 серпня 2021, 08:37

На території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» склалася критична ситуація щодо порушень громадянами Правил встановлених на залізничному транспорті, а саме перехід через залізничні колії в невстановлених місцях або при русі поїздів, випасу худоби поблизу залізничної колії, побиття скла світлофорів та у приміських, пасажирських поїздах.

Випадки незаконних втручань, порушень громадянами Правил встановлених на залізничному транспорті, можуть призвести до . неминучих наслідків - загибелі (травмування) людей, техногенної катастрофи, дезорганізації руху як залізничного, так і автомобільного транспорту, тощо.

Підкреслимо, що покарання за умисне знищення або пошкодження чужого майна, передбачене - накладенням штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років.

Знаходження та випасу худоби поблизу залізничної колії - згідно ч. 4 ст. 109 Кодексу України Про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 170 до 340 грн.

Перехід через залізничні колії в невстановлених місцях - згідно ч.3 ст.109 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 34 до 170 грн.

Ризик наїзду на людину збільшується, особливо, в густонаселених пунктах та приміських зонах. Під колесами залізничного транспорту щорічно отримують важкі травми десятки дітей та підлітків. Чимало випадків травмування зі смертельним наслідком трапляється і в межах Одеської дирекції. Тому, знаходячись поблизу колії,необхідно бути максимально уважним самому і спостережливим до оточуючих .

Нещастя в родинах потерпілих пояснюються не лише порушенням чи недотриманням правил техніки безпеки з їхнього боку під час перебування на залізничній колії, а й байдужість, неуважним ставлення людей, що знаходяться поряд. Більшість постраждалих - школярі , що опинилися на колії без певної мети, а також діти дошкільного віку. Найпоширенішою причиною травматизму є ходіння по коліях, перехід залізниці у непризначених для цього місцях, ігри поблизу залізничних колій.

З метою попередження наїзду потяга на людей працівниками стрілецької команди станції Снігурівка проводиться профілактична робота, спрямована на уникнення несанкціонованого втручання в діяльність залізничного транспорту, інших правопорушень. Так, станом на 19.07.2021 рік за недотримання правил, встановлених на залізниці, ходіння по коліях в непризначених місцях затримано 26 (двадцять шість) осіб, з яких 12 оштрафовані на суму 40800 гривень .

Стан невиробничого травматизму на Одеській залізниці за 3 місяці 2021р. - травмовано 15 проти 11 у 2020 р.

Кількість травмовано на станціях - 9 проти -5 у 2020р. , зі смертельним наслідком 5 проти 4.

Кількість потерпілих на перегонах - б проти - 6 у 2020р. зі смертельним наслідком 4 проти 4..

Травмовано дітей до 16 років у 2021р -3, 1 смертельно, у 2020 - 1.

 
До уваги жителів смт. Архангельське - вибухові роботи 05.08.2021 Друк
Понеділок, 02 серпня 2021, 09:35

До уваги жителів смт. Архангельське та навколишніх сіл -

плануються вибухові роботи

       Для оптимізації виробничого процесу при виконанні комплексу робіт з видобування вапняку в Архангельському кар'єрі АТ "АрселорМіттал Берислав" будуть проведені вибухові роботи. Проведення робіт планується на 12:00 05 серпня 2021 рокуПросимо повідомити про можливі заплановані заходи і акції, які мають масовий характер, в цей проміжок часу, для узгодження проведення даних робіт за тел. (056) 499-64-70

 
Міністерством цифрової трансформації запущено національний проект із розвитку цифрової грамотності українців - онлайн платформа “Дія. Цифрова освіта”. Друк
П'ятниця, 30 липня 2021, 13:31

    

  Міністерством цифрової трансформації запущено національний проект із розвитку цифрової грамотності українців - онлайн платформа “Дія. Цифрова освіта”. Мета - навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки. На сьогодні зазначеною онлайн-платформою скористалися понад 500.000 українців. На платформі вже доступно 50+ освітніх онлайн-серіалів з різних тем: “Базові цифрові навички”, “Штучний інтелект”, “Цифрові навички для вчителів”, “Кіберняні” тощо. ( https://osvita.diia.gov.ua/) .

 

       Також, в межах даної платформи було запущено “Цифрограм” — національний тест на цифрову грамотність. https://osvita.diia.gov.ua/login Мета — провести дослідження цифрової грамотності в масштабах всієї країни. Тест складається із 90 запитань, які охоплюють 30 цифрових компетентностей. В основі методології — адаптація українськими експертами європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1.
( https://osvita.diia.gov.ua/digigram). СЕртифікат цифрограму визнається як перевага при працевлаштуванні -- адже ключові роботодавці визнають його, як додатковий тест при наймі на роботу. 

 

       Важливим є те, що проект має офлайн складову: мережу з більш ніж 6000 хабів цифрової освіти по всій країні. ВИ теж можете долучитися до проєкту і стати таким хабом, тож, якщо у вас є локації, куди люди можуть приходити та навчатись цифровій грамотності, то скоріше подавайте заявку на наш сайт :)
( https://osvita.diia.gov.ua/hubs) . 

 
Для Високопільської громади «єдинники» сплатили 2,5 мільйона гривень податків Друк
П'ятниця, 30 липня 2021, 10:37

Для Високопільської громади «єдинники» сплатили 

2,5 мільйона гривень податків

За перше півріччя 2021 року суб’єкти господарювання Високопільської територіальної громади перерахували до місцевого бюджету громади 2,5  млн  гривень єдиного податку. Про це повідомили спеціалісти відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Єдиний податок посідає третє місце за обсягом надходжень до місцевого бюджету та складає 15 відсотків у загальних доходах громади. Надалі з цих коштів фінансуватимуться ремонт доріг, потреби шкіл і дитсадків, освітлення вулиць, соціальні програми тощо.

У Високопільській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошують, що своєчасна й повна сплата єдиного податку сприяє розвитку територіальної громади та закликають до свідомого й сумлінного ставлення суб’єктів малого бізнесу до обов’язку сплачувати податки.

Підписуйтесь на сторінку ДПС України у Facebook та будьте в курсі податкових новацій!

Пресслужба Головного управління 

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 92

 


 


 

Статистика

3513521
CьогодніCьогодні1844
ВчораВчора4214
На цьому тижніНа цьому тижні22614
У цьому місяціУ цьому місяці62388
З початкуЗ початку3513521

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України