Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Заходи відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Високопільського центру надання соціальних послуг про проведення семінару "Школа відповідального батьківства" Друк
Четвер, 29 липня 2021, 15:54

       29 липня 2021 року працівниками відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КЗ «Високопільський центр надання соціальних послуг», за участі секретаря виконавчого комітету Високопільської селищної ради Пурик Надії Іванівни, служби у справах дітей Високопільської селищної ради, депутата селищної ради Зайченко Алли Дмитрівни, проведено семінар «Школа відповідального батьківства» де висвітлювались питання виховання дітей, здорового способу життя, профілактики та протидії поширенню туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, насильству в сім’ї тощо.
       В рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році та відмічається щороку 30 липня, на зазначеному семінарі висвітлювалась тема протидії торгівлі людьми з метою підвищення інформованості жителів громади та мінімізації ризику потрапляння дорослого населення та молоді до числа жертв цього злочину.

Детальніше...
 
Засідання круглого столу КЗ «Високопільський центр надання соціальних послуг» спільно з Високопільською філією Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Друк
Середа, 21 липня 2021, 21:24

       21 липня 2021 року у відділенні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КЗ «Високопільський центр надання соціальних послуг» спільно з Високопільською філією Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області та за участі Куковінець Наталії Леонідівни, головного спеціаліста відділу «Високопільське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відбулося засідання круглого столу з метою підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку у Високопільській філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області.

 
Розпорядження про скликання 15 сесії селищної ради VIII скликання Друк
Четвер, 15 липня 2021, 16:03

Детальніше...
 
Оголошення конкурсу Друк
Середа, 14 липня 2021, 14:55

         Високопільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самрврядування:

начальника відділу кадрової роботи, діловодства та контролю;

Детальніше...
 
Інформація діяльності відділу «Високопільське бюро правової допомоги» Друк
Неділя, 11 липня 2021, 22:39

Інформація діяльності відділу «Високопільське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

за І півріччя 2021 року

За період з 01.01.2021 по 30.06.2021 року фахівцями відділу «Високопільське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Бюро) було зареєстровано 277 звернень клієнтів, 269 особам було надано правову консультацію, 8 із них написали письмові заяви про надання БВПД.

Протягом звітного періоду клієнти зверталися частіше з наступних питань: сімейного - 92, іншого цивільного права - 23, спадкового - 36, житлового - 67, з інших питань - 9 , земельного - 16 , соціального забезпечення - 11, трудового - 16, адміністративного - 7.

Детальніше...
 
Повідомлення інспекції Держпраці і ДПС Друк
Середа, 07 липня 2021, 14:37

 
Повідомлення податкової служби 07.07.2021 Друк
Середа, 07 липня 2021, 10:51

Про трудові відносини у фермерському господарстві

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що наразі в Україні триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія «Урожай – 2021».

Метою її проведення є забезпечення повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та громадянами, які є власниками земельних ділянок і власними силами обробляють такі ділянки для отримання доходу. Особливий акцент працівники податкової служби роблять на упередженні схем ухилення від оподаткування, виявленні й реєстрації неоформлених найманих працівників та легалізації їх заробітної плати.

Детальніше...
 
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад Друк
Понеділок, 05 липня 2021, 08:48

       Високопільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

спеціаліста ІІ категорії з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку;

головного спеціаліста з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового розвитку. 

          Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

         При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посади. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

        

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 92

 


 


 

Статистика

3513548
CьогодніCьогодні1871
ВчораВчора4214
На цьому тижніНа цьому тижні22641
У цьому місяціУ цьому місяці62415
З початкуЗ початку3513548

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України