Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Про скликання 23 сесії селищної ради VIII скликання Друк
Четвер, 09 грудня 2021, 21:38

 

Детальніше...
 
Звіти депутатів Високопільської селищної ради по населеним пунктам Друк
Середа, 08 грудня 2021, 15:38

Шановні жителі Високопільської територіальної громади!!!

 

Відповідно до графіку проведення звітів, затвердженого рішенням Високопільської селищної ради від 19 листопада 2021 року  № 1060  запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту Високопільського селищного голови та депутатів Високопільської селищної ради VIII скликання  перед громадою за проведену роботу за період набуття повноважень депутатським корпусом Високопільської селищної ради VIII скликання. Із звітами можна ознайомитись на сайті Високопільської селищної ради за посиланням  http://kronau.in.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=123&Itemid=218, які відбудуться:

1)  для жителів Малошестірнянського старостинського округу (с. Князівка, с. Тополине, с. Мала Шестірня, с.Федорівка, с.Новогригорівське) 11 грудня 2021 року о 14.00 годині в приміщенні філії – «Малошестірнянський сільський Будинок культури» комунального закладу «Високопільський центр культури і дозвілля» за адресою: с.Мала Шестірня вул. Миру 49;

2) для жителів Нововознесенського старостинського округу(с.Потьомкине, с.Новознесенське, с. Вереміївка, с.Добрянка, с. Костирка) 13 грудня 2021 року о 14.00 годині в приміщенні філії - «Нововознесенський сільський клуб» комунального закладу «Високопільський центр культури і дозвілля» за адресою: с. Нововознесенське вул. Миру 18а;

3)    для жителів Новомиколаївського старостинського округу (с. Новомиколаївка, с. Черешневе) 14 грудня 2021 року о 14.00 годині в приміщенні адміністративного будинку Високопільської селищної ради за адресою: с. Новомиколаївка вул.Центральна 34;

4)    для жителів Новопетрівського старостинського округу (с.Ольгине, с.Новопетрівка) 15 грудня 2021 року о 14.00 годині в приміщенні філії - «Новопетрівський сільський Будинок культури» комунального закладу «Високопільський центр культури і дозвілля» за адресою : с.Новопетрівка, вул.Української Звитяги, 46а;

5)    для жителів Іванівського старостинського округу (с. Іванівка, с. Миколаївка) 16 грудня 2021 рокуо 14.00 годині в приміщенні адміністративного будинку Високопільської селищної ради за адресою : с.Іванівка вул. Перемоги 37в;

6)    для жителів Зарічненського старостинського округу (с. Зарічне, с. Благодатне, с. Мар’їне) 17 грудня 2021 року о 14.00 годині в приміщенні філії «Зарічненського сільського будинку культури» комунального закладу «Високопільський центр культури і дозвілля» за адресою : с.Зарічне вул. Івана Франка 51;

7)    для жителів Архангельського старостинського округу (смт.Архангельське, с.Блакитне) 18 грудня 2021 року о 14.00 годині в приміщенні філії Архангельського селищного Будинку культури за адресою: смт. Архангельське вул. Тараса Шевченка, буд.42.

 Під час яких Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з керівництвом ради у формі відкритого діалогу.

 Чекаємо на зустріч з Вами!

 
Звіти депутатів Високопільської селищної ради Друк
Середа, 08 грудня 2021, 13:56

Шановні жителі Високопільської територіальної громади, у п’ятницю 10 грудня 2021 року о 13.00 год. в приміщенні комунального закладу «Високопільський центр культури та дозвілля» за адресою: смт. Високопілля вул. Визволителів, буд.55 відбудеться звіт Високопільського селищного голови та депутатів Високопільської селищної ради VIII скликання перед громадою за проведену роботу за період набуття повноважень депутатським корпусом Високопільської селищної ради VIII скликання. Із звітами можна ознайомитись на сайті Високопільської селищної ради за посиланням  http://kronau.in.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=123&Itemid=218  

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні даного звіту. Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з керівництвом ради у формі відкритого діалогу.

Чекаємо на зустріч з Вами!

 
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з бухгалтерського обліку Друк
Вівторок, 07 грудня 2021, 15:44

Високопільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку селищної ради.

 Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку селищної ради: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи. При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посади.

   Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи: 

- заяву про участь у конкурсі; 

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; 

- 2 фотокартки розміром 4 х 6 см; 

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; 

- копію документа про підтвердження рівня володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови; 

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; 

- копію документа, який посвідчує особу; 

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).  

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково відділом кадрової роботи, діловодства та контролю селищної ради.

 Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (08 грудня 2021 року) до 06 січня 2022 року включно за адресою: 74000, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 112, 3 поверх, кабінет секретаря селищної ради.

  Телефон для довідок: 2-17-95. 

 
Учні привітали з Днем місцевого самоврядування Друк
Вівторок, 07 грудня 2021, 15:19

Учні КП "Високопільський ОЗЗСО" привітали колектив Високопільської селищної ради з Днем місцевого самоврядування

 
Введення на території області "жовтого" рівня епідемічної небезпеки Друк
Вівторок, 07 грудня 2021, 14:40

Детальніше...
 
До Міжнародного дня людей з інвалідністю Друк
П'ятниця, 03 грудня 2021, 11:14

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

           Щорічно 03 грудня в Міжнародний день людей з інвалідністю у всьому світі привертається особлива увага до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

Від­зна­чен­ня цього Дня – спра­ве­д­ли­ва ша­на су­с­пі­ль­с­т­ва та нага­ду­ван­ня всім про обо­в'я­зок пе­ред людьми з особливими потребами, що по­тре­бу­ють за­хи­с­ту та під­три­м­ки у цей не­про­с­тий час. Особи з інвалідністю – це не про­с­то ка­те­го­рія лю­дей. Це окремі жит­тя. Окре­мі тра­ге­ді­ї. Окре­мі люд­сь­кі на­дії на те, що все бу­де добре. На щастя, по­ряд із ними є ті, хто хоче до­по­мо­г­ти. І хто допома­га­є. Пе­ре­йма­ю­чись бу­ден­ни­ми про­бле­ма­ми, ми повинні замис­ли­ти­ся над не­про­с­тою до­лею лю­дей з ва­да­ми здоров’я і не тіль­ки 03 гру­д­ня, а й завжди, не за­бу­ва­ти про те, що по­руч із на­ми вони жи­вуть і по­тре­бу­ють до­по­мо­ги та ува­ги.

Основний склад потерпілих, які перебувають на обліку у Бериславському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області, – це люди, що втратили працездатність внаслідок травм на виробництві та професійних захворювань. На сьогодні 124осіб з інвалідністю отримує щомісячні страхові виплати та інші різні виплати з медичної та соціальної реабілітації.

Система загальнообов’язкового державного соціального страхування гарантує громадянам соціальний захист. Наразі діє цілий комплекс соціальних послуг з медичної та соціальної реабілітації: лікування потерпілих у стаціонарних медичних закладах та санаторно-курортне лікування, медична реабілітація та організація санітарного і спеціального медичного догляду за потерпілими; забезпечення осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва необхідними медикаментозними препаратами, автомобілями, інвалідними візками, протезно-ортопедичними виробами. Сукупні витрати, спрямовані на ці цілі за 11 місяців 2021 року, склали 300,6 тис. гривень.

     Ко­жен  день у жит­ті лю­дей з осо­б­ли­ви­ми по­тре­ба­ми на­по­в­не­ний пра­г­нен­ням при­сто­су­ва­ти­ся до са­мо­стій­но­го жит­тя в су­с­пі­ль­с­т­ві,  са­мо­вдо­с­ко­на­лен­ня,  прино­си­ти  ра­дість со­бі та оточу­ю­чим. І не­зва­жа­ю­чи на де­які не­вда­чі та сму­ток, на­дія на кра­ще та ле­г­ше своє іс­ну­ван­ня в су­с­пі­ль­с­т­ві не за­ли­шає їх. Го­ло­вне для них – що жит­тя є і во­но триває. Сьо­го­дні осо­б­ли­во­го вша­ну­ван­ня і відзна­чен­ня за­слу­го­ву­ють ті особи з інвалідністю, які не впа­ли в розпач, не за­мкну­лись у чо­ти­рьох сті­нах, а в си­лу сво­їх можливо­с­тей пра­цю­ють, бе­руть ак­ти­в­ну участь у гро­мад­сь­ко­му житті, за­йма­ють­ся спо­р­том, ру­ко­діл­лям, ху­до­ж­ні­ми про­ми­с­ла­ми і са­мо­ді­я­ль­ні­с­тю, ви­хо­ву­ють ді­тей та онуків. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми.

Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

       Шановні!Ба­жаю усім ВАМ здо­ро­в’я, ак­ти­в­но­го до­в­го­літ­тя, си­ли ду­ху і бла­го­по­луч­чя вашим родинам.

В.о.начальника відділення                                               С.В. Діденко

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 101

 


 


 

Статистика

3881340
CьогодніCьогодні170
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5859
У цьому місяціУ цьому місяці36346
З початкуЗ початку3881340

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України