Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Про всіх, про кожного і про відходи Друк
П'ятниця, 03 грудня 2021, 11:04

Про всіх, про кожного і про відходи

 Ще у липні 2017 року Міністерство екології та природних ресурсів України закінчило роботу над "Національною стратегією поводження з відходами", в якій детально описано проблему поводження зі сміттям в Україні та заходи для її вирішення. Якщо узагальнити, то суть цієї стратегії передбачає наступні заходи:

-  запобігання утворенню відходів;

- збирання, перевезення, сортування, зберігання, оброблення, перероблення,     утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення віходів;

- контроль за цими операціями, облаштування та підтримка належного стану об’єктів на яких здійснюються всі вищевказані операції.

І, згідно з Положенням про Міністерство регіонального розвитку, за виконання  та дотримання Закону України "Про відходи" відповідальними є органи місцевого самоврядування. А отже ми з вами, шановні громадяни, всі разом і кожний особисто.

Ясна річ, що для повного вирішення такої надважливої проблеми, як утилізація сміття, потрібна і реальна зацікавленість на державному рівні і деякий час. Але головне, що ми повинні пам’ятати – цивілізоване поводження з відходами не чиясь примха, а життєва необхідність, продиктована реаліями сьогодення. Організоване вивезення відходів є першим кроком на шляху до вирішення цієї проблеми. І    Високопільська селищна рада, незважаючи на несприятливі умови, два роки тому, зробила цей крок на зустріч впорядкованості та екологічній безпеці громади. 

Прийшов час  і кожному з нас зрозуміти, що налагодження цивілізованої системи поводження з відходами є хоч і непростим, але невідворотним процесом, який не омине жодного з нас, ні за яких обставин. І чим раніше ми це усвідомимо, тим скоріше Високопілля стане екологічно безпечною, чистою та затишною домівкою для нас, наших дітей та онуків. 

А для тих, хто ще не усвідомив всієї важливості проблеми, мусимо в черговий раз нагадати, що укладання договору на вивіз сміття є обов'язковим для всіх. Відсутність же такого договору  у фізичної особи, юридичної особи чи підприємця є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Високопільської ОТГ, і тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від від 340грн. до 1360 грн. (ст.152 КУпАП).

Уникнути порушення Законів України і внести свою частку в загальну справу покращення екологічної безпеки  Високопільщини, можна, оформивши договір на надання послуг з поводження з побутовими відходами з комунальним підприємством селищної ради «Високопільський комунсервіс».

Відділ ЖКГ, комунальної власності, 

цивільного захисту та оборони 

Високопільської селищної ради

 

 
Податкова інформує 01.12.2021 Друк
Середа, 01 грудня 2021, 11:14

За 10 місяців до бюджету Високопільської громади надійшло

понад 21,1 мільйона гривень ПДФО

За даними відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та           м. Севастополі, упродовж січня – жовтня 2021 року до місцевого бюджету Високопільської селищної територіальної громади надійшло понад 21,1 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

Вже традиційно цей податок залишається рекордсменом у фінансуванні місцевого бюджету громади та основним джерелом його наповнення. Питома вага в загальних податкових надходженнях складає 55%.

Детальніше...
 
Стань волонтером пробації Друк
Середа, 01 грудня 2021, 10:51

Стань волонтером пробації

 

        5 грудня, в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х років минулого століття, на сьогоднішній день у світі нараховується понад 140 мільйонів волонтерів.

Детальніше...
 
Звіт старости Нартова А. О. у зв'язку з припиненням повноважень старости Архангельського старостинського округу Друк
Понеділок, 29 листопада 2021, 10:25

       У зв’язку з припиненням повноважень старости Архангельського старостинського округу у вівторок 30 листопада 2021 року о 16.30 год. в приміщенні філії Архангельського селищного Будинку культури за адресою: смт. Архангельське вул. Тараса Шевченка, буд.42 відбудеться звіт старости Нартова Андрія Олексійовича перед громадою за проведену роботу протягом 2021 року.

       Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту старости. Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з старостою у формі відкритого діалогу.

       Чекаємо на зустріч з Вами!

        Звіт старости Нартова А.О.

 
Безбар`єрність в Україні, як нова суспільна норма. Друк
Четвер, 25 листопада 2021, 16:24

Безбар`єрність в Україні, як нова суспільна норма.

 

       На даний час питання безбар`єрного простору в Україні винесено на найвищий державний рівень, де завдяки ініціативам Першої леді Олени Зеленської проводяться важливі реформи щодо впровадження безбар’єрності як загального підходу у сфері формування державної політики для забезпечення безперешкодного доступу всіх соціальних груп до зайнятості, освіти, пересування, послуг, спілкування та дозвілля, участі в житті громади, щоб кожен член суспільства жив повноцінним життям.

       То що таке безбар`єрність та якими є її ключові напрямки?

       Безбар`єрність – це філософія суспільства без обмежень, в якому забезпечуються рівні права та можливості для всіх людей у самореалізації, зайнятості, пересуванні, сервісах, здобутті освіти, спілкуванні, дозвіллі, розвитку.

       Раніше під поняттям безбар`єрності переважно розуміли її фізичну сторону – як зробити так, щоб можна було зручно та без перешкод дістатися в те чи інше місце, наразі воно значно розширило своє значення у суспільному розумінні.

       Напрямки просування безбар`єрності:

Детальніше...
 
Про скликання 21 сесії селищної ради VIII скликання Друк
Вівторок, 23 листопада 2021, 08:52

Детальніше...
 
Бериславське районне управління ГУ ДСНС України в Херсонській області надає електронне посилання Мапи готових до укриття населення захисних споруд Херсонської області Друк
Вівторок, 23 листопада 2021, 16:01

Бериславське районне управління ГУ ДСНС України в Херсонській області надає електронне посилання Мапи готових до укриття населення
захисних споруд Херсонської області.
Посилання на карту: https://safe.ks.ua/map/viewer/index.php?code=60e827ab6f81a

 
З Днем працівників сільського господарства Друк
П'ятниця, 19 листопада 2021, 11:40

Шановні працівники сільського господарства  Високопільської територіальної громади!

       З почуттям глибокої поваги і шани прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
      Ваша праця споконвіку була і залишається непростою, але почесною та благородною. Вона також є фактором економічного зростання країни та запорукою благополуччя кожного українця.Наші аграрії працюють в умовах ризикованого землеробства та достойно відповідають на виклики клімату, показуючи відмінні результати по багатьох напрямках рослинництва та тваринництва.

      Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери – керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва  громади міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму.
       Нехай і в подальшому колосяться щедрими урожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя ваші плани, замисли і надії на радість вашим родинам, на благо розквіту і покращенню добробуту українського народу. 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 101

 


 


 

Статистика

3881218
CьогодніCьогодні48
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5737
У цьому місяціУ цьому місяці36224
З початкуЗ початку3881218

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України