Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
(виправлено) Зареєстровані кандидати у депутати Високопільської селищної ради Друк
Вівторок, 29 вересня 2020, 14:21

 

Високопільська територіальна виборча комісія повідомляє про зареєстрованих кандидатів в депутати Високопільської селищної ради

Детальніше...
 
Відкриття хореографічної зали Друк
Середа, 16 вересня 2020, 05:11

Новий навчальний рік позашкільної освіти відзначився урочистим відкриттям хореографічної зали для вихованців Високопільського центру дитячої та юнацької творчості, молоді та дорослих громади.
Зала оснащена дзеркальними стінами, ковроліновою підлогою, хореографічним станком, мультимедійним комплексом (ТВ+аудіо), роздягальнею із шафами.
Зайняття з хореографії будуть проводитись в будівлі Центру культури та дозвілля, колишнє приміщення дитячої бібліотеки.
Вдячний молодіжній раді, колективам селищної ради, Центру дитячої творчості, Центральної бібліотеки, Центру культури і дозвілля, учням та батькам, всім хто приймав безпосередню участь у втіленні в життя мрії багатьох творчих людей!
Проект "Закупівля обладнання для занять спортом та хореографією в Високопільській ОТГ" реалізований у співпраці з програмою DOBRE.
Детальніше...
 
Центр громадської активності на базі Високопільської бібліотеки Друк
Четвер, 10 вересня 2020, 15:52

Закінчилася реалізація проекту "Центр громадської активності на базі Високопільської бібліотеки". Відтепер в громаді є зручний та доступний простір, де мешканці можуть об'єднуватися, навчатися, вільно збиратися, обговорювати свої ініціативи, брати участь в управлінні громадою. Дякую проектній команді за чудову організаційну роботу та приємну співпрацю.
Нагадуємо, що в рамках реалізації даного проекту проводилося соціальне опитування. З його результатами можна ознайомитися за посиланням..
Проект "Центр громадської активності на базі Високопільської бібліотеки" реалізовувала ГО «Товариство воїнів – учасників, ветеранів АТО на Сході України у Високопільському районі» у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який виконує ГО «Громадський центр «Нова генерація», регіональний партнер програми USAID DOBRE у Херсонській області.

 
(Внесено зміни) Про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Високопільської селищної ради Друк
Понеділок, 07 вересня 2020, 16:14

Вибори депутатів до місцевих рад та голів обєднаних територіальних громад
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

 

 

П О С Т А Н О В А

 

с.м.т. Високопілля

 

15год. 20 хв.

 

"­­­08" вересня 2020 року                                                           № 3

 

Про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Високопільської селищної ради Бериславського району Херсонської області  на виборах депутатів Високопільської селищної ради 25 жовтня 2020 року, встановленні зміни по встановленні меж виборчих округів та присвоєння їм порядкових номерів.

 

Територіальна виборча комісія  постановляє:

 1. Внести зміни в багатомандатні виборчі округа та розподіл кількості депутатських мандатів.
 2. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії.
 3. Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії та Бериславській районній виборчій дільниці.
 4. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу ведення Державного реєстру  виборців апарату Високопільської районної державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

 

Голова комісії                                                                     Л.М.Стаднік

____________________

(підпис)

Секретар

 

комісії                                    ________________               О.А.Емельянов

(підпис)

МП

Вибори депутатів сільських, селищних,

міських рад та голів сільських, селищних,

міських голів 25 жовтня 2020 року

(вид, назва місцевих виборів та дата їх проведення)

Відомості про утворення

багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів

Високопільської селищної територіальної громади

(назва сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч)

із зазначенням назви району, області)

 

 

Номер багатомандатного виборчого округу

Опис меж багатомандатного виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців в окрузі

Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі

1

Частина виборчої дільниці 650163 (смт Високопілля — вул. Маяковського, вул. Першотравнева, вул. Робоча, вул. Херсонська, вул. Українська, вул. Національної Гвардії, вул. Горького, вул. Героїв Крут, вул. Шевченка, вул. І Заводська, вул. ІІ Заводська, вул. Банкова, вул. Визволителів.

986

2

2

Частина виборчої дільниці 650163 (смт Високопілля — вул. Сагайдачного, вул. Молодіжна, вул. Садова, вул. Суворова.

636

2

3

Частина виборчої дільниці 650164 (смт Високопілля - вул. Андреєва, вул. Вокзальна, вул.  Гагаріна.,виборча дільниця 650172(с.Ольгине),виборча дільниця 650171(с.Новопетрівка)

1234

2

4

Частина виборчої дільниці 650164 (смт Високопілля — вул. Кісільова, вул.  Південна, вул. Пушкіна, вул. Ювілейна, пров. Шкільний.

512

2

5

Виборча дільниця 650165 (смт Високопілля- вул. Богдана Хмельницького, вул. Гоголя, вул.  Кобзаря, вул. Лермонтова, вул. Нова, вул. Паркова, вул Степова, с. Князівка, с. Тополине), виборча дільниця 650167 ( с. Мала Шестірня, с. Федорівка), виборча дільниця 650168 (с. Новогригорівське)

1429

4

6

Виборча дільниця 650166 (с.Потьомкине), виборча дільниця 650169 (с.Новознесенське, с. Вереміївка, с. Добрянка,  с. Костирка), виборча дільниця 650170 (с. Новомиколаївка, с. Черешневе)

1469

4

7

Виборча дільниця 650173 (смт Архангельське, с. Блакитне).

1495

3

8

Виборча дільниця 650174 (с. Іванівка), виборча дільниця  650175 (с. Миколаївка) виборча дільниця 650176 (с. Зарічне, с. Благодатне, с. Мар’їне).

1215

3

 

Голова

Високопільської  селищної територіальної комісії

 

 

 

 

 

Л.М. Стаднік

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(ініціал імені та прізвище)

 

МП

 

 

 

Секретар
Високопільської  селищної територіальної комісії

 

 

 

 

 

О.А. Ємельянов

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(ініціал імені та прізвище)

 

"05" вересня 2020  року

 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО РЕЄСТРУ Друк
П'ятниця, 04 вересня 2020, 09:42

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

З 2 вересня 2020 року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацєю громад та Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) розпочинає активну фаза другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР). https://www.facebook.com/usaid.agro/ )

.

ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР - це державна автоматизована інформаційна система збирання, обліку, накопичення, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції.

Метою проекту ДАР (www.ar.gov.ua) є створення нових прозорих умов для детінізації ринку землі, захисту прав землевласників та орендарів, ефективного планування та персоніфікованого розподілу державної підтримки, а також запровадження єдиного цифрового простору для розвитку малих та середніх селянських господарств, що врешті сприятиме збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та розвитку сільських територій.

Впровадження ДАР має на меті:

 • забезпечити облік аграріїв-отримувачів державної допомоги;
 • забезпечити прозоре адміністрування, спрямування та розподіл коштів державної підтримки в АПК за допомогою електронних засобів;
 • надавати зручні електронні сервіси аграріям, зокрема відображення у “кабінеті аграрія” інформації про землю, зареєстровані речові права оренди, а також зареєстрованих тварин;
 • отримувати статистичну інформацію для органів державної влади та місцевого самоврядування;
 • створити надійний канал комунікації між державою/омс та виробником сільськогосподарської продукції

Особливості функціонування ДАР:

 • ДАР ведеться за рахунок коштів державного бюджету;
 • ДАР ведеться шляхом добровільного внесення с/г виробниками відомостей про себе;
 • ДАР відображає інформацію про с/г виробників з інших державних реєстрів та кадастрів;
 • ДАР використовується також для електронної взаємодії між фізичними та юридичними особами, державними органами, органами місцевого самоврядування, центрами надання адміністративних послуг;
 • **С/г виробники, які внесли відомості про себе в ДАР набуватимуть право: на отримання державної підтримки на основі інформації, що міститься в ДАР без надання відповідних відомостей в паперовій формі.

Пілотне впровадження ДАР на території Високопільскої селищної ради починається з  2 вересня 2020 року, триватиме 4 тижні і відбудеться у співпраці з органами місцевого самоврядування та Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).  Працівники ОТГ будуть задіяні в як оператори ДАР, допомагаючи агровиробникам (фермерам, підприємцям тощо) зареєструватися і консультуючи їх щодо функцій і можливостей ДАР. Тому просимо звертатись до Високопільської селищної ради Херсонської області за адресою: Херсонська область, смт. Високопілля вул. Визволителів 112, 3-тій поверх, кабінет землевпорядників.

УВАГА: До 30 вересня для осіб, які будуть реєструватись, є можливість безкоштовно перевірити коректність даних на землю, виявити помилки в реєстрах і подати заявки на їх виправлення та виправити їх, а також перевірити відповідність даних про майнові права на землю, за підтримки спеціалістів Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)

Високопільська селищна рада

 
Розпочато реалізацію Плану покращення послуги водопостачання Друк
Вівторок, 01 вересня 2020, 05:19

У Високопільській ОТГ розпочато реалізацію Плану покращення послуги водопостачання в рамках співпраці з Програма DOBRE. Отримані труби, з’єднувальна арматура, насоси та системи автоматичного керування насосами для сіл Нововознесенське та Добрянка, Новогригорівське. Також в процесі закупівля техніки для комунального підприємства - трактор та причіп.

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

 
ОГОЛОШЕННЯ про проведення державної інвентаризації земельних ділянок Друк
Вівторок, 30 червня 2020, 13:15

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення державної інвентаризації земельних ділянок
на території Високопільської громади

 

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м. Київ), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах (Високопільської селищної ради ) Високопільського району  у Херсонській області.

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» буде здійснювати погодження меж земельних ділянок суміжних землевласників (землекористувачів) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землевласників (землекористувачів) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресою вул. Визволителів, 112, смт Високопілля.

02 липня 2020 р.  О  09:00

У разі відсутності суміжних землекористувачів (землевласників) для погодження документацій, відповідно до Наказу Держкомзему України №376 від 18.05.2010 р. «Про затвердження інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» зі змінами та доповненнями, межі вважаються погодженими.

З метою отримання правової консультації та додаткової інформації звертайтесь за телефоном: 044-270-50-80; 067-992-88-75 або пишіть на електронну пошту (email): info@unex.kiev.ua

 
Як в Україні захищають права дітей? Друк
Неділя, 07 червня 2020, 19:59

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права неповнолітніх, нагода звернути увагу на правові проблеми, з якими стикаються діти. Про це йшлося день під час онлайн пресконференції «Як в Україні захищають права дітей?», що відбулася на базі пресцентру ІА «Укрінформ».

«Міністерство юстиції активно включено у процес як захисту прав дитини, так і укріплення цих прав. Ми є ініціаторами та співавторами законопроєктів, метою яких є захист прав дитини. Це законодавство, дружнє до неповнолітніх, проєкти, які спрямовані на відновне правосуддя, тобто, допомога дітям, які вчинили якесь правопорушення та отримали другий шанс. Це також законопроєкт, відповідно до якого діти зможуть самостійно звертатися за правовою допомогою», – зазначила заступниця Міністра юстиції України Валерія Коломієць.

Міністерство юстиції та система безоплатної правової допомоги проводять багато правопросвітницьких заходів для дітей. Зокрема, лише цього року фахівці системи БПД провели понад 1,3 тис таких заходів, що адаптовані під дітей різних вікових категорій.

«Понад 20 років ЮНІСЕФ підтримує уряд України у поліпшенні політики із захисту дітей. Вже багато результатів досягнуто разом. Зокрема, це пілотування відновного правосуддя для неповнолітніх у конфлікті із законом, приведення законодавства щодо дітей у відповідність до міжнародних стандартів, а також проведення поточних реформ у сфері забезпечення добробуту дітей та інклюзивної освіти», – підкреслила заступниця Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 80

 


 


 

Статистика

3135262
CьогодніCьогодні535
ВчораВчора588
На цьому тижніНа цьому тижні1709
У цьому місяціУ цьому місяці1709
З початкуЗ початку3135262

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України


Найпопулярніші