Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Вітання з Днем Гідності та Свободи Друк
П'ятниця, 19 листопада 2021, 10:36

Шановні жителі Високопільської  громади!

 

Сьогодні, на передодні  Дня  Гідності та Свободи ми  вшановуємо  громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Сотня активістів Майдану – Небесна Сотня – пожертвували найціннішим, що у них було. Вони поклали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас, за наше щасливе майбутнє. Вони стояли до кінця. 

Шкода, що  боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується і сьогодні. Від агресора нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок усієї країни. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності. Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. 

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівка, не згасає віра в наше спільне щасливе майбутнє. 

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

 
Розпорядження про скликання позачергової 20 сесії Високопільської селищної ради Друк
Середа, 17 листопада 2021, 16:01

Детальніше...
 
Податкова інформує 17.11.2021 Друк
Середа, 17 листопада 2021, 15:49

Яку суму коштів зазначити громадянину в одноразовій декларації, який має у власності 405 тисяч гривень

 

                Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо суми коштів, які повинен задекларувати громадянин, який має у власності 405 тис. гривень та виявив бажання скористатись правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (повністю усю суму коштів чи тільки їх частину).

Відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

Детальніше...
 
Про формування нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Високопільської селищної ради Бериславського району Друк
Вівторок, 16 листопада 2021, 17:13

ОГОЛОШЕННЯ

про формування нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Високопільської селищної ради Бериславського району

       На виконання Конституції України, ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі, або позбавлення волі на певний строк», формується новий склад спостережної комісії при виконавчому комітеті (далі - спостережна комісія).

       До участі у роботі спостережної комісії запрошуються представники громадських організацій, підприємств, організацій і установ (незалежно від форм власності), які бажають включити до складу комісії своїх представників, мають надати до виконавчого комітету відповідні пропозиції і за підписом керівника підприємства, установи або рішення керівника органу організації.

       Окремі громадяни надають заяву особисто, рішення про затвердження нового складу спостережної комісії буде оприлюднене протягом тижня після його прийняття.

       За довідками звертатися до виконкому Високопільської селищної ради, за адресою: вул.. Визволителів, 112, 3-й поверх.

 
Конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховній Раді України у 2022 році Друк
Четвер, 11 листопада 2021, 09:25

Конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховній Раді України у 2022 році

Мета Програми: надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.

Тривалість Програми: січень – липень 2022 року.

Кількість учасників Програми – 50 осіб,

у тому числі за формами стажування:

повний робочий час (9:00 – 18:00, 8 годин) – 30 осіб;

неповний робочий час (9:00 – 13:00 або 14:00 – 18:00, 4 години) – 20 осіб.

Учасникам Програми за формою стажування повного робочого часу передбачена виплата стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Вимоги до кандидатів на участь у Програмі:

Детальніше...
 
16 листопада 2021 року відбудеться перевірка систем централізованого оповіщення з доведенням до населення навчальної інформації у сферіцивільного захисту Друк
Середа, 10 листопада 2021, 16:55

Увага! 16 листопада відбудеться перевірка систем централізованого оповіщення з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту

       На підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1659-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 січня 2021 року № 47 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2021 рік» протягом листопада поточного року проводиться комплексна перевірка систем централізованого оповіщення Херсонської області з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту з використанням зазначеної системи оповіщення та засобів масової інформації.

       Згідно до затвердженого плану перевірки 16 листопада 2021 року проводитиметься:

з 12:05 до 12: 08 години – включення електросирен;

з 12:10 до 12:15 години – передача навчальної інформації з питань цивільного захисту в рамках програм філії ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія»: телевізійний канал «UA:ХЕРСОН»; радіо «Українське радіо Херсон»;

з 12:30 до 12: 35 – передача навчальної інформації з питань цивільногозахисту місцевими операторами, провайдерами, телекомпаніями.


 

 
З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва Друк
Понеділок, 08 листопада 2021, 19:20

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ГАННИ ШОСТАК - КУЧМЯК

 
              Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!
Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
 

           Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.


       Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.


       Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.
Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.
Зі святом всіх. І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.


            Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура!

 
ЄСВ Херсонщини Друк
Понеділок, 08 листопада 2021, 19:16

Страхувальники Херсонщини спрямували до соцфондів 

понад 4,3 мільярда гривень 

Протягом січня – жовтня 2021 року роботодавці Херсонщини перерахували до соціальних фондів понад 4,3 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, цьогорічні надходження єдиного соціального внеску на 776,4 млн гривень перевищили відповідний показник попереднього року. 

 Своєчасна та в повному обсязі сплата єдиного внеску до соціальних фондів сприяє дотриманню державними інституціями соціальних гарантій. Зокрема мешканці Херсонської області мають можливість вчасно отримувати пенсії, виплати на випадок безробіття, від нещасних випадків чи професійних захворювань.  

 

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook – дізнавайтеся про податкові новини першими:  https://www.facebook.com/TaxUkraine.

 

                                                                                    Пресслужба Головного управління 

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 101

 


 


 

Статистика

3881261
CьогодніCьогодні91
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5780
У цьому місяціУ цьому місяці36267
З початкуЗ початку3881261

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України