Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Звіт селищного голови за 2012 рік Друк
Субота, 16 лютого 2013, 15:52

15 лютого 2013 р. в Високопільському районному будинку культури видбулась зустріч селищного голови з громадою селища. Раніше такі зустрічі були проведені в селах Потьомкіне та Князівка. Присутні були ознайомлені з роботою проведеною селищним головою та виконавчими органами селищної ради за 2012 рік.  Надані відповіді на поставлені питання. Пропоную вашій увазі текст звіту.

 

Шановні Високопільці!

На початку своєї доповіді я хочу подякувати Вам за виявлену мені довіру очолювати громаду селища Високопілля та сел Потьомкіне, Князівка та Тополине.

В своєму звіті я ознайомлю Вас із роботою селищної ради та її виконавчого апарату в 2012 році та окреслю основні напрями роботи селищної ради на 2013 рік.

В своїй роботі селищна рада та її виконавчий комітет керуються Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законами та нормативними актами.

 
(оновлено фото) У дитячому садочку ювілей Друк
Субота, 16 лютого 2013, 17:12

35 років тому, 18 лютого 1978 року, в селищі Високопілля гостинно відчинилися двері нового дитячого садка з чарівною назвою „Золотий ключик”. Це було справжнє свято. На відкритті новобудови – радісні батьки, діти, представники партійних, радянських організацій, підприємств, будівельники ПМК-157 „Коховсільбуд”, які споруджували дитячий садок. Відкрив мітинг голова Високопільської селищної ради О.П. Белоусько. Теплі слова з побажаннями  звучали від заступника керуючого райоб’єднанням „Сільгосптехніка” В.Й. Ясінського, директора коопунівермагу І.Я. Радченка, директора райпобуткомбінату А.А. Березінського.

За „кермо” нового дошкільного закладу стала Ніла Дмитрівна Гришанова, яка запросила присутніх оглянути нове, просторе, світле приміщення, в якому створено необхідні умови для гармонійного, фізичного і духовного розвитку 140 малюків.

 
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Друк
Субота, 16 лютого 2013, 11:26

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Указом Президента України № 180/2004 від 11-го лютого 2004 року, щорічно, 15-го лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті. Саме в цей день, святкують річницю під час якої були виведені радянські війська з Афганістану в 1989 році. З нагоди урочистого святкування Дня вшанування учасників бойових дій на Меморіалі Вічної Слави в селищі Високопілля зібралися ветерани, аби вшанувати солдатів та офіцерів, які з честю виконували свій війсковий обов’язок.

 

 

 
З Новим 2013 Роком! Друк
Понеділок, 31 грудня 2012, 09:26

2012 рік, що минає змінив нас ще на один рік. Тепер ми готуємося до нових змін, і нововведень. Зустрічаючи Новий рік, кожен з нас хоч на мить озирається назад, згадує те хороше, що принесли минулі 12 місяців, чому навчили, над чим змусили задуматися. Але найголовніше в тому, що ми з вами динамічно крокуємо вперед, вміємо допомагати і підтримувати один одного, тому я впевнений, що удача буде з нами протягом всього наступного року.

Високопільщина - наш дім, наша велика родина. І в цій великій родині я із задоволенням поділяю вашу радість і щиро приєднуюся до всіх побажань.

Зараз нас об'єднує очікування найголовнішого і прекрасного свята - Нового року. І всі ми чекаємо новорічної ночі, чуда, чарівної зимової казки. Дуже хочеться, щоб казковий настрій і віра в диво залишилося у вашій душі якомога довше.

У переддень свята хочу побажати всім нам взаєморозуміння, уміння слухати і чути один одного, радіти досягненням і конструктивно підходити до вирішення проблем. Нехай позаду залишаться всі труднощі і повсякденні клопоти, хай свято Нового року стане початком нових удач і нових досягнень. Нехай у ваших домівках завжди дзвенить дитячий сміх, живе радість і благополуччя! Нехай в будь-яку погоду вас зігріває любов і підтримка близьких!

Селищний голова  Руслан Застава

 
1 вересня 2012р. Друк
Субота, 01 вересня 2012, 21:36

1 сентября – день особенный. Рано утром идут в школу нарядные первоклассники с букетами цветов и рядом с ними родители, бабушки и дедушки. В этот день каждый из нас, независимо от возраста, улыбнется и вспомнит свои школьные годы, свою школу, своих учителей

В день знаний Потёмкинская школа-детский сад традиционно открыла двери своим воспитанникам и ученикам. В этом учебном году впервые за школьные парты сядут четверо первокласников  и  сделают свои первые шаги в мир знаний.

На торжественном открытии учебного года с поздравительными словами выступили директор школы Мартынова В.В., поселковый председатель Застава Р.Н., начальник управления агропромышленного развития Клипка Ю.Н., депутат поселкового совета Хижняк Т.П., начальник ТОВ "ЛУА-БИЛ" Лазаренко Л.П. Ученикам вручены подарки-школьные наборы. Застава Р.Н. вручил школе ноутбук, приобретённый поселковым советом.

В этом году здание школы-садика преобразилось. Впервые за 30 лет проведены работы по замене всех окон и дверей, заменены, ставшие аварийными, полы. Коллективом школы проведен косметический ремонт всех помещений.

 
з Днем Незалежності України Друк
Четвер, 23 серпня 2012, 21:23

 

24 серпня 2012 року народ України святкує двадцять перший День своєї незалежності.

21 рік -  невеликий часовий проміжок для історії, а для нашого народу це епохальний період. Ми пройшли через непрості випробування та досягли відчутних результатів на шляху розбудови власної державності, національного відродження, зміцнення духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення та наповнення життя новим змістом.

В усіх нас має бути єдина мета – сумлінною працею зміцнити  силу нашої  незалежної Батьківщини та об’єднати зусилля держави, бізнесу та всіх громадян. Разом ми зможемо наблизити пору розквіту України. Пам’ятаймо, що сила кожного українця - запорука сили української нації.

 
Ремонт в дитячих садках Друк
Четвер, 16 серпня 2012, 20:20

В Потьомкінській школі-садку, Високопільському дитячому садку розпочалися активні ремонтні роботи в рамках підготовки до нового навчального року. Заміна усіх віконних та дверних блоків, ремонт підлог та покрівлі - це не повний перелік робіт, які повинні виконати підрядники. На черзі Князівський дитячий садок, де замінять всі вікна та відремонтують систему водопостачання.

В Князівському сільському клубі проводяться роботи із заміни даху.

 
Пам’ятка для селянина "Спеціальна бюджетна дотація за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби" Друк
Четвер, 16 серпня 2012, 17:47

Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію  за утримання  та збереження молодняку великої рогатої худоби

 

Якщо Ви – фізична особа і у Вашому домогосподарстві народилось теля, Ви маєте право отримати дотацію з державного бюджету за його утримання та збереження до певного віку (з трьох до одинадцяти місяців).

Ваші дії, якщо народилось теля і Ви бажаєте отримати дотацію на нього:

1. Звернутись до сільської, селищної чи міської ради (або до уповноваженої нею особи) з тим, щоб було здійснено запис у погосподарській книзі про народження такого теляти у Вашому домогосподарстві;

2. Провести його ідентифікацію і реєстрацію в установленому законодавством порядку (отримати паспорт великої рогатої худоби та ветеринарну картку до нього, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин);

Для цього необхідно звернутись до фахівців Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»;

3. Відкрити рахунок у банку, на який буде перераховано дотацію (взяти довідку про його відкриття);

4. Зробити копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера);

Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, пред’являють відмітку в паспорті.

Копії зазначених документів необхідно подати до сільських, селищних чи міських рад.

На момент першого подання документів спеціальна бюджетна дотація буде нарахована у таких розмірах:

  • 250 гривень за голову — за молодняк віком від 3 до 5 місяців;
  • 500 гривень за голову — за молодняк віком від 6 до 8 місяців;
  • 750 гривень за голову — за молодняк віком від 9 до 11 місяців (включно).

У подальшому бюджетна дотація за молодняк виплачується у розмірі 250 гривень через кожні три місяці його утримання до досягнення ним одинадцятимісячного віку. Для її нарахування Вам необхідно буде через три місяці звернутись до сільської, селищної чи міської ради.

 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 53 з 60

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1378014
CьогодніCьогодні135
ВчораВчора845
На цьому тижніНа цьому тижні4102
У цьому місяціУ цьому місяці11556
З початкуЗ початку1378014

Besthosting