Skip to content
Додому

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
  • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

Високопільська селищна рада
«Ви і в підметки «папєрєднікам» не годитеся!» Друк
П'ятниця, 26 липня 2013, 15:58

Шановні новоденці! Просимо журналістського впливу на ситуацію, яка склалася з оплатою в Державному казначействі. Ще у вересні минулого року почалися затримки з платежами, які повністю були виконані тільки з початком нового бюджетного року. Але нові платежі вже цього року знову почали затримуватися, і на сьогодні практично паралізована робота органів місцевого самоврядування. З квітня поточного року в районному відділенні Держказначейства триває практика платежів з великим запізненням або й зовсім не оплачуються послуги, придбання тощо. Причому офіційних відмов не надходить, а коли отримується команда згори до оплати, вимагають замінити платіжне доручення на сьогоднішню дату. Через це вже за обслуговування газопроводів ПАТ «Херсонгаз» подає на селищну раду до суду, а «Херсонобленерго» з сьогоднішнього дня відключило від освітлення всі установи селищної ради, а це адмінбудівля, будинок культури, ясла-садок, вуличне освітлення та водозабезпечення селища! А відновлять, коли за підключення селищна рада заплатить зайво витрачені не зі своєї вини кошти. А казначейство знову оплатить не зразу, і будемо чекати невідомо чого. Обуренню немає меж. Про які придбання, ремонти, будівництво може йти мова?! Яке покращення? Зараз триває активне обговорення президентської ініціативи про концепцію реформування місцевого самоврядування. Звучить на тлі всього, що відбувається, як насмішка. Хочеться сказати можновладцям: «Не руйнуйте хоч те, що зробили до вас. З такою політикою ви і в підметки «попєрєднікам» не годитеся!» Порядні політики йдуть в таких випадках у відставку, і немає в цьому нічого нового. Але ми маємо справу, мабуть, не з такими політиками.

З повагою Володимир ГРИНЬОК,
Архангельський селищний голова Високопільського району.

"Новий ДЕНЬ" №30(5077) 25.07.2013р.

 
Робочий візит у Борівський район Харківської області Друк
Середа, 24 липня 2013, 20:08

22-23 липня цього року делегація у складі голови районної ради Куцевол Л.І., Високопільського селищного голови Застава Р.М., Новомиколаївського сільського голови Іващенко О.В. та директора комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради Тиніцького О.М. побувала з робочим візитом у Борівському районі Харківської області. Мета поїздки – вивчення досвіду роботи органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо проектного методу реалізації проблемних питань територіальних громад.

Маючи, в основному, схожі дотаційні бюджети наші райони ледь забезпечують виплату заробітної плати та енергоносіїв. Але у Борівському районі не розводять руками через нестачу коштів, а залучають додаткові ресурси шляхом створення та участі громадських організацій в міжнародних проектах.

 
МІЖ БОРІВСЬКИМ РАЙОНОМ ХАРКІВЩИНИ ТА ВИСОКОПІЛЬСКИМ РАЙОНОМ ХЕРСОНЩИНИ ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ Друк
Середа, 24 липня 2013, 10:02

Договір про дружбу і співпрацю між Борівським районом Харківщини та Високопільским районом Херсонщини під час онлайн конференції (22.07.2013) підписали голова Борівської райради Євген Жук та голова Високопільскої райради Любов Куцевол. 

Як повідомив Євген Жук, дія Договору сприятиме розвитку міжрегіонального співробітництва та реалізації спільних проектів з метою розвитку громад. В рамках договору планується проведення спільних семінарів, круглих столів, знайомство з роботою підприємств та установ.

«Перебуваючи з робочим візитом у Борівському районі Харківської області, представники органів місцевого самоврядування Високопільского району ознайомились з практикою реалізації проектів, спрямованих на розвиток населених пунктів, та отримали багато корисної інформації з практики застосування проектного метожу роботи місцевих рад.

 
Критиці – зелена вулиця Друк
Субота, 20 липня 2013, 16:33

Гадаю,далеко не всі голови місцевих рад нашої області сприймають конструктивну критику з розумінням та оперативно вживають заходи для усунення недоліків. Та це й зрозуміло: не всім сподобається гостре слово, якщо навіть справедливе. Та це, повірте, не стосується селищного голови Високопілля Руслана Застави. Посадовець не метає громи та блискавки в сторону журналістів, а навіть дає…зелену вулицю їхнім  критичним публікаціям, наприклад, обласної газети «Новий день». Як же це він чинить? На сайті громади селища Високопілля з легкої руки голови постійно викладаються  позитивні та критичні газетні публікації на теми благоустрою та духовного відродження людини.

 
Свято Літа в с. Потьомкіне Друк
П'ятниця, 12 липня 2013, 22:18

 

Позаду навчання у школі. Позаду невдачі і успіхи, але зараз  літо — чарівна красуня, весела й грайлива пора року, яку ми всі дуже полюбляємо. Ці найкращі властивості літа відчувались в піснях, гуморесках, виступах, які лунали зі сцени Потьомкінського сільського клубу. Свято «День Літа» влаштували для односільчан юнаки та дівчата села Потьомкіне.  На завершення концертної програми відбулась дискотека.

 
Присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» Друк
Вівторок, 09 липня 2013, 15:11

Указом Президента України від 11 травня 2013 року №252/2013, почесного визнання за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, Крамаренко Зої Василівні (смт Високопілля), Пахуті Ганні Миколаївні (с. Князівка), Карпенко Надії Іванівні (смт Високопілля) присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». На зустрічі із багатодітними матерями в районній державній адміністрації привітали поважних матусь та вручили їм відзнаку і посвідчення перший заступник голови райдержадміністрації Наталя Урбанська, селищний голова Руслан Застава, секретар селищної ради Ганна Шостак-Кучмяк та начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Вікторія Коперко, які побажали міцного здоров’я нагородженим матусям їх дітям та онукам .

 
Початок будівництва сонячної електростанції Друк
Понеділок, 24 червня 2013, 09:46

В селищі Високопілля (вулиця Радянська) підприємством ТОВ "Атлас Енерджи" розпочато здійснення проекту з будівництва першої черги електростанції з використанням енергії сонця, встановленою пікової електричної потужністю 3 МВт. Загальна проектована потужність сонячної електростанції 5 МВт. Очікується, що будівництво першої черги електростанції займе 1 місяць. Станція будується на 10 га землі, яка надана селищною радою в оренду ТОВ "Атлас Енерджи" - підприємству з іноземними (чеськими) інвестиціями. Реалізація проекту поліпшить паливно-енергетичний баланс селища, та надасть змогу залучити до будівництва енергоємних підпрємств інших інвесторів.

 
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни Друк
Субота, 22 червня 2013, 11:35

У Високопіллі відзначено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Ранок 22 червня 1941 року став історичним днем глибокої скорботи. День початку війни трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Сьогодні навіть важко уявити масштаби випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. Ось чому ми згадуємо своїх героїв, які відважно захищали рідну землю від фашистських окупантів. Віддаймо шану всім, хто в час воєнного лихоліття визволял рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.
Слава їм, вічна і світла пам'ять!

 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 54 з 64

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1660951
CьогодніCьогодні2610
ВчораВчора3949
На цьому тижніНа цьому тижні17988
У цьому місяціУ цьому місяці62606
З початкуЗ початку1660951

Besthosting