Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
з Днем Незалежності України Друк
Четвер, 23 серпня 2012, 21:23

 

24 серпня 2012 року народ України святкує двадцять перший День своєї незалежності.

21 рік -  невеликий часовий проміжок для історії, а для нашого народу це епохальний період. Ми пройшли через непрості випробування та досягли відчутних результатів на шляху розбудови власної державності, національного відродження, зміцнення духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення та наповнення життя новим змістом.

В усіх нас має бути єдина мета – сумлінною працею зміцнити  силу нашої  незалежної Батьківщини та об’єднати зусилля держави, бізнесу та всіх громадян. Разом ми зможемо наблизити пору розквіту України. Пам’ятаймо, що сила кожного українця - запорука сили української нації.

 
Ремонт в дитячих садках Друк
Четвер, 16 серпня 2012, 20:20

В Потьомкінській школі-садку, Високопільському дитячому садку розпочалися активні ремонтні роботи в рамках підготовки до нового навчального року. Заміна усіх віконних та дверних блоків, ремонт підлог та покрівлі - це не повний перелік робіт, які повинні виконати підрядники. На черзі Князівський дитячий садок, де замінять всі вікна та відремонтують систему водопостачання.

В Князівському сільському клубі проводяться роботи із заміни даху.

 
Пам’ятка для селянина "Спеціальна бюджетна дотація за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби" Друк
Четвер, 16 серпня 2012, 17:47

Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію  за утримання  та збереження молодняку великої рогатої худоби

 

Якщо Ви – фізична особа і у Вашому домогосподарстві народилось теля, Ви маєте право отримати дотацію з державного бюджету за його утримання та збереження до певного віку (з трьох до одинадцяти місяців).

Ваші дії, якщо народилось теля і Ви бажаєте отримати дотацію на нього:

1. Звернутись до сільської, селищної чи міської ради (або до уповноваженої нею особи) з тим, щоб було здійснено запис у погосподарській книзі про народження такого теляти у Вашому домогосподарстві;

2. Провести його ідентифікацію і реєстрацію в установленому законодавством порядку (отримати паспорт великої рогатої худоби та ветеринарну картку до нього, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин);

Для цього необхідно звернутись до фахівців Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»;

3. Відкрити рахунок у банку, на який буде перераховано дотацію (взяти довідку про його відкриття);

4. Зробити копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера);

Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, пред’являють відмітку в паспорті.

Копії зазначених документів необхідно подати до сільських, селищних чи міських рад.

На момент першого подання документів спеціальна бюджетна дотація буде нарахована у таких розмірах:

  • 250 гривень за голову — за молодняк віком від 3 до 5 місяців;
  • 500 гривень за голову — за молодняк віком від 6 до 8 місяців;
  • 750 гривень за голову — за молодняк віком від 9 до 11 місяців (включно).

У подальшому бюджетна дотація за молодняк виплачується у розмірі 250 гривень через кожні три місяці його утримання до досягнення ним одинадцятимісячного віку. Для її нарахування Вам необхідно буде через три місяці звернутись до сільської, селищної чи міської ради.

 
Надзвичайна подія на залізничній станції Друк
Середа, 01 серпня 2012, 11:43

28 липня 2012 року на залізничній станції Високопілля сталася надзвичайна подія.

«У потязі Херсон-Харків шукали бомбу. Понад 700 пасажирів майже 5 годин  чекали завершення обшуку на станції Високопілля. Міліція і вибухотехніки перевіряли вагони до першої години ночі» повідомив один з телевізійних каналів новин.

Працівниками селищного відділення міліції та МНС проведено евакуацію пасажирів потягу на період перевірки вагонів на наявність вибухівки. Весь цей час пасажири перебували під „відкритим небом”. Спекотне вечірнє повітря викликало потребу в питній воді. Допомогти в забезпеченні мінеральною водою пасажирів відгукнулись магазини „Абсолют”, „Сиріус”, „Берізка”, Василенко В.М., Заікін С.В., кафе „Орхідея”, гр. Ковбель М.В.

Дуже вдячний прихожанам Церкви християн віри євангельської, які своїми коштами профінансували більшу частину витрат за мінеральну воду.

Дякую всім Високопільчанам, які були небайдужі до чужої біди та допомогли пасажирам водою, їжею, ковдрами для дітей, безкоштовним транспортом, добрим словом!

Селищний голова Р.Застава

 
Присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» Друк
Середа, 01 серпня 2012, 06:12

Згідно з поданими матеріалами, Указом Президента України, почесного визнання за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання п’яти дітей, Атаманюк Надії Василівні, жительки села Тополине,  було присвоєно звання України «Мати-героїня». Привітали почесну матусю та вручили їй відзнаку і посвідчення  перший заступник голови райдержадміністрації Наталя Урбанська, селищний голова Руслан Застава, секретар селищної ради Ганна Кучмяк та начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Вікторія Коперко, які побажали міцного здоров’я батькам та їхнім дітям.

 
Чистий четвер Друк
Вівторок, 24 липня 2012, 05:56

Традиційно, кожен четвер, в селищі Високопілля відбуваються заходи з покращення благоустрою та забезпечення утримання території селища у належному санітарному та естетичному стані.

Зробити рідне селище чистішим, охайнішим взялися представники Високопільської селищної ради, комунального підприємства „Високопільський комунсервіс”, бюджетних установ районного центру, працівники з благоустрою від центру зайнятості, учні Високопільської гімназії. Основні роботи велися на вулицях Червоноармійська, Леніна, провулку Чкалова.

Згадуючи приказку: "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять", закликаємо всіх  розпочинати роботу з очищення узбіч, вулиць селища  і сіл. Навіть, якщо буде прибрано власне подвір’я, це стане значним внеском у благоустрій Високопілля. Приєднуйтесь і ми разом наведемо порядок у наших селищі та селах!

 
УВАГА - СКАЗ! Друк
Понеділок, 16 липня 2012, 11:44

Шановні  громадяни!

УВАГА  -  СКАЗ!

В смт.Високопілля, Високопільської селищної ради зареєстроване захворювання на сказ. Скажене кошеня подряпало та покусало декілька людей, які намагались його взяти на руки та вигнати з приміщення.

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Характеризується гострим ураженням нервової системи і закінчується летально.

Основним джерелом інфекції є хворі на сказ дикі тварини, в основному лисиці. Особливістю сказу природного типу є формування зон стійкого неблагополуччя. Такі зони розміщені, як правило, в місцевостях з підвищеною щільністю поселення лисиць.

Рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Високопільській районній державній адміністрації з 09 липня 2012 року на територію та мисливські угіддя Високопільської селищної ради, в зв’язку з оголошенням їх неблагополучними щодо сказу тварин, накладені карантинні обмеження.

Затверджений план заходів щодо ліквідації захворювання тварин на сказ.

Вогнищем сказу вважається не тільки місце виявлення джерела збудника інфекції (хворих на сказ тварин), але й навколишня територія, на яку можлива міграція диких тварин. Тому території Архангельської селищної ради та Малошестірнянської, Н.-Вознесенської, Н- Петрівської, Іванівської сільських рад вважаються загрозливими щодо сказу тварин.

 
З днем медичного працівника! Друк
Субота, 16 червня 2012, 21:35

Шановні медичні працівники!

Вітаю вас з професійним святом!

Кожен день ви прагнете зберегти найцінніше, що є у людини, - життя і здоров'я. У вашій складній, відповідальній роботі затребувані кращі професійні та людські якості.

Праця медичних працівників це гуманна місія за порятунок життя і здоров'я людей – заслуговує на гордість, глибоку повагу і вдячність.

Прийміть найщиріші побажання здоров'я, щастя, благополуччя вам і вашим близьким! Нових професійних успіхів і удач у всіх починаннях!

Селищний голова Р. Застава

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 Наступна > Кінець >>

Сторінка 61 з 67

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1943886
CьогодніCьогодні1115
ВчораВчора2502
На цьому тижніНа цьому тижні18122
У цьому місяціУ цьому місяці54933
З початкуЗ початку1943886

Besthosting


Найновіше