Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Нагорода зі столиці Друк
Вівторок, 20 серпня 2013, 15:48

Все своє життя мешканка селища Високопілля Валентина Фурсенко присвятила створенню матеріальних благ. Вона сумлінно працювала майстром Високопільської харчосмакової фабрики й технологом райоб’єднання «Сільгосптехіка». Понад 40 років –такий її трудовий стаж. Майже 7 років вона –заступник голови ради ветеранів району та очолює волонтерський рух. На її рахунку, як і її колег по президії ради ветеранів, немало корисних справ. У своїй повсякденній роботі ця жінка старається надавати допомогу тим, хто її потребує найбільше.

- Валентина Тимофіївна душею й серцем молода, - характеризує її голова районної ради ветеранів кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Галина Денисенко. – Як й інші наші активісти, живе турботами учасників бойових дій, ветеранів, дітей війни. До нас нещодавно надійшла приємна звістка: її нагороджено однією з найвищих відзнак Організації ветеранів України – почесною грамотою.

Раніше Валентина Фурсенко була відзначена медаллю «За трудову доблесть», багатьма почесними грамотами. Та для неї нема вищої оцінки, ніж повага та вдячність земляків.

Микола ГУРЕПКО.

 
Обнови сільської гімназії Друк
Вівторок, 20 серпня 2013, 15:41

Незабаром День знань знову покличе дітвору до школи. До цієї події добре підготувалися і у Високопільській гімназії. Тут не лише стали світлішими навчальні класи, лабораторії, гуртожиток, їдальня та інші приміщення, а й покращилася матеріальна база. Вперше за багато років п’ятикласники матимуть усі необхідні підручники для успішного навчання за новими програмами.За кошти держави гімназія отримала майже 700 навчальних посібників. «Хочу з читачами «Нового дня» поділитися доброю новиною – до початку навчального року помітно обновилася наша матеріальна база, - говорить директор гімназії Світлана Миценко. – Тати й мами випускників – 2013 подарували нам сучасний мультимедійний проектор вартістю 4200 гривень. Також вони замовили та поставили красиві з деревини двері, а це – 5700 гривень. Тепер нам не соромно за вхідні двері навчального корпусу гімназії. Не забули про спортзал: тут їхніми зусиллями відреставровані сітки на вікнах».

Заслужив добре слово обслуговуючий персонал гімназії: його силами було зроблено добротний ремонт приміщень та впорядковано територію закладу. Зокрема, сумлінно попрацювали заступник директора з адміністративно- господарської частини Марина Манушина, техпрацівниці Альона Ткачук, Лілія Бережна та інші.

Микола ГУРЕПКО.

 
Засідання Консультативно-дорадчої ради Друк
Понеділок, 05 серпня 2013, 08:21

2 серпня відбулося засідання Консультативно-дорадчої ради при голові Високопільської районної ради за участю голів та секретарей селищних  та сільських рад Високопільського району. Під час засідання  розглянуті  питання забезпечення діяльності місцевого самоврядування в районі та його розвитку.
З досвідом роботи Борівської районної ради Харківської області щодо проектного методу реалізації проблемних питань територіальних громад присутніх ознайомила голова районної ради Любов Куцевол.

Про шляхи,методи створення та реєстрації громадських організацій - учасників проектів щодо залучення додаткових ресурсів для розвитку територій інформувала Ольга Іващенко, Новомиколаївський сільський голова, яка поділилася своїм та набутим в Борівському районі Харьківської області досвідом з даного питання та надала присутнім зразки матеріалів.

 
Фестиваль-конкурс української пісні "Таврійські передзвони" Друк
Неділя, 28 липня 2013, 17:33

Так повелось здавен на Україні
Краса землі - квітки й пісні сміливі.
І цим завжди пишатися ми смієм
"Таврійськи передзвони"знову линуть!

27 липня 2013р. на стадіоні «Колос» смт Нововоронцовка Херсонської області відбувся регіональний фестиваль-конкурс української пісні "Таврійські передзвони". Вже чотирнадцять років поспіль виконавці та шанувальники вокального мистецтва мають можливість поринути у мелодійний і неповторний світ української пісні. З кожним роком фестиваль мицнішає і набирає популярності, ширяться його кордони і коло учасників. За час існування у фестівалі взяли участь молоді співаки з Днепропетровщини, Кіровоградщини, Миколаївщини, Запорізького та Херсонського краю. На сцени "Таврійських передзвонів виступило майже 650 виконавців та прозвучало понад 1000 пісень!
На фестіваль з радістю приїздять і відомі на всю Україну зірки вітчизняної естради - Заслужені артисти України Ярослав та Галина Борути, Тетяна Піскарьова, Петро Черний, ансамблі пісні і танцю "Легенда" Луганської філармонії, учасники телевізійного шоу "Україна має талант".

 
«Ви і в підметки «папєрєднікам» не годитеся!» Друк
П'ятниця, 26 липня 2013, 15:58

Шановні новоденці! Просимо журналістського впливу на ситуацію, яка склалася з оплатою в Державному казначействі. Ще у вересні минулого року почалися затримки з платежами, які повністю були виконані тільки з початком нового бюджетного року. Але нові платежі вже цього року знову почали затримуватися, і на сьогодні практично паралізована робота органів місцевого самоврядування. З квітня поточного року в районному відділенні Держказначейства триває практика платежів з великим запізненням або й зовсім не оплачуються послуги, придбання тощо. Причому офіційних відмов не надходить, а коли отримується команда згори до оплати, вимагають замінити платіжне доручення на сьогоднішню дату. Через це вже за обслуговування газопроводів ПАТ «Херсонгаз» подає на селищну раду до суду, а «Херсонобленерго» з сьогоднішнього дня відключило від освітлення всі установи селищної ради, а це адмінбудівля, будинок культури, ясла-садок, вуличне освітлення та водозабезпечення селища! А відновлять, коли за підключення селищна рада заплатить зайво витрачені не зі своєї вини кошти. А казначейство знову оплатить не зразу, і будемо чекати невідомо чого. Обуренню немає меж. Про які придбання, ремонти, будівництво може йти мова?! Яке покращення? Зараз триває активне обговорення президентської ініціативи про концепцію реформування місцевого самоврядування. Звучить на тлі всього, що відбувається, як насмішка. Хочеться сказати можновладцям: «Не руйнуйте хоч те, що зробили до вас. З такою політикою ви і в підметки «попєрєднікам» не годитеся!» Порядні політики йдуть в таких випадках у відставку, і немає в цьому нічого нового. Але ми маємо справу, мабуть, не з такими політиками.

З повагою Володимир ГРИНЬОК,
Архангельський селищний голова Високопільського району.

"Новий ДЕНЬ" №30(5077) 25.07.2013р.

 
Робочий візит у Борівський район Харківської області Друк
Середа, 24 липня 2013, 20:08

22-23 липня цього року делегація у складі голови районної ради Куцевол Л.І., Високопільського селищного голови Застава Р.М., Новомиколаївського сільського голови Іващенко О.В. та директора комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради Тиніцького О.М. побувала з робочим візитом у Борівському районі Харківської області. Мета поїздки – вивчення досвіду роботи органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо проектного методу реалізації проблемних питань територіальних громад.

Маючи, в основному, схожі дотаційні бюджети наші райони ледь забезпечують виплату заробітної плати та енергоносіїв. Але у Борівському районі не розводять руками через нестачу коштів, а залучають додаткові ресурси шляхом створення та участі громадських організацій в міжнародних проектах.

 
МІЖ БОРІВСЬКИМ РАЙОНОМ ХАРКІВЩИНИ ТА ВИСОКОПІЛЬСКИМ РАЙОНОМ ХЕРСОНЩИНИ ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ Друк
Середа, 24 липня 2013, 10:02

Договір про дружбу і співпрацю між Борівським районом Харківщини та Високопільским районом Херсонщини під час онлайн конференції (22.07.2013) підписали голова Борівської райради Євген Жук та голова Високопільскої райради Любов Куцевол. 

Як повідомив Євген Жук, дія Договору сприятиме розвитку міжрегіонального співробітництва та реалізації спільних проектів з метою розвитку громад. В рамках договору планується проведення спільних семінарів, круглих столів, знайомство з роботою підприємств та установ.

«Перебуваючи з робочим візитом у Борівському районі Харківської області, представники органів місцевого самоврядування Високопільского району ознайомились з практикою реалізації проектів, спрямованих на розвиток населених пунктів, та отримали багато корисної інформації з практики застосування проектного метожу роботи місцевих рад.

 
Критиці – зелена вулиця Друк
Субота, 20 липня 2013, 16:33

Гадаю,далеко не всі голови місцевих рад нашої області сприймають конструктивну критику з розумінням та оперативно вживають заходи для усунення недоліків. Та це й зрозуміло: не всім сподобається гостре слово, якщо навіть справедливе. Та це, повірте, не стосується селищного голови Високопілля Руслана Застави. Посадовець не метає громи та блискавки в сторону журналістів, а навіть дає…зелену вулицю їхнім  критичним публікаціям, наприклад, обласної газети «Новий день». Як же це він чинить? На сайті громади селища Високопілля з легкої руки голови постійно викладаються  позитивні та критичні газетні публікації на теми благоустрою та духовного відродження людини.

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 64 з 74

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2895780
CьогодніCьогодні3101
ВчораВчора2968
На цьому тижніНа цьому тижні17852
У цьому місяціУ цьому місяці22572
З початкуЗ початку2895780

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші