Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
З Новим 2013 Роком! Друк
Понеділок, 31 грудня 2012, 09:26

2012 рік, що минає змінив нас ще на один рік. Тепер ми готуємося до нових змін, і нововведень. Зустрічаючи Новий рік, кожен з нас хоч на мить озирається назад, згадує те хороше, що принесли минулі 12 місяців, чому навчили, над чим змусили задуматися. Але найголовніше в тому, що ми з вами динамічно крокуємо вперед, вміємо допомагати і підтримувати один одного, тому я впевнений, що удача буде з нами протягом всього наступного року.

Високопільщина - наш дім, наша велика родина. І в цій великій родині я із задоволенням поділяю вашу радість і щиро приєднуюся до всіх побажань.

Зараз нас об'єднує очікування найголовнішого і прекрасного свята - Нового року. І всі ми чекаємо новорічної ночі, чуда, чарівної зимової казки. Дуже хочеться, щоб казковий настрій і віра в диво залишилося у вашій душі якомога довше.

У переддень свята хочу побажати всім нам взаєморозуміння, уміння слухати і чути один одного, радіти досягненням і конструктивно підходити до вирішення проблем. Нехай позаду залишаться всі труднощі і повсякденні клопоти, хай свято Нового року стане початком нових удач і нових досягнень. Нехай у ваших домівках завжди дзвенить дитячий сміх, живе радість і благополуччя! Нехай в будь-яку погоду вас зігріває любов і підтримка близьких!

Селищний голова  Руслан Застава

 
1 вересня 2012р. Друк
Субота, 01 вересня 2012, 21:36

1 сентября – день особенный. Рано утром идут в школу нарядные первоклассники с букетами цветов и рядом с ними родители, бабушки и дедушки. В этот день каждый из нас, независимо от возраста, улыбнется и вспомнит свои школьные годы, свою школу, своих учителей

В день знаний Потёмкинская школа-детский сад традиционно открыла двери своим воспитанникам и ученикам. В этом учебном году впервые за школьные парты сядут четверо первокласников  и  сделают свои первые шаги в мир знаний.

На торжественном открытии учебного года с поздравительными словами выступили директор школы Мартынова В.В., поселковый председатель Застава Р.Н., начальник управления агропромышленного развития Клипка Ю.Н., депутат поселкового совета Хижняк Т.П., начальник ТОВ "ЛУА-БИЛ" Лазаренко Л.П. Ученикам вручены подарки-школьные наборы. Застава Р.Н. вручил школе ноутбук, приобретённый поселковым советом.

В этом году здание школы-садика преобразилось. Впервые за 30 лет проведены работы по замене всех окон и дверей, заменены, ставшие аварийными, полы. Коллективом школы проведен косметический ремонт всех помещений.

 
з Днем Незалежності України Друк
Четвер, 23 серпня 2012, 21:23

 

24 серпня 2012 року народ України святкує двадцять перший День своєї незалежності.

21 рік -  невеликий часовий проміжок для історії, а для нашого народу це епохальний період. Ми пройшли через непрості випробування та досягли відчутних результатів на шляху розбудови власної державності, національного відродження, зміцнення духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення та наповнення життя новим змістом.

В усіх нас має бути єдина мета – сумлінною працею зміцнити  силу нашої  незалежної Батьківщини та об’єднати зусилля держави, бізнесу та всіх громадян. Разом ми зможемо наблизити пору розквіту України. Пам’ятаймо, що сила кожного українця - запорука сили української нації.

 
Ремонт в дитячих садках Друк
Четвер, 16 серпня 2012, 20:20

В Потьомкінській школі-садку, Високопільському дитячому садку розпочалися активні ремонтні роботи в рамках підготовки до нового навчального року. Заміна усіх віконних та дверних блоків, ремонт підлог та покрівлі - це не повний перелік робіт, які повинні виконати підрядники. На черзі Князівський дитячий садок, де замінять всі вікна та відремонтують систему водопостачання.

В Князівському сільському клубі проводяться роботи із заміни даху.

 
Пам’ятка для селянина "Спеціальна бюджетна дотація за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби" Друк
Четвер, 16 серпня 2012, 17:47

Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію  за утримання  та збереження молодняку великої рогатої худоби

 

Якщо Ви – фізична особа і у Вашому домогосподарстві народилось теля, Ви маєте право отримати дотацію з державного бюджету за його утримання та збереження до певного віку (з трьох до одинадцяти місяців).

Ваші дії, якщо народилось теля і Ви бажаєте отримати дотацію на нього:

1. Звернутись до сільської, селищної чи міської ради (або до уповноваженої нею особи) з тим, щоб було здійснено запис у погосподарській книзі про народження такого теляти у Вашому домогосподарстві;

2. Провести його ідентифікацію і реєстрацію в установленому законодавством порядку (отримати паспорт великої рогатої худоби та ветеринарну картку до нього, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин);

Для цього необхідно звернутись до фахівців Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»;

3. Відкрити рахунок у банку, на який буде перераховано дотацію (взяти довідку про його відкриття);

4. Зробити копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера);

Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, пред’являють відмітку в паспорті.

Копії зазначених документів необхідно подати до сільських, селищних чи міських рад.

На момент першого подання документів спеціальна бюджетна дотація буде нарахована у таких розмірах:

  • 250 гривень за голову — за молодняк віком від 3 до 5 місяців;
  • 500 гривень за голову — за молодняк віком від 6 до 8 місяців;
  • 750 гривень за голову — за молодняк віком від 9 до 11 місяців (включно).

У подальшому бюджетна дотація за молодняк виплачується у розмірі 250 гривень через кожні три місяці його утримання до досягнення ним одинадцятимісячного віку. Для її нарахування Вам необхідно буде через три місяці звернутись до сільської, селищної чи міської ради.

 
Надзвичайна подія на залізничній станції Друк
Середа, 01 серпня 2012, 11:43

28 липня 2012 року на залізничній станції Високопілля сталася надзвичайна подія.

«У потязі Херсон-Харків шукали бомбу. Понад 700 пасажирів майже 5 годин  чекали завершення обшуку на станції Високопілля. Міліція і вибухотехніки перевіряли вагони до першої години ночі» повідомив один з телевізійних каналів новин.

Працівниками селищного відділення міліції та МНС проведено евакуацію пасажирів потягу на період перевірки вагонів на наявність вибухівки. Весь цей час пасажири перебували під „відкритим небом”. Спекотне вечірнє повітря викликало потребу в питній воді. Допомогти в забезпеченні мінеральною водою пасажирів відгукнулись магазини „Абсолют”, „Сиріус”, „Берізка”, Василенко В.М., Заікін С.В., кафе „Орхідея”, гр. Ковбель М.В.

Дуже вдячний прихожанам Церкви християн віри євангельської, які своїми коштами профінансували більшу частину витрат за мінеральну воду.

Дякую всім Високопільчанам, які були небайдужі до чужої біди та допомогли пасажирам водою, їжею, ковдрами для дітей, безкоштовним транспортом, добрим словом!

Селищний голова Р.Застава

 
Присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» Друк
Середа, 01 серпня 2012, 06:12

Згідно з поданими матеріалами, Указом Президента України, почесного визнання за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання п’яти дітей, Атаманюк Надії Василівні, жительки села Тополине,  було присвоєно звання України «Мати-героїня». Привітали почесну матусю та вручили їй відзнаку і посвідчення  перший заступник голови райдержадміністрації Наталя Урбанська, селищний голова Руслан Застава, секретар селищної ради Ганна Кучмяк та начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Вікторія Коперко, які побажали міцного здоров’я батькам та їхнім дітям.

 
Чистий четвер Друк
Вівторок, 24 липня 2012, 05:56

Традиційно, кожен четвер, в селищі Високопілля відбуваються заходи з покращення благоустрою та забезпечення утримання території селища у належному санітарному та естетичному стані.

Зробити рідне селище чистішим, охайнішим взялися представники Високопільської селищної ради, комунального підприємства „Високопільський комунсервіс”, бюджетних установ районного центру, працівники з благоустрою від центру зайнятості, учні Високопільської гімназії. Основні роботи велися на вулицях Червоноармійська, Леніна, провулку Чкалова.

Згадуючи приказку: "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять", закликаємо всіх  розпочинати роботу з очищення узбіч, вулиць селища  і сіл. Навіть, якщо буде прибрано власне подвір’я, це стане значним внеском у благоустрій Високопілля. Приєднуйтесь і ми разом наведемо порядок у наших селищі та селах!

 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Сторінка 68 з 74

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2895549
CьогодніCьогодні2870
ВчораВчора2968
На цьому тижніНа цьому тижні17621
У цьому місяціУ цьому місяці22341
З початкуЗ початку2895549

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші