Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС Друк
Четвер, 07 жовтня 2021, 12:48

Високопільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади спеціаліста І категорії – юрисконсульта сектору юридичної роботи.

 Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії – юрисконсульта сектору юридичної роботи: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра,

вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи. При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посади.

   Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа про підтвердження рівня володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує

вивчення особою української мови як навчального предмета), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією

зі стандартів державної мови;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).  

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково кадровою службою.

 Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (08 жовтня 2021 року) до 06 листопада 2021 року включно за адресою:

74000, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 112, 3 поверх, кабінет секретаря селищної ради.

  Телефон для довідок: 2-17-95. 

 
Вітання працівників освіти Друк
П'ятниця, 01 жовтня 2021, 15:56

     Працівників освіти Високопільської територіальної громади 30 вересня 2021 року привітали із професійним святом. Напередодні професійного свята освітян, в стінах центру культури та дозвілля селища відбулись святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На захід завітали секретар селищної ради Вікторія Коперко, начальник відділу освіти Вікторія Рогова, а також працівники галузі освіти нашої громади та ветерани освітянської ниви.

       Багато теплих слів звучало на адресу винуватців урочистого заходу цього дня. Почесні гості, звертаючись зі сцени до присутніх освітян, подякували їм за нелегку працю, побажали  успіхів у їхній благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії, стриманості та людської поваги. Щоб успіхи їхніх учнів стали для них гарною мотивацією та надавали наснаги. 

       Працівників освіти вітали гарними номерами вихованці центру дитячої та юнацької творчості, дивували їх своїми талантами.

 

Детальніше...
 
Про скликання 17 сесії селищної ради VIII скликання Друк
Середа, 22 вересня 2021, 16:53

Детальніше...
 
Моніторинг реалізації Стратегії сталого розвитку Друк
Понеділок, 20 вересня 2021, 07:50
       З метаю проведення моніторингу реалізації Стратегії сталого розвитку 17-18 вересня Високопільську громаду відвідали консультанти Фонду Розвитку Місцевої Демократії (партнера програми DOBRE) Анджей Собчик від польської сторони, Олексій Гаврилов від української сторони. Наші партнери провели аналіз ситуації в громаді та дали рекомендації щодо вдосконалення управлінських рішень, системи управління. Для мешканців громади експерти провели тренінг на тему: «Розвиток компетенцій у сфері стратегічного управління». Також спільно з робочою групою проведена практична робота над поточною версією Стратегії, з метою розробки напрямів актуалізації/оновлення документу.
 

 

       практична робота з Робочою групою над поточною версією Стратегії, з метою розробки напрямів актуалізації/оновлення документу

 
Фотозвіти Дня Державного Прапора Друк
Неділя, 19 вересня 2021, 20:44

Фотозвіти Дня Державного Прапора, посилання на Гугл-диск:

1. Фото Едуарда Сундукова bit.ly/3tX5kbc

2. Повний фотозвіт bit.ly/3tUh6TA

Thanks for watching!

 

 
Перехідний період до 01 жовтня е-лікарняні стають готовими до сплати через 5 днів після закриття Друк
П'ятниця, 17 вересня 2021, 17:59

Перехідний період до 01 жовтня е-лікарняні стають готовими до сплати через 5 днів після закриття


       Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.
        Окрім відстрочення повного переходу на електронні листки непрацездатності, наказом було внесено ряд інших змін, зокрема, щодо набуття е-лікарняними статусу виданих.
       Коли на час перехідного періоду е-лікарняні вважаються виданими?

  • До завершення перехідного періоду е-лікарняні вважаються виданими і стають готовими до сплати через 5 днів після закриття. Нагадаємо, раніше електронні лікарняні вважались виданими і ставали готовими до сплати на наступний день після закриття е-лікарняного.
  • Зверніть увагу, електронний лікарняний в особистих кабінетах має статус «закритий» одразу з дати свого відкриття, однак він є закритим днем у майбутньому – відповідна дата закриття зазначена у е-лікарняному та є плановою датою завершення тимчасової непрацездатності або повторного огляду, після якого буде сформовано новий медичний висновок і створено продовжений е-лікарняний тощо.
  • Відповідний наказ МОЗ: https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-28082021--1836-pro-zatverdzhennja-zmin-do-dejakih-normativno-pravovih-aktiv-ministerstva-ohoroni-zdorov%E2%80%99ja-ukraini
  • Така тимчасова норма діятиме упродовж вересня та допоможе зменшити ризики помилок при формуванні е-лікарняних в окремих випадках – наприклад, коли працівник захворів одразу після прийняття на роботу та дані щодо його працевлаштування не встигли синхронізуватись, або дві застраховані особи мають тотожні прізвище, ім’я, по батькові і різницю лише в одну цифру в ідентифікаційному коді тощо.
  • Упродовж цього місяця протоколи обміну даними, інформаційні реєстри і системи доопрацюють, аби електронні лікарняні формувались на підставі медичних висновків чітко і без технічних помилок.
  • Отже, до жовтня е-лікарняний буде ставати підставою для призначення матеріального забезпечення через 5 днів після свого закриття.
  • Аби відслідковувати це було легше, статус е-лікарняного автоматично зміниться на «готово до сплати». З цього дня роботодавець має упродовж не більш ніж 10 календарних днів призначити працівнику допомогу.
  • ● Після завершення перехідного періоду готовим до сплати е-лікарняний буде ставати, як і передбачено, на наступний день після закінчення періоду тимчасової непрацездатності. Тож призначення допомоги відбуватиметься швидше.
 
Висловлюємо свої щирі співчуття Друк
Середа, 15 вересня 2021, 08:43
        Високопільська громада в глибокій жалобі з приводу смерті нашого земляка - захисника України, військовослужбовця 57-ї бригади Валентина Чепурного, який загинув під час мінометного обстрілу  у районі   населеного пункту Причепилівка Луганської області. На 34-му році життя перестало битися його серце.
     Висловлюємо свої щирі співчуття мамі героя, всім рідним і близьким людям померлого.  На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти  слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка  чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть. 
       Людина живе доти, поки її пам’ятають. 
     
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ та ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ!
 
 
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ Друк
Вівторок, 14 вересня 2021, 11:07
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!!!
 
  
        12 вересня в результаті артилерійського обстрілу з боку російських окупаційних військ на західній околиці с Кримське на Луганщині загинув військовослужбовець ЗСУ (підрозділ не уточнено) Чепурний Валентин Валерійович, 34 роки, мешканець смт Високопілля, Бериславський район, Херсонська область. Уламками чоловікові побило все тіло. Медики спробували його евакуювати, але було вже пізно. 
 
       На військовій службі у ЗС України - з 2018 року. Напередодні, 11.09.2021 року, у військовослужбовця офіційно завершився термін контракту. Під час збору речей та прощання з побратимами, прийняв на себе убивчий удар осколків від міни 120-го калібру, яка впала зовсім поруч.
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 101

 


 


 

Статистика

3881180
CьогодніCьогодні10
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5699
У цьому місяціУ цьому місяці36186
З початкуЗ початку3881180

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України