Skip to content
Додому

Високопільська селищна рада
Дайте напиться з «одинадцятого» водиці Друк
П'ятниця, 17 червня 2016, 05:07

Пригадалася перша коротенька публікація на сайті Високопільської селищної ради… Дослівно вона була такою: «Високопілля перемогло у конкурсному відборі пілотних проектів для відновлення інфраструктури водопостачання у сільській місцевості в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». Перший крок зроблено. Селище буде з централізованим водопостачанням!» А поряд красувалася, ще нікому з високопільців в той час не відома, емблема проекту.

Було б суцільною брехнею сказати, що всі мешканці мікрорайону №11 в райцентрі заплескали в долоні в той час, коли довідалися про цю новину. Адже більшість не второпали про що саме йдеться мова, інша частина населення зі скептицизмом поставилася до новини, а невиправні песимісти зрадницьки зашепотіли попід ворітьми у сусідів, мовляв: «Так вам американці і дали грошики, держіть кишеню ширше». Як би то не було, а вже рівно за рік потому, спостерігаючи за розвитком подій та ходом справи, можемо з чистою совістю констатувати, що селищна рада спільно зі спеціалістами  Інституту розвитку аграрних ринків, що забезпечує реалізацію проекту USAID «Вода для агросектору», впевнено крокують до поставленої мети: відновлення водопостачання на вулицях мікрорайону №11 до 1 вересня 2016 року.

 
«Барвінок» дарує ніжність Друк
П'ятниця, 17 червня 2016, 04:57

У ці дні в яслах-дитсадку «Барвінок» селища Високопілля завжди весело та гамірно. Педагогічні працівники та обслуговуючий персонал по-материнськи піклуються про 100 маленьких хлопчиків та дівчаток. А їхні батьки - творці достатку – щиро дякують їм за ніжність і турботу.

- Наш працьовитий колектив старається оточити увагою й теплом кожну дитинку, - повідала журналісту Олена Старченко, завідуюча. – А Високопільська селищна рада, її голова Руслан Застава, депутати та батьки стараються зробити все можливе, аби малюків радували смачна вітамінізована їжа, змістовне дозвілля, ошатні ігрові кімнати з морем іграшок та багато іншого. Кращі з кращих виховательки Ганна Цалінська, дві Світлани: Гергель і Чепікова, Валентина Бугайчук, музичний керівник Лілія Маловічко, організатор фізичної культури Анастасія Курдюк, медсестра Олена Попова зріднилися з малечею, організовуючи для неї цікаві ігрові заняття, спортивні свята «Веселі старти», зустрічі зі знатними людьми. І молоді педагоги Анна Собчук, Інна Рагуткіна і Марина Топчій зуміли підібрати ключики до дитячих сердець. А кухарі Наталя Семко та Людмила Савченко стараються готувати страви такими смачними, що в обід у їхніх тарілках не залишається нічого.

 
Присікли браконьєрство Друк
П'ятниця, 17 червня 2016, 04:47

З квітня й до липня триватиме сезон тиші, зокрема , й у лісових масивах та мисливських угіддях ДП «Великоолександрівське лісомисливське господарство». За словами його головного лісничого Костянтина Лебедя, у цей період тут обмежені всі види господарських робіт. Ретельно стежать за дотриманням тиші лісівники та залучені правоохоронці.

- Під час рейдів виявляємо порушників, котрі ігнорують те, що ліс у ці місяці дарує нові життя диких звірів та пернатих. Під час проведення рейдів, уже складено 8 протоколів на браконьєрів. Зокрема, самовільно нищили дерева дроворуби у лісових шатах сіл Новоолександрівки Нововоронцовського та Білогірки Великоолександрівського районів. Лісівникам довелося закликати до порядку й занадто галасливих відпочивальників, котрі розводили багаття та смажили шашлики на лоні дикої природи. Після себе не всі хочуть очистити місцину від принесеного з собою непотребу.

На двох дроворубів працівниками ДП складено протоколи. Вони заподіяли шкоди зеленим насадженням на суму 14,8 тис. гривень. Вони сплатити не лише ці кошти, а й штрафи. Аби більше не забагнулося обкрадати зелене диво природи!

Микола ГУРЕПКО.

 

 
Учасникам АТО – постійна увага Друк
П'ятниця, 10 червня 2016, 05:29

У Нововоронцовському районі стало на одну громадську організацію більше. На загальних зборах військовослужбовців –учасників захисту суверенітету й територіальної цілісності України -  створено спілку, яка об’єднала їх усіх. Перед учасниками установчих зборів виступили голови райдержадміністрації  та райради Василь Тітаренко і Михайло Бідний,воєнком Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного військкомату, підполковник Олександр Непомящий. Головою спілки став активний учасник АТО, колишній правоохоронець Дмитро Старушкевич.

Цього ж дня були вручені державна нагорода -  медаль «Захиснику Вітчизни» героям АТО двом Олександрам: Юсупову та Ямчінському, а іншим мужнім військовослужбовцям - нагрудний знак «Учасник АТО» - відзнаку Начальника Генерального Штабу ЗСУ «За участь у бойовому зіткненні у зоні АТО на сході України, боронячи рідну землю від російсько-терористичних військ».

 
Змінити русло молочної ріки? Друк
П'ятниця, 10 червня 2016, 05:25

У селі Хрещенівці Нововоронцовського району в минулих роках місцеве сільгосппідприємство «Маяк» побудувало молокозавод. Зі незбираного молока тут виробляли непоганої якості продукцію, що не залежувалася на прилавках. Згодом весь майновий комплекс заводу перейшов у власність нововоронцовського МПП «Тавр&я». Нові господарі на перших порах розвернулися непогано, забезпечивши споживачів не лише Нововоронцовського, а й інших районів нашої та сусідньої Дніпропетровщини, якісними вершковим маслом, кефіром, сиром та іншою, не напханою «хімією», продукцією. Мали тут постійну роботу кілька десятків мешканців Хрещенівки та інших сіл. Та нові ринкові реалії довели МПП до банкрутства, й  переробне підприємство довелось закрити. Хрещенівський сільський голова Юрій Карнаухий люб’язно погодився пролити світло на проблему(на фото).

 
Голова та інспектор прикрили міні-гуральні Друк
П'ятниця, 10 червня 2016, 05:19

Не один рік село Миролюбівку Нововоронцовського району «прославляло» самогоноваріння, та з порушниками закону боролися, як мокре горить. Жонаті чоловіки та парубки, аби похмелитись, несли й везли власникам міні-гуралень усе, що попаде під руку. Раніше на підприємливих самогонниць закривали очі міліція та сільрада. За словами теперішнього миролюбівського сільського голови Олега Ярового, бувало, дільничний інспектор міліції «помахає» пальчиком або складе протокол, а самогонниці за якийсь час знову беруться за своє ремесло. Ще в ті часи, коли пан Олег шоферував у місцевому сільгосппідприємстві, надивився, до якого непоправного лиха може довести людину зловживання спиртними напоями, а каламутне, зі шкідливими аслами пійло, поготів.

 
Тривають роботи з відновлення водопостачання Друк
Субота, 21 травня 2016, 06:13

Роботи з відновлення питного водопостачання в мікрорайоні №11 продовжуються. Ще декілька вулиць залишились без "магістральної труби", а саме друга частина вулиці Червоноармійська (риття траншеї вже розпочато), вулиці Маяковського та Першотравнева.До комунального підприємства "Високопільський комунсервіс" почали надходити перші заяви на підключення до мережі водопостачання. На артезіанській свердловині встановлено вузол обліку електhоенергії, змонтовано оглядові колодязі під вузол обліку води, встановлено глибинний насос, проводяться підготовчі роботи з встановлення санітарно-охоронної зони свердловини. 20 травня здійснили першій пуск насосу. Особисто випив свіжої артезіанської води, яка на смак не гірше потьомкинської навіть м'якше! Запевняю всіх потенційних водокористувачів - вода, яка буде подаватися в магістраль буде питної якості, а не технічна, як про те кажуть деякі "самопроголошені спеціалісти". Так, дійсно є такі особи, які налаштовують своїх сусідів, особливо людей похилого віку, на те щоб не пускати трактора на вулиці, забороняти рити траншеї. Цікаво, що свої слова вони мотивують вигаданими припущеннями: "Вода буде технічна, краще користуватись колодязною водою, обслуговуватися водомережа не буде, насоси через 3 місяці вийдуть з ладу і ніхто їх ремонтувати не буде, ... і нарешті в селищній раді взагалі коштів немає і не буде для обслуговування водопостачання". Для таких людей "Чим гірше тим краще!" На щастя людей із здоровим глуздом переважна більшість, вони з розумінням ставляться до тимчасових незручностей у вигляді переритих в'їздів та доріг. З іншими проводимо роз'яснювальну роботу.

ВОДІ БУТИ!

Селищний голова Руслан Застава

 
У руках молоді – достаток і відвага Друк
Четвер, 05 травня 2016, 04:15

Педагоги та учні Архангельського професійного аграрного ліцею нинішньої весни гостинно відчинили двері 150 учням 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Високопільського та Великоолександрівського районів. Дні відкритих дверей тут стали традиційними впродовж 15 років. На лінійці перед гостями з напутніми словами й щирими побажаннями виступили голова ПАТ «Придніпровське» Нововоронцовського району, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, заслужений працівник сільського господарства України Микола Світличний, директор ліцею Олександр Скляр (на фото).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 43

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

Besthosting


Найновіше