Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ Друк
Середа, 01 вересня 2021, 20:20

       Служба у справах дітей Високопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста -

головного бухгалтера служби у справах дітей Високопільської селищної ради.

       Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

       При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посаду. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  •  копію документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою,
  • передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

     Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково службою у справах дітей Високопільської селищної ради.

 

    Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (02 вересня 2021 року) до 01 жовтня 2021 року включно за адресою: 74000, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 112.

 

Телефон для довідок: +380969739109

 
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ Друк
Середа, 01 вересня 2021, 19:17

      Високопільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1) начальник відділу соціальної інфраструктури;

2) головний спеціаліст з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу (2 штатні одиниці).

     Вимоги до кандидатів на посаду начальника відділу соціальної інфраструктури: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.         

  Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста з земельних питань відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового комплексу: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня, бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи. При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на посади.

   Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи: - заяву про участь у конкурсі; - заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; - 2 фотокартки розміром 4 х 6 см; - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; - копію документа про підтвердження рівня володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови; - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; - копію документа, який посвідчує особу; - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).  Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково кадровою службою.

   Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (02 вересня 2021 року) до 01 жовтня 2021 року включно за адресою: 74000, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 112, 3 поверх, кабінет секретаря селищної ради.

  Телефон для довідок: 2-17-95. 

 
23 серпня у Високопіллі відбулись урочистості та святкова концертна програма з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України. Друк
Середа, 25 серпня 2021, 15:42

       Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Державного Прапора України та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. 

       Так 23 та 24 серпня закладами культури Високопільської громади було проведено низку заходів присвячених святкуванню цих знакових дат.

       23 серпня у  Високопіллі відбулись урочистості та святкова концертна програма з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України. На центральній площі селища відбулась церемонія підняття Державного Прапору після чого учасники бойових дій АТО та ООС взяли участь в автопробігу в рамках, якого відвідали могили загиблих побратимів. Заходи продовжили ходою «Україна вишивана» за участі очільників та працівників органів місцевого самоврядування, активних мешканців селища, представників установ, організацій.

       До святкування активно долучилися всі старости селища, сіл Високопільської територіальної громади, які взяли участь у виставці-ярмарку виробів народних умільців та презентували кулінарні традиційні українські страви старостинських округів.

       Голова громади Ганна ШОСТАК-КУЧМЯК звернулася до усіх присутніх з вітальним словом та побажала зростити гідну спадщину для нашої країни, адже її велич залежить від людей, які борються за справедливість і мир. З нагоди 30-річчя незалежності України, Дня Державного Прапора України Грамотою селищного голови були нагороджені члени громади, які своїми трудовими досягненнями та активною діяльністю сприяють розвитку та добробуту громади, створюють її позитивний імідж. Творчі колективи та вихованці комунальних закладів: «Високопільський центр культури та дозвілля», «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості», «Високопільська мистецька школа» прикрасили свято яскравими виступами. А на завершення на присутніх чекала святкова програма від запрошеного артгурту «102-FM”, діджея Бет-Бой з «Укротекою».

       Високопільська селищна рада висловлює подяку за підтримку і допомогу у проведенні свята голову політичної організації «Нам тут жити» Геннадія Лагуту.


       Також щира вдячність усім, керівникам та працівникам закладів культури та освіти за організацію та проведення заходів до Дня Державного Прапора та до Дня незалежності України. Творчим колективам громади, волонтерам, активістам та талановитим дітям нашої громади святкування дійсно стало по-родинному теплим. Особлива вдячність військовим, які захищають наш мир і спокій на Сході України, завдяки яким ми маємо мирне небо над головою.

       День Незалежності відзначали у всіх селах громади, креативними заходами, концертами, покладаннями квітів до пам’ятних знаків. Ви самі творите історію своєї держави, бо Україна починається з нас.

 
Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності! Друк
Понеділок, 23 серпня 2021, 14:28

 Пряма трансляція свята

https://www.youtube.com/playlist?list=PLE8coagzqCq7xMku9WflFQ0uwJl3Uc94L

якщо, трансляція не "У прямому ефірі", шукайте в списку  відтворення "Прямі трансляції" на каналі youtube селищної ради

 

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності!

 

 
ПРОГРАМА святкових заходів до Дня Прапора України та 30-ї річниці незалежності України Друк
Понеділок, 16 серпня 2021, 15:53

ПРОГРАМА

святкових заходів

до Дня Прапора України та 30-ї річниці незалежності України

№  п/п

Назва заходу 

Дата та час проведення 

Місце проведення

1.

Автопробіг присвячений  Дню Державного Прапора України 

23 серпня 2021р. 15.00 – 18.00

Стартує від площі Центру культури та дозвілля →Ольгине →   Іванівка → Архангельське → Зарічне →Новопетрівка →Князівка →Високопілля (перехрестя вулиць Вокзальна та Суворова)

2.

Виставка-ярмарок творчих виробів народних умільців; 

23 серпня 2021р.

17.00 – 20.00

Площа біля Центра культури та дозвілля

3.

Хода вишиванок «Україно вишивана»;

презентація кулінарних традицій старостинських округів  

23 серпня 2021р.

18.00 – 18.30

Перехрестя вулиць Вокзальна та Суворова

4.

Урочистості та виступи художньої самодіяльності творчих колективів громади 

23 серпня 2021р.

18.30 – 20.00

Головна сцена (площа перед Центром культури та дозвілля)

5.

Розважально-ігрова програма для дітей, батути, гірки, тематичні фотозони

23 серпня 2021р. 17.00-21.00 

Площа біля Центра культури та дозвілля

6.

Святковий концерт артгурту «102-FM» з міста Херсон                             

23 серпня 2021р.

20.00 – 21.00

Головна сцена

7.

Дискотека в українському сучасному стилі «Укротека» DJ Beat Boy                             

23 серпня 2021р

21.00 – 23.00

Головна сцена

 
Про скликання 16 сесії селищної ради VIII скликання Друк
Середа, 18 серпня 2021, 14:10

 

Детальніше...
 
РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ! Друк
П'ятниця, 13 серпня 2021, 14:32

РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ!

Дякуючи активній підтримці небайдужих Громадян  Високопільщини під керівництвом начальника відділу ЖКГ, комунальної власності, цивільного захисту та оборони селищної ради Анатолія ЛЯШЕНКА, за участі КП «Високопільський комунсервіс» (директор Анатолій ПЕТРОСЯН),  на території Високопільської громади проводяться роботи з впорядкування вулично – дорожньої мережі та інших об’єктів благоустрою.

 Так, 13.08.2021. проведено ямковий ремонт вулично – дорожньої мережі в с. Ольгине та відрізку дороги с. Високопілля – с. Князівка. Здійснено підвіз будівельних матеріалів для впорядкування дитячого майданчика по вул. Визволителів, площі перед КП «Високопільський ЦКД» та території КЗ «Високопільський ясла – садок «Барвінок». 

Детальніше...
 
Шануймо, бережімо та збудовуймо кожну сім'ю! Друк
Четвер, 05 серпня 2021, 14:36

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВИСОКОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!

              

          Відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КЗ «Високопільський центр надання соціальних послуг» забезпечує організацію та проведення роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та надає такі соціальні послуги населенню:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 101

 


 


 

Статистика

3881246
CьогодніCьогодні76
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5765
У цьому місяціУ цьому місяці36252
З початкуЗ початку3881246

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України