Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Податкова повідомляє "Новини законодавства з 1 січня 2022 р." Друк
П'ятниця, 31 грудня 2021, 11:47

 

З 1 січня 2022 року РРО/ПРРО стануть обов’язковими для використання, а штрафи зростуть

 

 

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з 1 січня 2022 року застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) стане обов’язковим для платників єдиного податку II – IV груп, які проводять готівкові розрахунки.

Відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України не застосовувати РРО/ПРРО можуть лише платники єдиного податку І групи.

У зв’язку з цим звертаємо увагу підприємців – платників єдиного податку II-IV груп на необхідність завчасної реєстрації РРО/ПРРО у контрольних органах з метою дотримання вимог чинного законодавства України.

Електронний кабінет надає можливість подання суб’єктами господарювання заяв для реєстрації РРО/ПРРО (за формою № 1-РРО або № 1-ПРРО) в режимі онлайн.

Крім того, варто пам’ятати, що за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» при проведенні розрахункових операцій з використанням РРО/ПРРО або розрахункових книжок на неповну суму вартості товарів або послуг; непроведенні розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи; невидачі (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання застосовуються наступні фінансові санкції:

- за порушення, вчинене вперше̶10% від вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг)

- за кожне наступне вчинене порушення ̶50% від вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг)

З 1 січня 2022 року штрафи за ці порушення зростуть до 100 та 150 відсотків відповідно.

Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

 

Пресслужба Головного управління

 

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

 

 

 

До уваги платників податків – користувачів РРО/ПРРО!

 

Детальніше...
 
Протиожеледні заходи Друк
Четвер, 30 грудня 2021, 10:35

Шановна Громадо !

маємо за обов’язок ще раз нагадати вам про деякі з Типових правил благоустрою території населеного пункту, на які в першу чергу слід звернути увагу, аби уникнути порушень, за які настає адміністративна відповідальність згідно з Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» у вигляді штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

           Благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території здійснюється власником

або користувачем цієї ділянки.

           Власники, балансоутримувачі, підприємства, установи, організації або особи, які утримують території населених пунктів зобов’язані подбати про:

  • регулярне прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, входів до будівель і споруд від снігу та льоду,
  • здійснювати посипання протиожеледними засобами прилеглих територій,
  • своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів (встановленням огорож на небезпечних ділянках і прибиранням скинутого снігу та льоду протягом доби).

Дорогі земляки!

Охайність та затишок маленької Батьківщини наших дітей,

залежить тільки від нас з вами, від усіх разом і від кожного особисто!

                                                                                                             Високопільська селищна рада

 
Довкола водопостачання Друк
Вівторок, 28 грудня 2021, 11:24

Довкола водопостачання.

Одним з найболючіших питань для мешканців Високопілля було й залишається питання централізованого водопостачання. Особливо непереливки дістається нашим комунальникам останнім часом. Так, наприкінці минулого тижня, через використання двигуна автоматичної подачі води без вузла автоматичного регулювання (щоб подати людям воду хоча б «по графіку»), цей двигун вийшов з ладу. А за ним і другий. А станом на неділю 26.12.2021. вже встановлено третій насос, аби тільки не залишити людей без води (хоча б і «за графіком»).

          Проблема дійсно існує, але було б несправедливо вважати, що керівництво громади разом з комунальниками нею не переймається. Станом на 20.12.2021. вже існували чіткі домовленості між керівництвом громади та фахівцями спеціалізованого підприємства з м. Херсону про повну реконструкцію автоматичної системи водопостачання свердловини на вул. Вокзальній смт. Високопілля. А до сьогодні сторони вимушені були чекати на доправлення певного обладнання, яке і буде встановлено, на вищевказаній свердловині починаючи вже від 29.12.2021.

Незважаючи ні на які перепони, забезпечення якісним централізованим водопостачанням громадян є одним з найпріоритетніших питань сьогодення та планів на майбутнє розвитку Високопільщини.

 
ПОРЯДОК НАДАННЯ ДОПОМОГИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «є Підтримка» Друк
Вівторок, 28 грудня 2021, 11:19

ПОРЯДОК НАДАННЯ ДОПОМОГИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ

«є Підтримка»

Постановою КМУ від 09 грудня 2021 року № 1272 «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми «є Підтримка» затверджено Порядок надання допомоги в рамках Програми «є Підтримка».

Допомога надається отримувачу допомоги одноразово у розмірі 1000 грн, виключно для придбання у безготівковій формі з використанням електронних платіжних засобів у сферах культури, фізичної культури і спорту, здійснення внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також придбання книжок у суб’єктів господарювання, зареєстрованих відповідно до законодавства, та яким банком-еквайром встановлено категорії продавця (MerchantCategoryCode, далі – МСС-код) з переліку, наведеного в таблиці нижче.

Опрацьовується можливість долучити до Програми аптеки. Орієнтовно можливість придбати ліки в рамках Програми «є Підтримка» з'явиться з другої половини січня 2022 року.

Сфера діяльність

МСС-код

Книжкові магазини

5942

Кінотеатри

7832

Театри, театральні групи, а також театральні продюсерські агентства

7922

Музичні групи, оркестри, комедіанти та фокусники

7929

Туристичні атракціони і шоу, виставки (крім художніх)

7991

Пасажирські внутрішні перевезення залізничним транспортом

4112

Пасажирські внутрішні перевезення авіаційним транспортом

4511

Спортивні клуби професійні та напівпрофесійні, спортивні арени і стадіони, любительські та комерційні спортивні змагання

7941

Спортивні змагання в клубах, які вимагають членства — гольф-клуби, тенісні клуби, яхт-клуби тощо.

7997

 

 
Оголошення про формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію Друк
П'ятниця, 24 грудня 2021, 14:24

Оголошення про формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2021 р. № 1327 «Деякі питання формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію» Високопільська селищна рада протягом чотирьох місяців буде формувати перелік об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію.

         Інформацію щодо формування переліку можуть надавати фізичні та/або юридичні особи поштою або електронними засобами. Кінцевий термін подачі інформації - 25.04.2022.

Для формування Переліку інформацію надавати за адресою: каб. начальника відділу архітектури та містобудування, земельних питань та агропромислового розвитку Високопільської селищної ради, вул. Визволителів, 112, смт Високопілля, Херсонська обл., 74000, тел. (05535) 2 17 95,                                          е-mail:  26555391@mail.gov.ua .

Щодо кожного об’єкта будівництва, що включається до переліку, формується справа, яка має містити таку інформацію (за наявності):

1) місцезнаходження (адреса), назва об’єкта будівництва згідно з наявною містобудівною документацією;

Детальніше...
 
Національний проєкт «Ноутбук кожному вчителю» Друк
П'ятниця, 24 грудня 2021, 13:45

       З метою забезпечення ефективних заходів, спрямованих на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, Міністерство освіти і науки України та Міністерство цифрової трансформації України для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання придбало ноутбуки для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій.

       Основною метою спрямування відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам є забезпечення технічних можливостей педагогічним працівникам для належної організації здобуття загальної середньої освіти, зокрема в умовах запровадження карантинних обмежень та встановлення заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами. Відповідно, усі придбані ноутбуки мають активно та постійно використовуватися педагогічними працівниками в освітньому процесі.

       21 грудня в м. Берислав урочисто вручено Високопільській селищній раді 33 сучасні ноутбуки за національним проєктом «Ноутбук кожному вчителю». Тепер вчителі навчальних предметів таких освітніх галузей: мовно-літературної, математичної, природничої, соціальної і здоров’язбережувальної, громадянської та історичної, інформатичної зможуть повноцінно та якісно надавати освітні послуги.

Детальніше...
 
Протокол Громадського обговорення кандидатури на посаду старости Архангельського старостинського округу Друк
Четвер, 23 грудня 2021, 11:46

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 101

 


 


 

Статистика

3881302
CьогодніCьогодні132
ВчораВчора2111
На цьому тижніНа цьому тижні5821
У цьому місяціУ цьому місяці36308
З початкуЗ початку3881302

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України