Skip to content
Додому

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
  • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

Херсонщина підтримує Порошенка на президентських виборах-2019 Друк
Середа, 06 лютого 2019, 19:45

29 січня під час форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», який відбувся у Києві Президент України Петро Порошенко оголосив про своє рішення вдруге балотуватися на посаду Глави держави.

Звітуючи про свою діяльність на посаді Президента Петро Олексійович наголосив, що Україна та Євросоюз наблизилися один до одного, як ніколи раніше. «Жодна держава, яка не є в НАТО, не має нині таких тісних відносин з Альянсом, як Україна зараз. Але, наголошую, лише повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно і незворотньо гарантує нашу українську державну незалежність, нашу українську національну безпеку», - наголосив Петро Порошенко і зробив заяву.

«Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей. Адже досягнувши макроекономічної стабілізації та відновлення зростання, ми нарешті створили основу для того, щоби почати наступ проти бідності. На моє глибоке переконання вона, бідність, є наш ворог, можливо не менший, ніж наш ворог – Російська Федерація», – сказав Президент.

Під час форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президента підтримала його родина, Прем'єр-міністр і члени уряду, студентство, діячі культури та духовенство, зокрема предстоятель новоствореної Православної церкви України митрополит Епіфаній.

Взяла участь у заході й делегація від Херсонської області. Зокрема, перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій наголосив: «Херсонщина, представлена потужною делегацією, заявила про підтримку Петра Порошенка у кандидати у президенти. Він зберіг Україну як державу, хоча прийняв її в дуже складний період, коли російським агресором було окуповано Крим і Донбас. А сьогодні Україна гідно представлена на європейському рівні, ми маємо свою мову, помісну церкву і потужну українську армію. Паростки економічного зростання, розвитку громадянського суспільства і держави ми повинні підтримати і дати їм ріст».

Реформа децентралізації, ініційована Президентом, довела свою економічну та політичну ефективність і стала однією з найуспішніших в країні. Фінансова децентралізація зробила незалежними місцеві бюджети від державного, і розширила коло можливостей. Це підтверджують представники об’єднаних територіальних громад, які успішно розвивають свої території. Так, голова Білозерської ОТГ Антоніна Чередник зазначила:

«У рамках реформи децентралізації ми об’єдналися в громаду і крокуємо вперед своїм шляхом, як і наша країна. У політиці нинішнього Президента я бачу майбутнє своїх дітей та внуків. Я бачу, як втілюються в життя реформи поліції, медицини, освіти, децентралізації. Ми працюємо на розвиток нашої ОТГ. З дорожнього фонду наша маленька громада отримала 73 мільйони гривень на ремонт дороги, яку вважали дорогою життя. Зараз за рахунок Державного фонду регіонального розвитку ми утеплюємо школи, ясла-садочки. Виріс економічний розвиток нашої громади. Ми закуповуємо техніку, робимо освітлення, будуватимемо нову амбулаторію. Головне, ми бачимо шлях розвитку нашої області та Білозерської ОТГ».

Проєвропейський курс України від самого початку найбільше підтримувала молодь. Тому мета Петра Порошенка вступити в ЄС і НАТО є однією із найважливіших для студентів, які бачать своє майбутнє у розвиненій демократичній Україні, країні можливостей.

Представниця молоді Херсонщини, голова Студентської ради при обласній державній адміністрації Юлія Покидько, розповіла: «Сьогодні ми об’єдналися заради ідеї, щоб показати всім - Україна єдина і не зупиниться на своєму шляху. Я вважаю, що реформи, які реалізовуються в країні Президентом, показали гарний результат, тому їх треба продовжувати. Ми досягнемо нашої мети, Україна буде в Європі».

Підтримав наміри Петра Порошенка балотуватися в президенти і голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«Саме Петро Олексійович і його команда довели реальними справами, що зміни на краще в Україні можливі. Дотримуючись чіткого плану пріоритетних дій, Президент зміг зберегти незалежність України під час відкритої агресії з боку Росії, розбудував українську армію, відновив економічне зростання, відкрив двері у Європу, створив Православну церкву України. 5 років тому Україна зробила вибір на європейський курс розвитку, який прослідковується в діяльності нашого лідера. Впевнений, що в разі другої каденції Порошенка ми не зійдемо з обраного шляху, а розвиватимемося на надміцному фундаменті. Щодо обіцянок інших кандидатів, то вважаю їх неправдивими», - висловив свої переконання Андрій Гордєєв та закликав усіх бути мудрими, віддаючи свій голос на виборах, які відбудуться 31 березня цього року.

Прес-служба ОДА

 

Підписи до фото:

Президент України Петро Порошенко під час виступу на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом»

Делегація від Херсонщини на форумі

Петро Порошенко разом з головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим під час свого перебування на Херсонщині

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1642261
CьогодніCьогодні1354
ВчораВчора2684
На цьому тижніНа цьому тижні17594
У цьому місяціУ цьому місяці43916
З початкуЗ початку1642261

Besthosting