Skip to content
Додому
Рішення № 412 Про підготовку земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціона по вул. Гагаріна б/н Друк
Понеділок, 25 лютого 2019, 06:50

Високопільська селищна рада

КОАТУУ 6521855100

Р І Ш Е Н Н Я

ХХ  сесії селищної ради VІI скликання

від 05 лютого 2019  року                                                        № 412

 

 

Про підготовку земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціона по вул. Гагаріна б/н

 

З метою сприяння соціально-економічному розвитку селищної ради,  ефективному та раціональному використанню земельного фонду селища Високопілля і залучення додаткових коштів в селищний бюджет, враховуючи  пропозиції та рекомендації спільного  засідання постійних депутатських  комісій Високопільської селищної ради відповідно до частини 1 ст.122 та ст.135-139 Земельного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розпочати процедуру підготовки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 1,2 га, яка знаходиться в межах смт. Високопілля, вул. Гагаріна б/н. (в районі бувшої ветлікарні), для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
  2. Визнати виконавцем земельних торгів консалтингову фірму «Дебет-Плюс» (директор Карпенко Наталя Миколаївна), яка без залучення бюджетних коштів приймає на себе зобов’язання своїми матеріально-технічними і трудовими ресурсами та за свої кошти здійснити підготовку і проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 1,2 га, яка знаходиться в межах смт. Високопілля  вул. Гагаріна б/н, в порядку і на умовах , визначених чинним законодавством України.
  3. Селищному голові укласти з консалтинговою фірмою «Дебет –Плюс» договір про підготовку земельної ділянки (лота) до продажу  (виконання робіт із землеустрою та проведення земельних торгів) за рахунок коштів виконавця торгів з наступним відшкодуванням втрат переможцем  земельних торгів, відповідно до ч.5 ст. 136 Земельного кодексу України.
  4. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та здійснення процедури державної реєстрації земельної ділянки  сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 1,2 га, яка знаходиться в межах в смт. Високопілля вул. Вокзальна б/н, з метою підготовки до продажу права оренди на земельних торгах, цільове призначення земельної ділянки - Для іншого сільськогосподарського призначення( код - 01.13).
  5. Надати дозвіл на підготовку та розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах малому підприємству «Агро-експерт» на вище вказану земельну ділянку
  6. Затвердити умови продажу права оренди строком на 49 років
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1739666
CьогодніCьогодні1336
ВчораВчора3116
На цьому тижніНа цьому тижні6683
У цьому місяціУ цьому місяці60401
З початкуЗ початку1739666

Besthosting