Skip to content
Додому
Спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» Друк
Понеділок, 25 березня 2019, 05:48

20 березні в спортивній залі комунального закладу “Високопільський ОЗЗСО” в рамках Спартакіади загальноосвітніх закладів Високопільської селищної ради  вперше пройшли змагання  серед учнів 5-6-х класів «Олімпійське лелеченя». Першим етапом змагань була презентація. Найбільш яскраво презентували свою команду ”Усмішки” спортсмени з Нововознесенського. З неймовірною підтримкою вболівальників і самих учасників змагань пройшла спортивна естафета, яка включила в себе велику кількість видів: біг з підкиданням м’ячика ракеткою для настільного тенісу, стрибки у мішках, стрибки з м’ячем затиснутим між колінами, ведення футбольного та баскетбольного м’ячів з обведенням стійок, біг з розкладанням предметів та інші. За сумою зайнятих місць у кожному конкурсі переможцями стала команда ”Орлята” Високопільської школи, другий результат у “Усмішки”, третіми фінішувала Малошестірнянська “Стріла”.

Під час відпочинку перед змаганнями з пляжного волейболу для всіх учасників команд проведено спортивну вікторину “Історія і сучасність світового Олімпійського руху”, в якій за 10 хвилин спортивні ерудити мали відповісти на 20 запитань. Віповіді надавалась самі різноманітні, навіть невірні, але дуже дотепні, що свідчить про те, що з почуттям гумору у наших школярів все гаразд! Як результат: перше місце - ”Орлята”, друге - “Усмішки”, третє -  “Стріла”.

 

І нарешті змагання з пляжного волейболу, в яких свій навчальний заклад представляли по два чоловіки (хлопчик+дівчинка). Без поразок пройшли випробуванння волейболісти Високопільської школи, з однією порзкою закінчили змагання Нововознесенці і третіми фінішували Малошестірнянці.

 

Суддівською бригадою у складі тренерів-викладачів ДЮСШ Ігора Нойка, Віталія Плескача,  вчителів фізичної культури Олесандра Семка, Леоніда Складенка, Юрія Черненка та Анатолія Рогового було підведено загальний підсумок змагань.

 

Переможцями стали команда ”Орлята” (Високопільська ЗОШ), другими - “Усмішки” (Нововознесенська ЗОШ), третіми -  “Стріла” (Малошестірнянська ЗОШ). Командам було вручено грамоти Високопільської селищної ради.

 

Юрій   Соколянський

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2772246
CьогодніCьогодні1107
ВчораВчора2711
На цьому тижніНа цьому тижні12900
У цьому місяціУ цьому місяці12900
З початкуЗ початку2772246

Besthosting


Найпопулярніші