Skip to content
Додому

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті
«Генеральний план селища Високопілля Херсонської обл. (з зонуванням та геодезичніми роботами)»

Замовником Проекту виступає Високопільська селищна рада.
Розробник проекту – ФОП Молчанова Ірина Анатоліївна (сертифікат архітектора АА №003236)
Генеральний план території планується розробити з  метою:

-                   уточнення меж населеного пункту;
-                   уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації ;
-                     формування принципів планувальної організації забудови;
-                   встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
-                   виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
-                   визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
-                   визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
-                   визначення містобудівних умов та обмежень;
-                   обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання;
-                   визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;
-                   забезпечення комплексності забудови території;
-                   - визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо:
-                   попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території;
-                   створення транспортної інфраструктури;
-                   організації транспортного і пішохідного руху,
-                   охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;
-                   комплексного благоустрою та озеленення;

Розрахунковий термін реалізації Проекту – 3 -20 років.

Основні техніко-економічні показники:

 1. Площа населеного пункту – 768,75 га
 2. Площа житлово – садибної забудови – 283,45 га.
  в т.скл. Перспективної забудови – 18,35 га
 3. Площа багатоквартирної  та блокованої житлової забудови – 12,10 га
  в   т.скл. перспективної забудови – 1,00га
 4. Площа громадської забудови – 27,50 га
  в   тому скл. Перспективної забудови – 3,25 га
 5. Площа комунально – складської забудови – 21,35 га
 6. Площа території земель сільськогосподарського призначення – 144,85 га
 7. Площа території земель сільськогосподарського виробництва – 5,80га
  в тому скл. перспективної забудови – 1,20 га
 8. Площа території земель інженерної інфраструктури – 11,90 га
 9. Площа території земель транспорту і звязку – 20,85 га
 10. Площа промислової забудови – 31,20 га
  в тому скл. перспективної забудови – 7,35 га
 11. Площа  зелених  насаджень  загального  користування  9парки,  сквери, бульвари) – 41,15 га
  в тому скл. перспективної забудови – 17,05 га
 12. Площа стадіонів, спортивних та дитячих майданчиків – 4,85 га
  в тому скл. перспективної забудови – 1,50 га
 13. Площа території кладовищ – 6,80 га
  в тому скл. перспектиної забудови – 2,00 га
 14. Площа звалища ТПВ перспективної забудови – 3,00 га.

Ознайомитися з Проектом містобудівної документації можна з 06.10.2017 по 06.11.2017 у приміщенні адміністративної будівлі районної ради – І поверх за адресою: вул. Визволителів, 112, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті Високопільської селищної ради (http://kronau.in.ua).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Вітвіцький Олександр Вікторович – заступник Високопільського селищного голови.

Пропозиції до Проекту приймаються з 06.10.2017 по 07.11.2017 селищною радою за адресою смт Високопілля вул. Визволителів, 112, ІІІ поверх  
Строк завершення розгляду пропозицій – 08.11.2017.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до Проекту. Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1)    повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2)       юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3)   власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4)        представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5)   народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції, подані іншими особами або подані після 07.11.2017 залишаються без розгляду.

Завантажити електронні версії генерального плану смт Висоокпілля можливо за посиланнями:

https://drive.google.com/file/d/0B4xmy3e6lg_1d0czaXJiQk1IVUJ6QlhqN3dNYTgzRUVtUzdF/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B4xmy3e6lg_1WDNYWXhGbEh1ZkcxRlktOGxkT2swa0tVU2ZZ/view?usp=sharing

Діляться з тим, що мають Друк
Середа, 23 квітня 2014, 14:33

Після «геройств» «зелених чоловічків», так званого референдуму та анексії Росією Кримського півострова, навіть байдужі до всього громадяни усвідомили: мир та спокій в Україні у великій небезпеці. Жителі Херсонщини завжди готові виступити на захист рідної землі та всіма силами стараються матеріально й морально підтримати українську армію. За велінням серця на прикордонні застави та в інші військові формування відправляються продукти харчування, одяг, білизна, засоби санітарії та гігієни, грошові кошти тощо.

Ось що погодився розповісти кореспонденту газети «Новий день» підполковник Костянтин Суліменко, військком Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного РВК ( на фото).

 

- Відрадно, що на заклик бути готовими стати на захист Вітчизни у трьох районах області – Великоолександрівському, Нововоронцовському та Високопільському – відгукнулися всі, без винятку, воїни-інтернаціоналісти та більш як 200 добровольців – колишніх воїнів, - констатував він. – Однак сьогодні призвати в лави діючої армії можемо лише тих, котрі мають відповідну військово-облікову спеціальність. Зараз понад 70 офіцерів, сержантів та солдат із числа військовозобов’язаних справно несуть військову службу як на території нашої області, так і за її межами. За кожним із них зберігаються робочі місця та середня зарплата. Не залишилися осторонь і військові пенсіонери, котрі завжди готові подати приклад у захисті рідної землі від будь-яких посягань та допомогти в опануванні ратної справи новим поповненням.

А депутат райради Сергій Вітцівський, один із координаторів зі збору коштів для потреб української армії у Нововоронцовському районі запевнив, що жителі не стоять осторонь патріотичної справи державної ваги. За його словами, нещодавно особовому складу однієї з прикордонних застав, що базується на херсонському Приазов’ї, делегація району на чолі з головою райради Станіславом Басарабом від імені жителів  передала воїнам одяг, взуття, засоби санітарії, гігієни та продукти харчування в широкому асортименті на суму майже 7 тис. гривень.

На черговій сесії Нововоронцовської райради була оголошена благодійна акція з допомоги українським військовим. А стартувала акція за спільної участі депутатів райради, сільських голів, приватних підприємців, Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Школа- дитсадок», Новоолександрівської ЗОШ-дитсадка, громад  селища Нововоронцовки, сіл Дудчани, Любимівки, Золотої Балки, Михайлівки, Гаврилівки, Осокорівки, Біляївки, Хрещенівки та інших.

Координують благодійну акцію депутати райради Олександр Каневський, Сергій Вітцівський та Василь Яловий. Не залишився осторонь важливої справи й депутат Херсонської обласної ради Михайло Бідний. Особлива вдячність ПП Ігорю Кандибалу, Анатолію Вітюку, Олександру Тетері, Олені Вискуб, Віктору Виннику та іншим, педагогам, медпрацівникам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам, учнівській та студентській молоді – усім людям щедрої душі. Завдяки їм побутові умови захисників Вітчизни помітно покращуються.

Одним із ініціаторів з надання всебічної допомоги українському війську в селищі Нововоронцовці стала ветеран бібліотечної справи, керівник популярного районного клубу за інтересами ветеранів культури «Осіннє золото» Валентина Саланська. В містечку немалу роботу провели депутати селищної ради, виконком і голова Світлана Рохальчук,а також депутат райради Андрій Доценко та інші.

Аналогічних прикладів можна навести десятки й десятки.  Жителі сіл та містечок Херсонщини безкорисливо діляться з українською армією всім тим, що мають.  І гарантують всебічну підтримку в родинах та в громадах.

Микола ГУРЕПКО, спеціальний кореспондент незалежної газети Херсонщини «Новий день».

 

Шановні високопільці та гості! Передплачуйте та читайте газету «Новий день»! Її редагує авторитетний на Херсонщині та за її межами головний редактор, заслужений журналіст України АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЖУПИНА. А всі, без винятку, працівники редакції та позаштатний актив газети докладають максимум зусиль і старань, аби порадувати Вас цікавими матеріалами. Сотні читачів, із яким спілкувався автор цих рядків, називають ЗОЛОТИМИ ПЕРАМИ української журналістики головного редактора Анатолія ЖУПИНУ, Анатолія ЯЇЦЬКОГО, Олену НЕЧИПУРЕНКО, Олега БАТУРІНА, Володимира МЕНИСЕНКА, Сергія ЯНОВСЬКОГО, Василя ПІДДУБНЯКА,Олену КУЧЕРЯВУ, Євгена ЛЯШЕНКА, Володимира СИРОТЕНКА та інших.

На фото: підполковник Костянтин Суліменко інструктує новобранців молодших лейтенантів Олександра Ткаченка та Миколу Павлишина.

Фото автора.

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Статистика

1020072
CьогодніCьогодні1203
ВчораВчора1855
На цьому тижніНа цьому тижні8508
У цьому місяціУ цьому місяці29923
З початкуЗ початку1020072

Besthosting