Skip to content
Діляться з тим, що мають Друк
Середа, 23 квітня 2014, 14:33

Після «геройств» «зелених чоловічків», так званого референдуму та анексії Росією Кримського півострова, навіть байдужі до всього громадяни усвідомили: мир та спокій в Україні у великій небезпеці. Жителі Херсонщини завжди готові виступити на захист рідної землі та всіма силами стараються матеріально й морально підтримати українську армію. За велінням серця на прикордонні застави та в інші військові формування відправляються продукти харчування, одяг, білизна, засоби санітарії та гігієни, грошові кошти тощо.

Ось що погодився розповісти кореспонденту газети «Новий день» підполковник Костянтин Суліменко, військком Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного РВК ( на фото).

 

- Відрадно, що на заклик бути готовими стати на захист Вітчизни у трьох районах області – Великоолександрівському, Нововоронцовському та Високопільському – відгукнулися всі, без винятку, воїни-інтернаціоналісти та більш як 200 добровольців – колишніх воїнів, - констатував він. – Однак сьогодні призвати в лави діючої армії можемо лише тих, котрі мають відповідну військово-облікову спеціальність. Зараз понад 70 офіцерів, сержантів та солдат із числа військовозобов’язаних справно несуть військову службу як на території нашої області, так і за її межами. За кожним із них зберігаються робочі місця та середня зарплата. Не залишилися осторонь і військові пенсіонери, котрі завжди готові подати приклад у захисті рідної землі від будь-яких посягань та допомогти в опануванні ратної справи новим поповненням.

А депутат райради Сергій Вітцівський, один із координаторів зі збору коштів для потреб української армії у Нововоронцовському районі запевнив, що жителі не стоять осторонь патріотичної справи державної ваги. За його словами, нещодавно особовому складу однієї з прикордонних застав, що базується на херсонському Приазов’ї, делегація району на чолі з головою райради Станіславом Басарабом від імені жителів  передала воїнам одяг, взуття, засоби санітарії, гігієни та продукти харчування в широкому асортименті на суму майже 7 тис. гривень.

На черговій сесії Нововоронцовської райради була оголошена благодійна акція з допомоги українським військовим. А стартувала акція за спільної участі депутатів райради, сільських голів, приватних підприємців, Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Школа- дитсадок», Новоолександрівської ЗОШ-дитсадка, громад  селища Нововоронцовки, сіл Дудчани, Любимівки, Золотої Балки, Михайлівки, Гаврилівки, Осокорівки, Біляївки, Хрещенівки та інших.

Координують благодійну акцію депутати райради Олександр Каневський, Сергій Вітцівський та Василь Яловий. Не залишився осторонь важливої справи й депутат Херсонської обласної ради Михайло Бідний. Особлива вдячність ПП Ігорю Кандибалу, Анатолію Вітюку, Олександру Тетері, Олені Вискуб, Віктору Виннику та іншим, педагогам, медпрацівникам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам, учнівській та студентській молоді – усім людям щедрої душі. Завдяки їм побутові умови захисників Вітчизни помітно покращуються.

Одним із ініціаторів з надання всебічної допомоги українському війську в селищі Нововоронцовці стала ветеран бібліотечної справи, керівник популярного районного клубу за інтересами ветеранів культури «Осіннє золото» Валентина Саланська. В містечку немалу роботу провели депутати селищної ради, виконком і голова Світлана Рохальчук,а також депутат райради Андрій Доценко та інші.

Аналогічних прикладів можна навести десятки й десятки.  Жителі сіл та містечок Херсонщини безкорисливо діляться з українською армією всім тим, що мають.  І гарантують всебічну підтримку в родинах та в громадах.

Микола ГУРЕПКО, спеціальний кореспондент незалежної газети Херсонщини «Новий день».

 

Шановні високопільці та гості! Передплачуйте та читайте газету «Новий день»! Її редагує авторитетний на Херсонщині та за її межами головний редактор, заслужений журналіст України АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЖУПИНА. А всі, без винятку, працівники редакції та позаштатний актив газети докладають максимум зусиль і старань, аби порадувати Вас цікавими матеріалами. Сотні читачів, із яким спілкувався автор цих рядків, називають ЗОЛОТИМИ ПЕРАМИ української журналістики головного редактора Анатолія ЖУПИНУ, Анатолія ЯЇЦЬКОГО, Олену НЕЧИПУРЕНКО, Олега БАТУРІНА, Володимира МЕНИСЕНКА, Сергія ЯНОВСЬКОГО, Василя ПІДДУБНЯКА,Олену КУЧЕРЯВУ, Євгена ЛЯШЕНКА, Володимира СИРОТЕНКА та інших.

На фото: підполковник Костянтин Суліменко інструктує новобранців молодших лейтенантів Олександра Ткаченка та Миколу Павлишина.

Фото автора.

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1739676
CьогодніCьогодні1346
ВчораВчора3116
На цьому тижніНа цьому тижні6693
У цьому місяціУ цьому місяці60410
З початкуЗ початку1739676

Besthosting