Skip to content
Додому Спорт Архангельці підтримали прикордонників

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
  • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

Архангельці підтримали прикордонників Друк
П'ятниця, 25 квітня 2014, 19:33

У суботу зранку, 19 квітня, вирушив у дорогу архангельський мікроавтобус з українським прапором над кузовом та написом на вітровому склі «Архангельське – армії!», «Слава Україні! Героям слава!»

Так, напередодні Великодня, Архангельська селищна рада організувала виїзд на нещодавно створену передову наших прикордонників, щоб підтримати свою рідну армію. Враження тривожні і цікаві водночас. Проїжджали пости ДАІ з озброєними працівниками, блокпости військових формувань з повним екіпіруванням та технікою, а поблизу Криму взагалі блокпости, бліндажі та стаціонарні оборонні редути. Поруч від таких розташувань чергують громадські формування з населення, готові прийти на допомогу.

 

По дорозі вражає кількість легковиків з українською символікою, які вітають один одного. Переїхавши дамбу Каховської ГЕС, зліва від траси можна бачити, як новокаховчани красиво виклали з шин напис: «ПУТЛЕР ГЕТЬ!». Прямо на трасі великими буквами написано: «Путин – стоп!».

Народне виявлення вже і в Генічеському районі, де на стінах електровузла інформація: «Через 18 км – російські окупанти!». Передова, що з’явилася внаслідок окупації російськими військами Криму та частини Херсонщини, знаходиться за селом Чонгар Генічеського району.

Так, не тільки Крим, а й частинку Херсонщини відтяпали «горе-визволителі» невідомо чого. Просто вони розташувалися там, де їм зручніше. Поле місцевого фермера обабіч основної дороги розділено колючим дротом з української сторони, а потім росіянами з кримської з таким же дротом та сигнальними мінами і ровом. Між цими дротами – нейтральна смуга. І вся ця територія засіяна озимою пшеницею.

Все це побачили на власні очі і почули безпосередньо від прикордонників селищний голова В. І. Гриньок та активісти селища М. В. Гончарук та М. В. Гарастюк, які доправили до прикордонників допомогу від громади Архангельського.

На оголошений за тиждень до цього у селищі збір коштів, продуктів та промислових товарів для підтримки військовиків відгукнулися небайдужі громадяни, патріоти Батьківщини. Підприємці, організації і прості жителі зібрали в непростий час домашні консервації, борошно, продукти харчування, миючі засоби, господарчий реманент та 5 тисяч гривень готівкою для підтримки тих, хто боронитимуть першими можливу агресію путінських вояків.

Командир частини та його заступник щиро дякували за підтримку архангельців, провели невелику екскурсію по місцю розташування та розповіли багато цікавого. Проїхали і на саму передову – блокпост українських військ, де тимчасово обладнаний пункт контролю та пропуску. На ньому є представники і митниці, але до повноцінного визнання кордону українською стороною не йдеться, адже Крим є і буде територією України, як би цього не хотілося новоспеченим кремлівським окупантам. До речі, прикордонники повідали цікаву річ: перебуваючи поруч від російських військовиків, чують від тих, що вони осуджують дії своїх керівників, бо чудово розуміють, що окупанти на чужій землі ніколи не приживуться. Можливо, через те там дуже часто проходить ротація військовиків, адже дійсність виявляє повну брехню путінської пропаганди.

А нещодавно чеченець зі складу російських військ, що «ненароком заблукав» на територію, яка контролюється українськими прикордонниками розповідав, що їм навіть не повідомляли, куди їх відправляють по тривозі. Розповідав, що брехнею їх і в Абхазію заманили, а тепер там його родичі та знайомі страждають від тієї окупації.

Прикордонники отримують підтримку і від інших областей. З Чернівецької області привезли підприємці дві пральні машинки та холодильник. Раніше їм ще подарували телевізор. Інші види військ також обживаються на нових позиціях поруч з прикордонниками.

На прощання архангельці привітали прикордонників з наступаючим Великоднем, вручили паски домашньої випічки з крашанками та передали щирий привіт і побажання громади.

Селищна рада щиро дякує усім, хто зробив свій внесок у цю благородну і вкрай потрібну справу. А побажання у всіх архангельців одне, як і у всій Україні – миру, недоторканності кордонів України, окупантів – геть!

Ольга ВАНЗЯК.

"Високое Поле" №17 (71923) від 25.04.2014р.

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1644284
CьогодніCьогодні162
ВчораВчора1159
На цьому тижніНа цьому тижні1321
У цьому місяціУ цьому місяці45939
З початкуЗ початку1644284

Besthosting