Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення виконкому Архангельці підтримали прикордонників

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті
«Генеральний план селища Високопілля Херсонської обл. (з зонуванням та геодезичніми роботами)»

Замовником Проекту виступає Високопільська селищна рада.
Розробник проекту – ФОП Молчанова Ірина Анатоліївна (сертифікат архітектора АА №003236)
Генеральний план території планується розробити з  метою:

-                   уточнення меж населеного пункту;
-                   уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації ;
-                     формування принципів планувальної організації забудови;
-                   встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
-                   виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
-                   визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
-                   визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
-                   визначення містобудівних умов та обмежень;
-                   обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання;
-                   визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;
-                   забезпечення комплексності забудови території;
-                   - визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо:
-                   попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території;
-                   створення транспортної інфраструктури;
-                   організації транспортного і пішохідного руху,
-                   охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;
-                   комплексного благоустрою та озеленення;

Розрахунковий термін реалізації Проекту – 3 -20 років.

Основні техніко-економічні показники:

 1. Площа населеного пункту – 768,75 га
 2. Площа житлово – садибної забудови – 283,45 га.
  в т.скл. Перспективної забудови – 18,35 га
 3. Площа багатоквартирної  та блокованої житлової забудови – 12,10 га
  в   т.скл. перспективної забудови – 1,00га
 4. Площа громадської забудови – 27,50 га
  в   тому скл. Перспективної забудови – 3,25 га
 5. Площа комунально – складської забудови – 21,35 га
 6. Площа території земель сільськогосподарського призначення – 144,85 га
 7. Площа території земель сільськогосподарського виробництва – 5,80га
  в тому скл. перспективної забудови – 1,20 га
 8. Площа території земель інженерної інфраструктури – 11,90 га
 9. Площа території земель транспорту і звязку – 20,85 га
 10. Площа промислової забудови – 31,20 га
  в тому скл. перспективної забудови – 7,35 га
 11. Площа  зелених  насаджень  загального  користування  9парки,  сквери, бульвари) – 41,15 га
  в тому скл. перспективної забудови – 17,05 га
 12. Площа стадіонів, спортивних та дитячих майданчиків – 4,85 га
  в тому скл. перспективної забудови – 1,50 га
 13. Площа території кладовищ – 6,80 га
  в тому скл. перспектиної забудови – 2,00 га
 14. Площа звалища ТПВ перспективної забудови – 3,00 га.

Ознайомитися з Проектом містобудівної документації можна з 06.10.2017 по 06.11.2017 у приміщенні адміністративної будівлі районної ради – І поверх за адресою: вул. Визволителів, 112, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті Високопільської селищної ради (http://kronau.in.ua).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Вітвіцький Олександр Вікторович – заступник Високопільського селищного голови.

Пропозиції до Проекту приймаються з 06.10.2017 по 07.11.2017 селищною радою за адресою смт Високопілля вул. Визволителів, 112, ІІІ поверх  
Строк завершення розгляду пропозицій – 08.11.2017.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до Проекту. Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1)    повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2)       юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3)   власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4)        представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5)   народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції, подані іншими особами або подані після 07.11.2017 залишаються без розгляду.

Завантажити електронні версії генерального плану смт Висоокпілля можливо за посиланнями:

https://drive.google.com/file/d/0B4xmy3e6lg_1d0czaXJiQk1IVUJ6QlhqN3dNYTgzRUVtUzdF/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B4xmy3e6lg_1WDNYWXhGbEh1ZkcxRlktOGxkT2swa0tVU2ZZ/view?usp=sharing

Архангельці підтримали прикордонників Друк
П'ятниця, 25 квітня 2014, 19:33

У суботу зранку, 19 квітня, вирушив у дорогу архангельський мікроавтобус з українським прапором над кузовом та написом на вітровому склі «Архангельське – армії!», «Слава Україні! Героям слава!»

Так, напередодні Великодня, Архангельська селищна рада організувала виїзд на нещодавно створену передову наших прикордонників, щоб підтримати свою рідну армію. Враження тривожні і цікаві водночас. Проїжджали пости ДАІ з озброєними працівниками, блокпости військових формувань з повним екіпіруванням та технікою, а поблизу Криму взагалі блокпости, бліндажі та стаціонарні оборонні редути. Поруч від таких розташувань чергують громадські формування з населення, готові прийти на допомогу.

 

По дорозі вражає кількість легковиків з українською символікою, які вітають один одного. Переїхавши дамбу Каховської ГЕС, зліва від траси можна бачити, як новокаховчани красиво виклали з шин напис: «ПУТЛЕР ГЕТЬ!». Прямо на трасі великими буквами написано: «Путин – стоп!».

Народне виявлення вже і в Генічеському районі, де на стінах електровузла інформація: «Через 18 км – російські окупанти!». Передова, що з’явилася внаслідок окупації російськими військами Криму та частини Херсонщини, знаходиться за селом Чонгар Генічеського району.

Так, не тільки Крим, а й частинку Херсонщини відтяпали «горе-визволителі» невідомо чого. Просто вони розташувалися там, де їм зручніше. Поле місцевого фермера обабіч основної дороги розділено колючим дротом з української сторони, а потім росіянами з кримської з таким же дротом та сигнальними мінами і ровом. Між цими дротами – нейтральна смуга. І вся ця територія засіяна озимою пшеницею.

Все це побачили на власні очі і почули безпосередньо від прикордонників селищний голова В. І. Гриньок та активісти селища М. В. Гончарук та М. В. Гарастюк, які доправили до прикордонників допомогу від громади Архангельського.

На оголошений за тиждень до цього у селищі збір коштів, продуктів та промислових товарів для підтримки військовиків відгукнулися небайдужі громадяни, патріоти Батьківщини. Підприємці, організації і прості жителі зібрали в непростий час домашні консервації, борошно, продукти харчування, миючі засоби, господарчий реманент та 5 тисяч гривень готівкою для підтримки тих, хто боронитимуть першими можливу агресію путінських вояків.

Командир частини та його заступник щиро дякували за підтримку архангельців, провели невелику екскурсію по місцю розташування та розповіли багато цікавого. Проїхали і на саму передову – блокпост українських військ, де тимчасово обладнаний пункт контролю та пропуску. На ньому є представники і митниці, але до повноцінного визнання кордону українською стороною не йдеться, адже Крим є і буде територією України, як би цього не хотілося новоспеченим кремлівським окупантам. До речі, прикордонники повідали цікаву річ: перебуваючи поруч від російських військовиків, чують від тих, що вони осуджують дії своїх керівників, бо чудово розуміють, що окупанти на чужій землі ніколи не приживуться. Можливо, через те там дуже часто проходить ротація військовиків, адже дійсність виявляє повну брехню путінської пропаганди.

А нещодавно чеченець зі складу російських військ, що «ненароком заблукав» на територію, яка контролюється українськими прикордонниками розповідав, що їм навіть не повідомляли, куди їх відправляють по тривозі. Розповідав, що брехнею їх і в Абхазію заманили, а тепер там його родичі та знайомі страждають від тієї окупації.

Прикордонники отримують підтримку і від інших областей. З Чернівецької області привезли підприємці дві пральні машинки та холодильник. Раніше їм ще подарували телевізор. Інші види військ також обживаються на нових позиціях поруч з прикордонниками.

На прощання архангельці привітали прикордонників з наступаючим Великоднем, вручили паски домашньої випічки з крашанками та передали щирий привіт і побажання громади.

Селищна рада щиро дякує усім, хто зробив свій внесок у цю благородну і вкрай потрібну справу. А побажання у всіх архангельців одне, як і у всій Україні – миру, недоторканності кордонів України, окупантів – геть!

Ольга ВАНЗЯК.

"Високое Поле" №17 (71923) від 25.04.2014р.

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Статистика

1020076
CьогодніCьогодні1207
ВчораВчора1855
На цьому тижніНа цьому тижні8512
У цьому місяціУ цьому місяці29927
З початкуЗ початку1020076

Besthosting