Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про Програму поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 рік
Проект рішення Про Програму поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 рік Друк
Вівторок, 31 березня 2015, 15:15

проект

Р І Ш Е Н Н Я

LVІ сесії селищної ради VI скликання

 

від     квітня 2015 року                           №1

Про Програму поліпшення життєзабезпечення,
реабілітації,  соціального захисту людей похилого віку
та інвалідів на 2015 рік

З метою соціального захисту прав і пільг ветеранів війни, праці та збройних сил, виховання у молодого покоління поваги до ветеранів, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму поліпшення життєзабезпечення, реабілітації,  соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 рік.
 2. Фінансове забезпечення Програми здійснювати за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів та з інших джерел, не заборонених законодавством.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку та на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                   Р.М. Застава

Додаток

до рішення LVІ сесії селищної ради VІ скликання від  _________ року №_______

 

 

ПРОГРАМА

поліпшення життєзабезпечення, реабілітації,  соціального захисту людей

похилого віку та інвалідів на 2015 рік

 

Основна мета програми – поліпшення життєзабезпечення, реабілітації,  соціального захисту людей похилого віку та інвалідів, створення для них належних умов життя, виховання у молодого покоління поваги до ветеранів та людей похилого віку.

Програма передбачає координацію дій селищної ради, громадських і ветеранських організацій у роботі за такими напрямками:

 

І. Поліпшення житлово-побутових умов людей похилого віку та інвалідів.

 1. Проводити обстеження умов життя людей похилого віку та інвалідів, звернути особливу увагу на одиноких людей похилого віку та інвалідів.

Соцпрацівники УСПЗН

Виконком, ветеранська організація

Протягом року

 1. Проводити практику обслуговування соціальними працівниками одиноких непрацездатних громадян вдома за рахунок бюджетних коштів, благодійної діяльності  підприємств, господарств, комерційних структур.

Соцпрацівники УСПЗН

Виконком

Протягом року

 1. Рекомендувати трудовим колективам підприємств, організацій, установ, комерційних структур взяти під опіку пенсіонерів з числа колишніх працівників, забезпечувати їх пільговими путівками в санаторії, будинки відпочинку, пансіонати, профілакторії. Поновити практику надання матеріальної допомоги ветеранам праці, які працювали в цих колективах.

Керівники підприємств, організацій, установ усіх форм власності

Рада ветеранів

2015 рік

 1. Сприяти організації роботи щодо безоплатного харчування людей похилого віку, одиноких непрацездатних громадян, які його потребують.

УСПЗН

Виконком

2015 рік

 1. Забезпечувати своєчасне надходження коштів до Пенсійного фонду.

Бухгалтерія селищної ради

Щомісячно

 1. Передбачити у місцевому бюджеті додаткові кошти на оплату ритуальних послуг при похованні осіб, які мають особливі та трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій.

Бухгалтерія селищної ради

І квартал 2015 року

 1. Забезпечувати надання ветеранам війни та праці пільг в оплаті житлово-комунальних послуг та субсидій у межах встановлених норм споживання.

Виконком спільно з УСПЗН за потребою

 1. Забезпечувати позачергове оформлення документів на призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде та рідке паливо ветеранам війни і праці, одиноким непрацездатним громадянам, які мають на це право.

Виконком спільно з УСПЗН за потребою

 1. Забезпечувати безумовне виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання безоплатного проїзду ветеранам війни по потребі автомобільним транспортом загального користування в межах району.

Виконком спільно з УСПЗН
2015 рік

 

10.  Проводити постійну роботу по вивченню та увічненню імен загиблих воїнів у роки війни на підвідомчій території.

Працівники краєзнавчого музею з залученням школи, гімназії

Протягом року

 

ІІ. Організація медичного обслуговування ветеранів

 1. Здійснювати у всіх лікувальних закладах, аптеках позачергове обслуговування ветеранів війни і праці.

ТМО, ФАПи 2015 рік

 1. Сприяти здійсненню виїздів лікарських бригад на села для надання медичної допомоги сільським ветеранам. Забезпечувати бригади автотранспортом.

Виконком спільно з ТМО

Протягом року

 

ІІІ. Організація торгового і побутового обслуговування ветеранів

 

 1. У режимі безкоштовного використання практикувати в роботі з ветеранами та людьми похилого віку, інвалідами, видачу додому книг, газет, журналів та документів підвищеного кошту із фонду читацьких залів ветеранам, що не мають можливості особисто відвідувати бібліотеки.

Бібліотеки селищної ради

Протягом року

 

 1. Продовжувати організацію при закладах культури, клубного типу різноманітні угрупування за інтересами, колективів художньої самодіяльності, клубів ветеранів війни та праці. В свята пам’ятних дат проводити для них благодійні акції, вечори, родинні свята. Придбання феєрверків,  святкових атрибутів, квітів, харчових пайків ветеранам війни.

Сільський клуб, БК

Школи-садки

Протягом року

 

ІV. Захист прав ветеранів на трудову діяльність

11.  Створювати умови для ведення ветеранами особистих господарств, присадибних і садово-огородніх ділянок, надавати можливість та стимулювати утримання тварин і птиці.

Виконком спільно з УСПЗН

Протягом року

 

 

 

V. Фінансове забезпечення програми

 1. Забезпечувати фінансування програмних заходів.

При формуванні місцевого бюджету

2015 року та в разі перевиконання

дохідної частини бюджету

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2282564
CьогодніCьогодні863
ВчораВчора3397
На цьому тижніНа цьому тижні4260
У цьому місяціУ цьому місяці30628
З початкуЗ початку2282564

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші