Skip to content
Додому Громада ОСББ Енергоефективність та кредитування фізичних осіб

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

 • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
 • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
 • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
 • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
 • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
 • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
 • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

Енергоефективність та кредитування фізичних осіб Друк
Вівторок, 26 травня 2015, 03:48

На сьогоднішній день в Україні діє Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 – 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2010 року № 243 (далі – Програма), в рамках якої передбачено фінансування з державного бюджету енергоефективних та енергозберігаючих проектів.

Виконання заходів Програми у 2015 році заплановано здійснити за кошти Європейського Союзу, які надійшли за Угодою про фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії».

З жовтня 2014 року Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України започатковано програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 року № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження».

08 квітня Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01 березня 2010 року № 243 та від 17 жовтня 2011 року № 1056», яку спрямовано на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та встановлення (заміни) котлів, окрім газових.

Реалізацію ініціатив Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України буде здійснено у співпраці з провідними державними банками: ПАТ АБ «Укргазбанк», «Державний експортно-імпортний банк України» та ПАТ «Державний ощадбанк України».

Програма має соціальну направленість.

Державна программа стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання котла альтернативного газовому або енергоефективного обладнання та/або матеріалів доповнена переліком товарів (в частині фізичних осіб), окрім котлів, а саме:для квартир у багатоквартирних житлових будинках:

- радіатори опалення з терморегуляторами;

- вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом);

- вузли обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засоби обліку та відповідне додаткове обладнання і матеріали.

для одноквартирних житлових будинків додатково:

- рекуператори тепла вентиляційного повітря;

- матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;

- теплові насоси;

- сонячні колектори для виробництва теплової енергії та підігріву води.

Покрокова інструкція для отримання відшкодування. Для цього необхідно:

 1. Обрати котел/матеріали у магазині.
 2. Надати до банку відповідні документи для отримання кредиту.
 3. Отримати від банку згоду щодо можливості видачі кредиту.
 4. Оплатити початковий внесок у розмірі 10% від вартості котла/матеріалів та надати до банку відповідні підтверджувальні документи.
 5. Отримати кредит та надати до банку документи, що підтверджують придбання котла/матеріалів.
 6. Отримати відшкодування від Держенергоефективності, перераховане на Ваш поточний рахунок, відкритий у банку.

 

Документи, які необхідні для одержання кредиту:

Заявка на одержання кредиту (заповнюється в банку).

Паспорт громадянина України (та ксерокопія).

Податковий номер.

Документ про отримані доходи та утримання з них за останні 6 місяців.

Рахунок-фактура на обраний котел або енергозберігаюче обладнання/матеріали.

Інші документи (після консультації в банку).

Умови споживчого кредитування фізичних осіб на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів

Максимальна сума кредиту – 50 000 грн.

Мінімальна сума кредиту – 1 000 грн.

Мінімальний початковий внесок – 10 % від вартості товару.

Cтрок кредитування – до 3 років

Процентна ставка – 25 % річних.

Погашення кредиту - щомісяця рівними частинами, можливе дострокове погашення кредиту без додаткових комісій.

Разова комісія за надання кредиту – 3 % від суми кредиту.

Відшкодування позичальнику частини суми кредиту проводиться одноразово в таких розмірах:

20% (макс. 5000 грн.) - на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу) за одним кредитним договором;

30% (макс. 10 000 грн.) - на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів за одним кредитним договором.

Для проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних, та правових засад участі населення, ОСББ, ЖБК, в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України створено Call-центр, який працює з 09:00 до 17:30 (крім вихідних та святкових днів), тел. (044)2923257e-mail: energoefect@saee.gov.ua.

 

Держенергоефективності розроблено енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла).

У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятораможна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності.

Крім того, розрахунки можуть здійснювати всі, хто скористався або збирається скористатися програмою компенсації тіла кредиту в розмірі 20% на придбання «негазового» котла.

Алгоритм розрахунку містить певні припущення та середні значення показників за фактично реалізованими проектами.

Калькулятор розміщено в розділі «Пільгове кредитування для населення», файл «Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла» за наступним посиланням:

http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya/compensatsia

 

 

 

 

 

 


Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1644293
CьогодніCьогодні171
ВчораВчора1159
На цьому тижніНа цьому тижні1330
У цьому місяціУ цьому місяці45948
З початкуЗ початку1644293

Besthosting