Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про внесення змін до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Високопільської селищної ради
Проект рішення Про внесення змін до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Високопільської селищної ради Друк
П'ятниця, 04 грудня 2015, 09:30

проект Р І Ш Е Н Н Я

ІІІ сесії селищної ради VIІ скликання

від __ грудня 2015 року                                   № __

Про внесення змін до Порядку надання одноразової
матеріальної допомоги мешканцям Високопільської
селищної ради, які опинилися у скрутному становищі
внаслідок непередбачених обставин, за рахунок коштів
селищного бюджету

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до „Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Високопільської селищної ради, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок коштів селищного бюджету” (далі Порядку) Програми соціального захисту людей похилого віку та інвалідів, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням LXІ сесії селищної ради VІ скликання від 08.09.2015 №1119, а саме:
 2. -         частину 2 розділу ІІ Порядку доповнити підпунктом „Мобілізація до ВСУ в особливий період, служба в зоні АТО

  -         частину 2 розділу ІІІ Порядку доповнити пунктом 5. Для осіб, мобілізованих до ВСУ в особливий період  подаються документи визначені підпунктами 1, 2, 7 та копія документу, що посвідчує проходження військової служби в особливий період (довідка або посвідчення).

  -         Абзац другий частини 1 розділу ІV викласти в наступній редакції „Документи, надані заявником, та акт обстеження соціально-побутових умов (за наявності) разом із супровідним листом розглядаються  комісією.

  -         Доповнити частину 2 розділу ІV Порядку  третім абзацом наступного змісту „Клопотання про надання одноразової матеріальної допомоги передається на розгляд виконавчого комітету селищної ради. Виконавчий комітет приймає остаточне рішення щодо надання або ненадання одноразової матеріальної допомоги.

  -         Частину 5 розділу ІV Порядку викласти в редакції „Облік осіб, які звертаються за наданням одноразової матеріальної допомоги,  здійснює  секетар селищної ради або особа визначена розпорядженням селищного голови.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                 Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2292554
CьогодніCьогодні2915
ВчораВчора2989
На цьому тижніНа цьому тижні14250
У цьому місяціУ цьому місяці40618
З початкуЗ початку2292554

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші