Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2015 року Рішення № 34 Про припинення права користування земельними ділянками
Рішення № 34 Про припинення права користування земельними ділянками Друк
П'ятниця, 08 січня 2016, 10:48

Р І Ш Е Н Н Я

ІІІ сесії селищної ради VIІ скликання

від 07 грудня 2015  року                        № 34

Про припинення права користування земельними ділянками

Розглянувши заяви  громадян, керуючись статтею 12 Земельного Кодексу України, статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити гр. Король Вірі Василівні, жительці смт Високопілля, вул. Вокзальна,44 кв.3, право користування земельною ділянкою орієнтовною площею 0,10 га для ведення городництва, що розташована в смт Високопілля (в районі колишнього газового господарства), у зв’язку з добровільною відмовою.
 2. Припинити гр. Ясінському Миколі Степановичу, жителю смт Високопілля, вул.. І Заводська,16, право користування земельною ділянкою орієнтовною площею 0,15 га для ведення городництва, що розташована в смт Високопілля (в районі очисних споруд) у зв’язку з добровільною відмовою.
 3. Припинити гр. Коваль Володимиру Кузьмичу право користування земльною ділянкою орієнтовною площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, що розташована в смт Високопілля, вул. Суворова, 25, у зв’язку з його смертю.
 4. Припинити гр. Коваль Володимиру Кузьмичу право користування земльною ділянкою орієнтовною площею 0,10 га для ведення городництва, що розташована в смт Високопілля, в районі залізничного вокзалу, у зв’язку з його смертю.
 5. Припинити гр. Бордюжі Тамарі Володимирівні, жительці смт Високопілля, вул. Молодіжна,24 право користування земельною ділянкою орієнтовною площею 0,09 га для ведення городництва, що розташована в смт Високопілля (в районі вул.. Андрєєва), у зв’язку з добровільною відмовою.
 6. Припинити гр. Лаханській Тетяні Петрівні, право користування земельною ділянкою орієнтовною площею 0,01 га для будівництва та обслуговування гаражу, що розташована в смт Високопілля
  вул. Гагаріна, 24, у зв’язку з добровільною відмовою.
 7. Припинити гр. Лаханській Тетяні Петрівні, право користування земельною ділянкою орієнтовною площею 0,10 га для ведення городництва, що розташована в смт Високопілля (за залізничною колією в районі залізничного вокзалу), у зв’язку з добровільною відмовою.
 8. Припинити гр. Винник Марії Степанівні, право користування земельною ділянкою площею 0,3735 га в тому числі 0,25 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд і 0,1235 га для ведення особистого селянського господарства, що розташована в с. Князівка вул. Горіхова,21, у зв’язку з її смертю.
 9. Припинити гр. Бєлкі Катерині Анатоліївні, право користування земельною ділянкою орієнтовною площею 94,0 кв.м для будівництва та обслуговування гаражу, що розташована в смт Високопілля пр. Шкільний,2, у зв’язку з добровільною відмовою.

10. Припинити гр. Гергель Людмилі Іванівні, право користування земельною ділянкою орієнтовною площею 0,08 га для будівництва та обслуговування гаражу, що розташована в смт Високопілля
вул. Південна, 55, у зв’язку зі смертю.

11. Перевести земельні ділянки орієнтовною площею 0,10 га, 0,15 га, 0,15 га, 0,09 га, 0,01 га,  0,10 га, 0,3735 га, 94 кв.м., 0,08 га. у вільні землі селищної ради.

12. Спеціалісту І категорії з земельних питань внести зміни в облікову документацію.

13. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

Селищний голова Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2973601
CьогодніCьогодні1368
ВчораВчора2452
На цьому тижніНа цьому тижні1368
У цьому місяціУ цьому місяці39461
З початкуЗ початку2973601

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші