Skip to content
Додому Новини селища Ми знову воювали за потяги
Ми знову воювали за потяги Друк
Неділя, 25 березня 2012, 17:46

Ми знову воювали за потяги

 

Боротьба Високопільців за повернення відмінених  Укрзалізницею потягів, здається переростає в епопею. Чергове прибуття на станцію Високопілля високо посадовців Херсонської дирекції залізничних перевезень з інспекцією вже вдруге було зустрінуте на пероні велелюдним зібранням людей, які налаштовані рішуче відстоювати свої громадянські права на увагу і повагу держави у питаннях забезпечення належним транспортним зв’язком з обласним центром та іншими містами країни.

 

Як відомо попередня така зустріч, а також листи із заявами районної ради та райдержадміністрації у найвищі державні структури, включаючи Прем’єр-міністра, не вплинули на наміри Укрзалізниці зекономити на пасажирських перевезеннях. Низку поїздів було відмінено, включно з соціально значущими потягами місцевого значення, що сполучали райцентр з обласним центром та найближчими містами. Залишилася єдина пара Херсон-Київ, та й про нього пішли чутки, що скоро не зупинятиметься у Високопіллі.

Поки близько двох сотень людей чекали ”гостей” було організовано збір підписів під вимогою повернути відмінені поїзди.

Діалог з селищним головою Русланом Заставою, заступником голови райради Зіновієм Тимофєєвим, першим заступником голови райдержадміністрації Наталею Урбанською та обуреною громадою вів начальник херсонської дирекції залізничних перевезень Микола Скірдов. З його пояснень: потяг Херсон-Київ залишатиметься курсувати і надалі, а ось місцеві потяги Миколаїв-Кривий Ріг та Миколаїв-Нікополь однозначно не ходитимуть. До основних причин їх відміни через збитковість тепер додалася ще одна – відсутність рухомого складу, простіше кажучи придатних для використання пасажирських вагонів.

Не має залізниця наміру повертати на старий маршрут і швидкісний поїзд Миколаїв-Москва. Як варіант на майбутнє, сьогодні розглядаються та узгоджуються з облдержадміністрацією нові можливі маршрути через станцію Високопілля: Херсон-Харків та Херсон-Дніпропетровськ.

Про наступні дії районного керівництва щодо відстоювання прав на нормальне забезпечення залізничних перевезень мешканців Високопільщини говорив Зіновій Тимофєєв. Будуть підготовлені листи із зібраними підписами та організована зустріч делегацій району з керівництвом Укрзалізниці. Активно вестимуться переговори також на обласному рівні. Губернатор Микола Костяк та голова облради Віктор Пелих також зацікавлені у найшвидшому розв’язанні проблеми і послабленні соціальної напруги викликаної відміною потягів.

 

Газета Високопільського району "Високе поле" від 23.03.2012р. №12(7108)

 

 

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2903851
CьогодніCьогодні1074
ВчораВчора2483
На цьому тижніНа цьому тижні7628
У цьому місяціУ цьому місяці30643
З початкуЗ початку2903851

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші