Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання гр. Кривенку Г.В.. дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.
Проект рішення Про надання гр. Кривенку Г.В.. дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд. Друк
Вівторок, 24 травня 2016, 04:55

Проект

Р І Ш Е Н Н Я

ХІІ сесії селищної ради VIІ скликання

Про надання гр. Кривенку Г.В..

дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.

 

Розглянувши заяву гр. Кривенок Г. В., жителя смт. Високопілля, вул. Південна, 47, відповідно до статей 12, 38-40, 79-1, 116,118,121, 122  Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Надати гр. Кривенку Геннадію Володимировичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га із земель комунальної власності в межах населеного пункту                         смт. Високопілля по вул. Південна 47, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.
  2. 2. Погодити розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  3. 3. Громадянину Кривенку Г.В..:

3.1 після погодження проекту землеустрою вжити заходів щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідно до цього рішення;

3.2 подати погоджений проект землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру до Високопільської селищної ради на затвердження протягом 1 року з дня прийняття цього рішення.

  1. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2282491
CьогодніCьогодні790
ВчораВчора3397
На цьому тижніНа цьому тижні4187
У цьому місяціУ цьому місяці30555
З початкуЗ початку2282491

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші