Skip to content
Додому Новини селища Дайте напиться з «одинадцятого» водиці

ІНФОРМАЦІЯ

Високопільська селищна ради Високопільський район  Херсонської області

повідомляє про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою,

якого буде залучено до виготовлення землевпорядної документації , а саме технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське  Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області

 

Місце знаходження земельної ділянки (адреса)

74000, Херсонська  обл.,

Високопільський район

Високопільська селищна рада.

 

Мета проведення робіт із землеустрою – виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

Вимоги: виготовлення та погодження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл: Нововознесенське, Добрянка,  Костирка, Мала Шестірня, Федорівка, Новогригорівське Високопільської селищної ради Високопільського району Херсонської області .

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та грошової оцінки" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) ліцензії(й)/сертифіката на проведення робіт із землеустрою та оцінки земель;
  • письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, завірена претендентом (кількість виготовлених проектів відведення земельних ділянок, бажано за останні 24 місяці), кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях),

Документи приймаються за адресою: 74000, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів 112, 3(третій) поверх, приймальна селищного голови  у 30-ти денний термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.

Конкурс відбудеться за адресою: Херсонська обл., смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 112, в кабінеті селищного  голови о 10:00 год  05 червня 2019 року.

Телефон для довідок: (05535) ) 2-16-88

Дайте напиться з «одинадцятого» водиці Друк
П'ятниця, 17 червня 2016, 05:07

Пригадалася перша коротенька публікація на сайті Високопільської селищної ради… Дослівно вона була такою: «Високопілля перемогло у конкурсному відборі пілотних проектів для відновлення інфраструктури водопостачання у сільській місцевості в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». Перший крок зроблено. Селище буде з централізованим водопостачанням!» А поряд красувалася, ще нікому з високопільців в той час не відома, емблема проекту.

Було б суцільною брехнею сказати, що всі мешканці мікрорайону №11 в райцентрі заплескали в долоні в той час, коли довідалися про цю новину. Адже більшість не второпали про що саме йдеться мова, інша частина населення зі скептицизмом поставилася до новини, а невиправні песимісти зрадницьки зашепотіли попід ворітьми у сусідів, мовляв: «Так вам американці і дали грошики, держіть кишеню ширше». Як би то не було, а вже рівно за рік потому, спостерігаючи за розвитком подій та ходом справи, можемо з чистою совістю констатувати, що селищна рада спільно зі спеціалістами  Інституту розвитку аграрних ринків, що забезпечує реалізацію проекту USAID «Вода для агросектору», впевнено крокують до поставленої мети: відновлення водопостачання на вулицях мікрорайону №11 до 1 вересня 2016 року.

Станом на сьогодні вже можна втерти носа отим скептикам і інтриганам, що баламутили людей, відмовляючи їх від участі в проекті, адже роботи зроблено дійсно багацько. Прочищено свердловину і встановлено насос. Навіть воду на смак спробували. І за завіряннями «дегустаторів», якість та смак води на «одинадцятому» перевищую потьомкінську.

На сьогоднішній день вже прокладено поліетиленові труби водопостачання на вулицях Заводська, Заводська-2, Українська, Комсомольська, Жовтнева, Горького, Червоноармійська, Херсонська та Робоча. Розпочато земляні роботи на вулиці Першотравнева, а за тим будуть прокладатися труби і на вулиці Маяковського.

Вже облаштовано охоронну зону навколо артезіанської свердловини № 6-8 і змонтовано вузол обліку.

Одночасно ведуться роботи по спаюванню труб і сполученню вуличних водопроводів в єдину мережу, встановлення кранів на час аварійного відключення окремо взятої вулиці та встановлення пожежних гідрантів. Всього першим етапом проекту передбачено прокладання труби діаметром 160 мм протяжністю 1 км та 7 км труби діаметром 110 мм.

З приводу цього кореспондент газети «Високе поле» поспілкувалася з мешканцями мікрорайону №11 і поцікавилася, що вони думають з приводу інвестування в систему водопостачання селища іноземних коштів і чи задоволені перспективами в близькому майбутньому споживати смачну питну воду не виходячи з власної оселі.

На перше запитання майже всі співрозмовники  відповіли, що з острахом та недовірою ставляться до подібних капіталовкладень, адже побоюються зависоких щомісячних цін на ту саму воду. А Олександр Пилипенко, що проживає по вулиці Першотравнева, додав до нарікань сусідок ще й таке:

- Сьогодні дорожчає все. Буде дорожчати й щомісячна плата за кубометр води, яку будемо споживати. І це не є добре. Щодо інвестованих кимось «у нас» коштів… коли держава не гребує стояти з простягнутою рукою перед іноземними інвесторами, то чому б і нам не скористатися запропонованою фінансовою допомогою проекту USAID? Особисто я не люблю бути боржником, та коли вже самотужки не в змозі відновити водопостачання, то най «заграниця нам допоможе». А далі буде видно.

Мешканка вулиці Заводська Олена Мущицька озвучила трішечки іншу точку зору другої половини співрозмовників кореспондента:

- Б’ють – тікай, дають – бери. За кордоном практика інвестування та кредитування розповсюджена дуже широко. Тому вважаю, що правильно зробили очільники селища, взявши участь у конкурсі. На наше щастя, ці кошти дісталися нам. І добре, що буде питна вода в оселі. З нетерпінням чекаємо цієї гарної події.

Більшість опитаних жителів мікрорайону задоволені перспективою пити з-під крану добру воду. Одне «нарікання»: скоріше б!

Якщо не буде зволікань в роботі підрядчиків, якщо погода не заважатиме, якщо люди бажають самі собі благо і долучаться до робіт активно і вправно, то сподіваємося пригоститися в дворах односельців смачненькою прохолодною водичкою прямісінько з-під кранів на їхніх кухнях вже у вересні цього року. І з задоволенням порадіємо за них. А скептики та інтригани, дасть Бог, не заздритимуть, а просто змінять свою точку зору на протилежну і до своїх осель проведуть водицю.

Людмила КУКОВІНЕЦЬ

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1644293
CьогодніCьогодні171
ВчораВчора1159
На цьому тижніНа цьому тижні1330
У цьому місяціУ цьому місяці45948
З початкуЗ початку1644293

Besthosting