Skip to content
Додому Новини селища Виставка робіт Василя Вознюка до дня селища
Виставка робіт Василя Вознюка до дня селища Друк
Понеділок, 15 серпня 2016, 13:45

До Дня Високопілля

Запрошуємо на цікаве побачення!

Почну із запитання. Що робить гостинна господарка, коли запрошує гостей на день народження? Звичайно, що дбає про смачні блюда, сервіровку святкового стола і переживає, щоб запрошеним було весело та цікаво. Культурна програма завжди є невід'ємною для організації свят чи урочистих заходів! Погодьтеся, що більшість подібних зустрічей з друзями чи колегами запам'ятовується не кількістю бутербродів з ікрою чи наявністю на столі грибочків та червоної риби... Головне, що запам'ятовується - це душевна атмосфера та загальний гарний настрій! А в зв'язку з цим та щоб виконати споконвічний план щодо "Хліба та видовищ!" і потрібно якісно та завчасно підготуватися до святкування, продумати, чим розважати гостей.

Високопілля святкує День селища! Готується ціла низка заходів, змагань, велика розважальна програма. З-поміж цього всього різноманіття хочу звернути увагу земляків, на мій погляд, на одну дуже неординарну подію. Вперше (!) у нашому селищі відбудеться презентація робіт художника - карикатуриста Василя Вознюка. Виставка його малюнків - це перша зустріч у нас з митцем такого жанру, як карикатура, дружній шарж, сатира. Як людина, яка особисто знайома з Василем, (наша дружба і спільна праця на творчих стежинах нараховує понад двадцять років) дуже б радив переглянути виставку робіт із його архівів, переданих нам для "знайомства" з мистецтвом карикатури. Звичайно, що це лише мала частина із всього створеного художником, але впевнений, що і цієї "краплини" буде для початку достатньо, щоб зрозуміти і увійти у світ його бачення та мислення. А подивитися і справді є на що!

Не буду видавати всі таємниці проекту, але скажу, що вже проведена велика робота в організаційних заходах, і що до його презентації залучені до допомоги значні сили. Та головне, що надихає, що виставка не стане разовим заходом і має всі шанси на продовження свого життя. Цей пункт її існування теж ретельно продумується. З того, що вже можна повідомити читачам та майбутнім відвідувачам, скажу про найближчі плани. Офіційне відкриття відбудеться на базі місцевого музею (колишнє приміщення Станції юних техніків) у вівторок 23 серпня о 10.00. На широкий перегляд (безкоштовно!) експозицію буде продемонстровано вже наступного дня біля Будинку культури під час святкування Дня Високопілля! Тож запрошуємо високопільців і гостей на її перегляд.

На цьому зустріч із карикатурами Василя Вознюка не припиняє свою діяльність! В планах організаторів є пункти її подальшої демонстрації для учнів місцевих гімназії та школи з установкою безпосередньо в закладах освіти. Завітає виставка і до Будинку дитячої творчості. А далі... Не виключено, що на запрошення експозиція відвідає і інші населені пункти нашого району. Для цього потрібне буде лише ентузіазм на місцях, тимчасова "прописка" виставки (в бібліотеках, клубах, школах, тощо) та попередня домовленість. Звичайно, що не зайвою вона буде для зацікавлених і на святах села, вулиці, на інших творчих заходах... Знову ж таки про це, як  і про екскурсію, можна домовитися у місцевому музеї. Вітаю високопільців та гостей із Днем нашого селища та бажаю цікавого перегляду малюнків художника - карикатуриста Василя Вознюка.

Ігор Урбанський

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1381205
CьогодніCьогодні354
ВчораВчора839
На цьому тижніНа цьому тижні2028
У цьому місяціУ цьому місяці14747
З початкуЗ початку1381205

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші