Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про заключення попереднього договіру оренди землі з Толстущенком П.Г.
Проект рішення Про заключення попереднього договіру оренди землі з Толстущенком П.Г. Друк
Середа, 08 лютого 2017, 11:39

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХІХ  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________  2017  року                                             № ___

 

 

Про заключення попереднього договіру оренди землі з Толстущенком П.Г.

 

Розглянувши заяву громадина Толстущенка П. Г. жителя смт Високопілля вул.. Банкова 3є кв.4, беручи до уваги що гр.. Толстущенко П.Г. користується будівлею за адресою смт. Високопілля вул. Банкова (біля вагової ВАТ Високопільське РТП),   враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища та  з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю,  керуючись рішенням ХVIII сесії селищної ради  VII скликання від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» та статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Надати в тимчасове користування терміном на 9 місяців земельну ділянку орієнтовною площею 505 кв.м, розташованої у смт. Високопілля вул. Банкова( біля вагової ВАТ Високопільське РТП), встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі _____ %  від  вартості землі.
  2. 2. Укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між  громадянином Толстущенком П.Г. та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1407245
CьогодніCьогодні1765
ВчораВчора1165
На цьому тижніНа цьому тижні8563
У цьому місяціУ цьому місяці18199
З початкуЗ початку1407245

Besthosting