Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про поновлення договору оренди земельної ділянки з Чередніченком А.Г.

Добрий день! Допоможіть будь-ласка зібрати кошти на операцію

Просить бабуся дитини-сироти  Бедринець Оксани Сергіївни, яка проживає у с. Нововознесенське, Високопільського району, Херсонської області. Треба зібрати 30 000 гривен на проведення останньої операції по заключному лікуванню двохсторонньої дисплазії тазобедрених суглобів. Лікування проводиться у Київському інституті травматології та ортопедії імені Воровського. Звертаюся до всіх небайдужих до чужого горя людей.

Кошти можна переказати кошти за такими реквізитами:

Реквізити:рахунок АТ «Ощадбанк» для перерахування коштів  р/р 26252540022148

Для перерахування через термінал 5167490108603383

ЄДРПОУ 226314700

МФО 352457

Контакти:  бабуся Мануйленко В.А.  (097 082-95-17).

Проект рішення Про поновлення договору оренди земельної ділянки з Чередніченком А.Г. Друк
П'ятниця, 10 березня 2017, 09:29

Високопільська селищна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

ХХ сесії селищної ради VIІ скликання

 

від  __ березня  2017 року                         № __

Про поновлення договору

оренди земельної ділянки

з Чередніченком А.Г.

Розглянувши заяву гр.Чередніченка Віталія Анатолійовича жителя смт. Високопілля вул. Молодіжна 44, про поновлення договору оренди землі в зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди  земельної ділянки площею 1,85 га  , враховуючи висновки постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та  рішення Високопільської селищної ради ХVІІІ  сесії селищної ради VІI скликання від 21 грудня 2016  року № 258 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради»  сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. Поновити  договір оренди земельної ділянки комунальної власності  площею 1,85 га (для ведення городництва) з гр. Чередниченком Віталієм Анатолійовичем із земель запасу шляхом укладання нового договору оренди землі у зв'язку із затвердженням нової типової форми договору оренди землі згідно постанови Кабінету Міністрів  України від 23 листопада 2016 року
  2. Внести зміни до договору зміни оренди землі, а саме в частині  терміну укладення договору оренди землі змінити   термін оренди з 1 року на 10 років.
    1. Встановити розмір орендної плати в розмірі 3 % від вартості земельної ділянки, сплата якої проводиться щомісячно рівними частинами до 20 числа.
    2. Зобов'язати гр. Чередніченко В. А. зазначеного в п.1 даного рішення:

4.1.   виготовити технічну документацію із  землеустрою, щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки наданої користування, площею 1,85га, для ведення городництва .

4.2.   в місячний термін після прийняття даного рішення звернутися до Високопільської селищної ради для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку згідно з діючим законодавством;

4.3.   укласти договір оренди землі та зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.

4.4.   після реєстрації права оренди земельної ділянки, надати копію договору оренди землі до Високопільського відділення  Новокаховської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області

  1. Передбачити в договорі оренди земельної ділянки право Високопільської селищної ради переглядати (змінювати) орендну плату кожні 3 (три роки) за користування вище вказаною земельною ділянкою  або після зміни грошової оцінки землі.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1220388
CьогодніCьогодні266
ВчораВчора374
На цьому тижніНа цьому тижні640
У цьому місяціУ цьому місяці8533
З початкуЗ початку1220388

Besthosting