Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про зміну угоди про відшкодування збитків недоотримання коштів Лагодою Л. Л.
Проект рішення Про зміну угоди про відшкодування збитків недоотримання коштів Лагодою Л. Л. Друк
П'ятниця, 10 березня 2017, 09:30

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХ  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________  2017  року                                             № ___

 

 

Про  зміну угоди про відшкодування збитків недоотримання коштів

Лагодою Л. Л.

 

Розглянувши заяву громадина Лагоди Любов Леонідівни жителя смт Високопілля вул.. Горького 5 кв.3, беручи до уваги що гр. Лагода Л.Л. користується будівлею (склад біля пожежної частини) за адресою: смт. Високопілля, вул. Банкова,   враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища та  з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю, рішення ХVIII сесії селищної ради VII скликання від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» та  рішення ХVIII сесії селищної ради VII скликання від 21 грудня 2016 року №258  «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради», керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Внести зміни до Угоди «Про відшкодування збитків від недоотриманих коштів Високопільською селищною радою» № 18 від 03 серпня 2007року, а саме змінити площу земельної ділянки з 2675 м.кв. на 1179 м. кв. та укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між громадянкою Лагодою Любов Леонідівною та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М.
  2. 2. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 5 %  від  вартості нормативної грошової оцінки землі, оплату здійснювати щомісячно рівними частинами.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1377115
CьогодніCьогодні81
ВчораВчора887
На цьому тижніНа цьому тижні3203
У цьому місяціУ цьому місяці10657
З початкуЗ початку1377115

Besthosting