Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання гр. Шостак – Кучмяк. Г. А. дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою.
Проект рішення Про надання гр. Шостак – Кучмяк. Г. А. дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою. Друк
Четвер, 20 квітня 2017, 04:42

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІ  сесії селищної ради VІI скликання

 

 

Про надання

гр. Шостак – Кучмяк. Г. А.

дозволу (згоди) на розробку

проекту землеустрою.

 

Розглянувши заяву гр. Шостак – Кучмяк Ганни Антонівни, яка проживає вул.Степова буд.19, с.Князівка Високопільського району Херсонської області, беручи до уваги що на вказаній земельній ділянці є будівлі, які належать гр.. Шостак-Кучмяк Г.А. та враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, відповідно до статей 12, 22, 38, 79-1, 93, 116, 122 - 124, 134 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», статей 3-5, 16 Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. Надати гр. Шостак – Кучмяк Ганни Антонівни дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в користування (оренду) земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га із земель запасу комунальної власності в межах населеного пункту с.Князівка, біля садиби вул. Степова 20, для розміщення та обслуговування господарчих будівель та споруд.
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду погодити відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  3. Громадянці гр. Шостак – Кучм як Г. А.:

3.1 після погодження проекту землеустрою вжити заходів щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідно до цього рішення;

3.2 погоджений проект землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру подати до Високопільської селищної ради на затвердження.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1404236
CьогодніCьогодні947
ВчораВчора1116
На цьому тижніНа цьому тижні5554
У цьому місяціУ цьому місяці15190
З початкуЗ початку1404236

Besthosting


Найновіше