Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з Сидоренко С.С.
Проект рішення Про заключення попереднього договору оренди землі з Сидоренко С.С. Друк
Вівторок, 25 квітня 2017, 10:38

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІ  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________  2017  року                                               №

 

 

Про заключення попереднього договору оренди землі з

Сидоренко С.С.

 

Розглянувши заяву гр. Сидоренко Світлани Сергіївни  жительки смт.Високопілля, вул. Нова 58, враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища та  з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю,  керуючись рішенням ХVIII сесії селищної ради  VII від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» та статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Надати в тимчасове користування Сидоренко Світлані Сергіївни земельну ділянку орієнтовною площею 0,03 га терміном на 9 місяців, розташованої в смт. Високопілля вул.Банкова 58,, для комерційного використання, встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12 %  від  вартості землі в рік, оплату проводити рівними частинамищомісячно.
  2. 2. Укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між  громадянкою Сидоренко С.С. та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1577970
CьогодніCьогодні2402
ВчораВчора1801
На цьому тижніНа цьому тижні16091
У цьому місяціУ цьому місяці55360
З початкуЗ початку1577970

Besthosting


Найновіше