Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд гр. Павленку А.А.
Проект рішення Про надання дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд гр. Павленку А.А. Друк
Четвер, 25 травня 2017, 05:53

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІІ  сесії селищної ради VІI скликання

 

від  ________  2016 року                           № _

 

 

Про надання дозволу (згоди) на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд гр. Павленку А.А.

 

Розглянувши заяву гр. Павленка Анатолія Анатолійовича, який проживає в смт. Високопілля,  вул. Пушкіна 33, та враховуючи пропозиції та рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, відповідно до статей 12, 38-40, 79-1, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Надати гр. Павленку Анатолію Анатолійовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га із земель запасу комунальної власності в межах населеного пункту смт. Високопілля по вул. Пушкіна 33, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.
  2. 2. Погодити розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  3. 3. Громадянину Павленку А.А.:

3.1 після погодження проекту землеустрою вжити заходів щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідно до цього рішення;

3.2 подати погоджений проект землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру до Високопільської селищної ради на затвердження.

  1. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588983
CьогодніCьогодні921
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6658
У цьому місяціУ цьому місяці66373
З початкуЗ початку1588983

Besthosting


Найновіше