Skip to content
Додому
Юні господарі на практиці Друк
Четвер, 15 червня 2017, 20:30

До зеніту літа триватиме виробнича практика майже 130 учнів Архангельського професійного аграрного ліцею Високопільського району. Досвідчені наставники доклали немало зусиль, аби юнь стала дбайливими господарями землі.

- Сьогодні у трудових колективах Високопільського, Нововоронцовського, Бериславського, Генічеського районів стажуються учні 1-3 курсів. Це  трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва та пекарі-кухарі,- доповнила виконуюча обов’язки заступника директора ліцею з виховної роботи Юлія Балакан. –Приміром, у ПАТ «Придніпровське» Нововоронцовського району на практиці опановують хліборобське ремесло Микола Дубина та Максим Шульга. Приватно-орендне підприємство «Дніпрянка» на Високопільщині для учнів Олександра Фондалюка й Миколи Варави стало серйозним випробуванням на трудову зрілість. І на  архангельському заводі філії «Арселор Міттал Берислав» старанно оволодівають практичними навичками Віталій Ліховчук та Артем Плахута. Всі, без винятку, юнаки та дівчата відповідально ставляться до практичної роботи. У більшості, практиканти забезпечені безкоштовним харчуванням та житлом.

Курує проходження практики старший майстер виробничого навчання Андрій Малюжонок. Усі питання, що виникають у процесі стажування, дирекцією ліцею та ним вирішуються оперативно.

Микола ГУРЕПКО.

На фото: у кабіні екскаватора Віталій Ліховчук, на екскаваторі Артем Плахута, а поруч із екскаватором майстер виробничого навчання ліцею Олег Ткаченко.

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1249672
CьогодніCьогодні53
ВчораВчора440
На цьому тижніНа цьому тижні906
У цьому місяціУ цьому місяці9064
З початкуЗ початку1249672

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші