Skip to content
Додому Новини селища Фестиваль німців "Кронау Фест " на Херсонщині
Фестиваль німців "Кронау Фест " на Херсонщині Друк
Понеділок, 03 липня 2017, 09:05

Кронау – це стара назва селища Високопілля, сучасного населеного пункту, районного центру Херсонщини, який був заснований працелюбними німецькими колоністами у 1869 році. В цьому містечку й досі живуть нащадки тих німецьких переселенців.

1 липня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша Херсонський міський центр німецької культури, Високопільська селищна рада провели потужний «Кронау фест», який зібрав творчі колективи та представників німецьких громад з Києва, Дніпра, Кривого рогу, Мелітополя, Миколаєва, Одеси, Чернігівщини та гостей з Німеччини.

 

Їх творчі колективи разом із господарями мистецького майданчика з Херсону, Високопілля та Нової Каховки подарували херсонцям чудовий концерт.

Голова Херсонського центру німецької культури Лариса Дворнікова відзначила, що цей захід спрямований на підтримку культури та розвиток мистецьких комунікацій між німцями Причорномор'я.

І дійсно як відзначив один з поважних гостей, німці – це не тільки Друга світова, це велична культура мистецтво та наука, яка прикрасила світову скарбницю іменами Баха, Генделя, Моцарта, Гегеля, Шопенгауера, Ніцше, Гете, Лейбніця, яка дала нашій херсонській землі працелюбних людей.

Їх покоління працюючи в складних умовах створювали та продовжують перетворювати етносферу та ноосферу нашого краю на краще.

Георгій БЯНОВ
Фото автора

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Статистика

1249674
CьогодніCьогодні55
ВчораВчора440
На цьому тижніНа цьому тижні908
У цьому місяціУ цьому місяці9066
З початкуЗ початку1249674

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші