Skip to content
Приспічило Друк
Понеділок, 04 вересня 2017, 05:41

Ці строки народилися через туалетну тему, яка підіймалася на сторінках місцевої газети та в вимогах деяких депутатів району.

Цього разу відома працівник пера та культури в районці від 25.08.2017 року видає матеріал „Господарюємо чи відбуваємо строк” в, якому докоряє за відсутність туалетів загального користування в селищі. „А тепер вийдіть в у селище (у районний центр). Уявіть собі, що вам „приспічило”. Озирніться навколо … Упс! Ото ж бо! Ніде. А якщо ви не місцевий?”  - пише пані Людмила Куковинець. Пише так, начебто  сама не місцева. Але ж завдання поставлене! Порахували кількість туалетів в центральній частині селища та біля місць найбільшого відвідування нашими гостями. Виявилося, що їх аж 18! одиниць! Так, в цій кількості є туалети „під замком”, але впевнений, що їх власники ніколи не відмовлять надати ключа, якщо Вам „приспічить”. Карту та перелік розміщення цих об’єктів загального користування доводимо до вашого відома:

 

 1. Автовокзал
 2. Центральна районна лікарня
 3. Школа
 4. Ринок
 5. Залізничний вокзал
 6. Податкова
 7. Стадіон
 8. Адмінбудівля районної ради
 9. Універмаг (ключ)
 10. Гімназія
 11. Музей
 12. Пенсійний
 13. РТП (колишній суд)
 14. кафе „Люкс”
 15. за мінімаркетом
 16. кафе „Лакомка”
 17. кафе „Світанок” (ключ)
 18. Районний суд

Погоджуюсь, не всі будівлі та їх внутрішнє вбрання мають належний вигляд, але вони існують! і чекають своїх відвідувачів.

Мені не відомо чому пані Людмила не володіє цією „таємною географічною” інформацією, можливо вона хотіла, щоб туалет був безпосередньо в центрі селища, десь на майдані перед адмінбудівлею, універмагом або районним будинком культури? Нагадаю, що за діда-прадіда як то повелося в Україні будувати туалет на задньому дворі, а ні перед вхідними дверима!

Погоджуюсь, що саме з питною водою в селищі існує велика проблема. В центрі селища її дійсно не має, як не має централізованого водопостачання взагалі. В цьому авторка має рацію, тим паче, що вона особисто висвітлювала хід будівництва водогону в одинадцятому мікрорайоні і знає скільки проблем при цьому прийшлось подолати. До речі цей проект й досі не завершений, а без цього питної води в центральній частині та в районі багатоповерхівок не буде. Коштів в селищному бюджеті не вистачає, щоб провести роботи із з’єднання свердловин з питною водою в єдину водопровідну мережу. Участь в конкурсі Державного фонду регіонального розвитку в 2016 та 2017 роках не принесла бажаних результатів. Підтримки у районного керівництва напрямок розвитку водопровідної мережі не знайшов, зараз в пріоритеті будівництво футбольних майданчиків.

Мене особисто турбує інше питання, яке підіймає Людмила. Невже ми так обідніли, що не в змозі купити навіть півлітрову пляшечку „Каховки”, невже ми так зубожіли духовно, що не підкажемо гостю селища де розташований найближчий туалет та не надамо скляночку води запити ліки??? Навіщо так ображати високопільців?

Руслан Застава

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Валюта

Офіційні сайти

 

Статистика

1304360
CьогодніCьогодні87
ВчораВчора682
На цьому тижніНа цьому тижні4565
У цьому місяціУ цьому місяці14224
З початкуЗ початку1304360

Besthosting