Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про виконання обов’язків старост
Проект рішення Про виконання обов’язків старост Друк
Неділя, 05 листопада 2017, 09:34


Високопільська селищна рада

 

Проект Р І Ш Е Н Н Я

І сесії селищної ради VІІ скликання

 

від __ листопада 2015 року                   № 9

Про виконання обов’язків старост

З метою забезпечення гарантій місцевого самоврядування на територіях сільських громад приєднаних до селищної, визначення статусу сільського старости, його повноважень та відповідальності, відповідно до вимог п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», законів України «Про нотаріат», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», керуючись частиною 4 статті 141, статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Високопільська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. До проведення перших виборів старост на території юрисдикції Високопільської селищної об’єднаної територіальної громади, обов’язки старости покласти на:

- Черненко Валентину Леонтіївну, яка здійснювала повноваження Нововознесенського сільського голови до об’єднання;

- Етюк Анатолія Федоровича, якій здійснював повноваження Малошестірняського сільського голови до об’єднання;

2. Визначити, що в.о. старости:

- Черненко В.Л. здійснює свої повноваження на території сіл Нововознесенське, Добрянка, Вереміївка, Костирка;

- Етюк А.Ф. здійснює свої повноваження на території сіл Мала Шестірня, Новогригорівське, Федорівка.

3. Уповноважити осіб, які виконують обов’язки старости (до обрання на перших виборах старости), як посадову особу органу місцевого самоврядування та члена виконавчого комітету Високопільської селищної ради:

- приймати заяви та документи на вчинення нотаріальних дій, передбачених частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат» (у обсягах, що відповідає вимогам чинного законодавства);

- приймати заяви та документи на проводення державної реєстрації актів цивільного стану, визначених частиною другою статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (пункт третій частини першої статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану») та призначити відповідальною особою за облік, збереження та витрачання бланків свідоцтв, що видаються державними органами реєстрації актів цивільного стану на підтвердження юридичних фактів в Україні;

- приймати заяви та документи на здійснення реєстрацію місця проживання, перебування та зняття з реєстрації, відповідно до Правил реєстрації та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, осіб, які зареєстровані в підвідомчих йому населених пунктах;

- здійснювати заходи із ведення погосподарського обліку на території підвідомчих йому населених пунктах.

- видавати довідки встановлених зразків, характеристики за місцем проживання, акти обстеження, інші документи в межах своїх повноважень.

4. Дії, перелічені у пункті 3 цього рішення, можуть вчинятися лише на території відповідних сіл, у яких особа повноважна виконувати обов’язки старости відповідно до пункту 2 даного рішення.

5. Встановити, що обов’язки старости виконуються відповідно до ст. 141 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Обсяг повноважень виконуючих обов’язки старост до моменту затвердження Положення про старосту визначається рішеннями Високопільської селищної ради.

6. Оплату праці старост здійснювати в межах запланованого фонду оплати праці для сільських голів на 2017 рік та проводити з відповідних сільських бюджетів до 31.12.2017 року, а з 01.01.2018 року — з селищного бюджету Високопільської селищної ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку.

  

 

Селищний голова                                 Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1735370
CьогодніCьогодні156
ВчораВчора2231
На цьому тижніНа цьому тижні2387
У цьому місяціУ цьому місяці56104
З початкуЗ початку1735370

Besthosting


Найновіше