Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про реорганізацію Малошестірнянської сільської ради
Проект рішення Про реорганізацію Малошестірнянської сільської ради Друк
Неділя, 05 листопада 2017, 09:38

Високопільська селищна рада

Проект Р І Ш Е Н Н Я

І сесії селищної ради VІІІ скликання

від ____ листопада 2017 року               № 6

Про реорганізацію Малошестірнянської  сільської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», на підставі рішення Високопільської селищної  ради від ___ листопада 2017 р.  № 1 „Про підсумки виборів та визнання повноважень  депутатів Високопільської селищної ради VІІІ скликання”  селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Малошестірнянської  сільської ради (ЄДРПОУ _____), розташованої за адресою: вул. __________, с. Мала Шестірня, Високопільського  району, Херсонської області) шляхом приєднання до Високопільської  селищної ради (ЄДРПОУ 26555391), розташованої за адресою: вул. Визволителів, 112, смт. Високопілля, Високопільського  району, Херсонської області).
 2. 2. Високопільська селищна рада є правонаступником прав та обов'язків Малошестірнянської сільської  ради з дня набуття повноважень Високопільською селищною радою, обраною Високопільською селищною об’єднаною територіальною громадою.
 3. 3. Утворити комісію з реорганізації Малошестірнянської сільської ради у складі:
  Голова комісії:
  Етюк Анатоолій Федорович        в.о. старости

  Заступник голови комісії
  ___________________        -         ____________________________
  (ПІБ)                                            (посада)         
  Члени комісії:
  ___________________        -         ____________________________
  (ПІБ)                                            (посада)         
  ___________________        -         ____________________________
  (ПІБ)                                            (посада)         
  ___________________        -         ____________________________
  (ПІБ)                                            (посада)
 4. 4. Комісії з реорганізації Малошестірнянської сільської ради у строк до «__» грудня  2017 року провести процедури інвентаризації активів та зобов’язань Малошестірнянської сільської ради та підготувати передавальний акт для прийняття на баланс Високопільської селищної ради та її виконавчих органів майна та зобов’язань Малошестірнянської сільської ради.
 5. 5. Голові утвореної за цим рішенням комісії з реорганізації забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених планом, та про результати проведеної роботи інформувати постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку.
 6. 6. Високопільській селищній раді забезпечити прийняття майна, активів, управлінських, бухгалтерських документів, зобов’язань від Малошестірнянської сільської ради у комунальну власність Високопільської селищної територіальної громади з моменту внесення до ЄДР запису про припинення діяльності Малошестірнянської сільської ради.
 7. 7. Провести необхідні дії щодо закриття відповідних рахунків в банках, органах Державного казначейства України, отримання довідок про відсутність заборгованості у Малошестірнянській сільській раді та інших дій, необхідних для припинення діяльності органу місцевого самоврядування.
 8. 8. Призначити особою, уповноваженою на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації реорганізації Малошестірнянської сільської ради та внесення змін у відомості про Високопільську селищну раду в ЄДР Високопільського селищного голову Застава Руслана Миколайовича, паспорт МО 739320 виданий 06.11.1999р. Високопільським РВ УМВС, ІПН 2505906835, зареєстрований смт Високопілля, вул. Молодіжна, 61, тел.м. 096-570-80-97.
 9. 9. Високопільському селищному голові забезпечити внесення змін до установчих документів юридичних осіб комунальної форми власності, утворених за рішеннями Малошестірнянської сільської ради, які припиняються.
 10. 10. Відповідні установчі документи затвердити на пленарному засіданні Високопільської  селищної ради в строк не пізніше 3 місяців з моменту внесення до ЄДР запису про припинення Малошестірнянської сільської ради, що утворила комунальне підприємство, установу, організацію.
 11. 11. Визначити відповідальними за внесення змін до ЄДР щодо комунальних підприємств, установ, організацій керівників відповідних комунальних підприємств, установ, організацій.
 12. 12. Високопільському селищному голові забезпечити переоформлення цивільних, господарських договорів, сторонами яких є Малошестірнянська сільська рада, які зберігатимуть чинність у 2017 та наступних роках.
 13. 13. Високопільському селищному голові забезпечити переведення та звільнення працівників, які займають невиборні посади в Малошестірнянській сільській раді протягом процесу реорганізації.
 14. 14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                 Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1735352
CьогодніCьогодні138
ВчораВчора2231
На цьому тижніНа цьому тижні2369
У цьому місяціУ цьому місяці56086
З початкуЗ початку1735352

Besthosting


Найновіше