Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про умови оплати праці селищному голові
Проект рішення Про умови оплати праці селищному голові Друк
Середа, 15 листопада 2017, 07:05

Високопільська селищна рада

Проект Р І Ш Е Н Н Я

І сесії селищної ради VІІ скликання

від ____ листопада 2017 року               № 11

Про умови оплати праці селищному голові

Керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (додаток 50), враховуючи Положення про преміювання та пропозиції депутатів, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити посадовий оклад Високопільському селищному голові Заставі Руслану Миколайовичу з часу набуття повноважень голови  Високопільської ОТГ в сумі 5100 грн.
 2. Встановити до посадового окладу надбавку за ранг в сумі 110 грн.
 3. Встановити надбавку за вислугу років в розмірі 15% до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.
 4. Встановити надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% .
 5. Преміювати щомісячно селищного голову Заставу Р.М. відповідно до його особистого вкладу у загальні результати роботи в розмірі  100% від посадового окладу, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат в межах фонду оплати праці згідно положення про преміювання.
 6. Виплачувати селищному голові Заставі Р.М. матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.
 7. Взяти до відома, що селищному голові надано право:
  • здійснювати щомісячно преміювання працівників апарату селищної ради відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних, професійних свят та ювілейних дат за рахунок місячного фонду оплати праці та економії коштів на оплату праці.
  • надавати працівникам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати та допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати згідно діючого законодавства.
 8. Взяти до відома, що в разі відсутності селищного голови надано право заступнику селищного голови здійснювати преміювання та надавати матеріальні допомоги працівникам.
 9. Виплату премій, надання матеріальних допомог проводити в межах затвердженого фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.
 10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку.

 

Селищний голова                                 Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2273114
CьогодніCьогодні2476
ВчораВчора2580
На цьому тижніНа цьому тижні18778
У цьому місяціУ цьому місяці21178
З початкуЗ початку2273114

Besthosting


Найновіше