Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Процик М.М.
Проект рішення Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Процик М.М. Друк
Неділя, 26 листопада 2017, 19:14

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

ІІ  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________ 2017 року ___

 

Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  Процик М.М.

Розглянувши заяву громадянина Процик Максима Миколайовича, жителя с.Добрянка вул. Весела (колишня Чапаєва) 5, беручи до уваги що земельна ділянка вже сформована згідно діючого законодавства, документи на житловий будинок та враховуючи пропозиції і рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Процик Максиму Миколайовичу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд загальною площею 0,1124 га, розташованої на території Високопільської селищної ради за адресою: вул.Першотравнева 22, смт. Високопілля, Високопільського району, Херсонської області, кадастровий номер 6521855100:04:001:0301.
  2. Оформити  громадянці Процик М. М. право власності на земельну ділянку у відповідності до вимог  Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
  3. Внести зміни спеціалісту І категорії з земельних питань в облікову документацію.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Селищний голова                                     Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1735369
CьогодніCьогодні155
ВчораВчора2231
На цьому тижніНа цьому тижні2386
У цьому місяціУ цьому місяці56103
З початкуЗ початку1735369

Besthosting


Найновіше