Skip to content
Додому Спорт Зимова Спартакіада Високопільщини
Зимова Спартакіада Високопільщини Друк
Вівторок, 28 листопада 2017, 15:25

25 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулася Зимова Спартакіада Високопільщини серед збірних команд сільських, селищних рад. Спортивні змагання було розпочато урочистою лінійкою, на якій зі словами привітання до учасників змагань виступили депутати Високопільської селищної ради: начальник відділу культури, молоді та спорту Вікторія Коперко та голова громадської організації «Високопільське районне ФСТ «Колос» Антолій Ляшенко.

5 збірних команд сільських, селищних рад взяло участь у 4-х видах спорту Зимової Спартакіади: шахи, шашки, настільний теніс, дартс.

 

У командному заліку з шахів І місце виборола Високопільська селищна рада, ІІ місце - Іванівська сільська рада, ІІІ місце посіла Нововознесенська сільська рада; у змаганнях шашок І місце поділили дві сільські ради Нововознесенська та Іванівська, ІІ місце – Малошестірнянська сільська рада, ІІІ місце – Високопільська селищна рада. Найсильнішими у командному заліку з дартсу стала пара із Малошестірнянської сільської ради, ІІ місце посіла Нововознесенська сільська рада, ІІІ місце – Іванівська сільська рада.

Наймасовішими та захоплюючими стали змагання з настільного тенісу. Абсолютною переможницею серед жінок та чоловіків стала Тетяна Пащук, а у командному рівних не було Кочубеївській збірній (три перших місця), ІІ місце за високопільчанами, ІІІ місце посіли тенісисти із Іванівки.

Переможцям та призерам змагань було вручено Кубки та грамоти організаторів змагань.

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1352841
CьогодніCьогодні2
ВчораВчора864
На цьому тижніНа цьому тижні5933
У цьому місяціУ цьому місяці15248
З початкуЗ початку1352841

Besthosting