Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільський ясла-садок „Барвінок”
Проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільський ясла-садок „Барвінок” Друк
П'ятниця, 22 грудня 2017, 05:55


Високопільська селищна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

__  сесії селищної ради VІI скликання

 

 

від  __ грудня 2017 року                        №___

 

Про зміну назви та внесення змін до статуту
КЗ „Високопільський ясла-садок „Барвінок”

 

Відповідно до Бюджетного, Господарського та Цивільного Кодексів України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рішень Високопільської районної ради від 13 грудня 2017 року №389 „Про передачу права засновника комунальних закладів освіти та культури  Високопільській селищній  раді об’єднаної територіальної громади” та №390 „Про безоплатну передачу  майнових комплексів закладів освіти та культури із  спільної  власності територіальних  громад Високопільського району до  спільної власності Високопільської селищної ради  об’єднаної територіальної громади”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. Високопільській селищній раді прийняти право засновника комунального закладу „Високопільський ясла-садок „Барвінок” Високопільської районної ради Херсонської області.
  2. Змінити назву закладу з комунальний заклад „Високопільський ясла-садок „Барвінок” Високопільської районної ради Херсонської області (код ЄДРПОУ 24755080) на комунальний заклад „Високопільський ясла-садок „Барвінок”.
  3. Внести зміни до статуту комунального закладу „Високопільський ясла-садок „Барвінок” затвердивши його в новій редакції.
  4. Уповноважити директора Старченко О.М. на вчинення всіх дій, необхідних для здійснення державної реєстрації змін до установчих документів закладу, зазначеного в п. 2 цього рішення.
  5. Внести зміни до переліку об’єктів комунальної власності Високопільської об’єднаної територіальної громади (далі Перелік), а саме доповнити  Перелік майновим комплексом, зазначеним в п. 2 цього рішення.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку та на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту

 

 

Селищний голова                                               Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2272132
CьогодніCьогодні1494
ВчораВчора2580
На цьому тижніНа цьому тижні17796
У цьому місяціУ цьому місяці20196
З початкуЗ початку2272132

Besthosting


Найновіше