Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільський районний краєзнавчий музей”
Проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільський районний краєзнавчий музей” Друк
П'ятниця, 22 грудня 2017, 05:57

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

__  сесії селищної ради VІI скликання

 

 

від  __ грудня 2017 року                        №___

 

Про зміну назви та внесення змін до статуту
КЗ „Високопільський районний краєзнавчий музей”

 

Відповідно до Бюджетного, Господарського та Цивільного Кодексів України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рішень Високопільської районної ради від 13 грудня 2017 року №389 „Про передачу права засновника комунальних закладів освіти та культури  Високопільській селищній  раді об’єднаної територіальної громади” та №390 „Про безоплатну передачу  майнових комплексів закладів освіти та культури із  спільної  власності територіальних  громад Високопільського району до  спільної власності Високопільської селищної ради  об’єднаної територіальної громади”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. Високопільській селищній раді прийняти право засновника комунального закладу „Високопільський районний краєзнавчий музей” Високопільської районної ради Херсонської області.
  2. Змінити назву закладу з комунальний заклад „Високопільський районний краєзнавчий музей” Високопільської районної ради Херсонської області (код ЄДРПОУ 37411607) на комунальний заклад „Високопільський краєзнавчий музей”.

Скорочена назва КЗ „Високопільський музей”.

  1. Внести зміни до статуту комунального закладу „Високопільський краєзнавчий музей” затвердивши його в новій редакції.
  2. Уповноважити завідувача Кірєєву Л.П. на вчинення всіх дій, необхідних для здійснення державної реєстрації змін до установчих документів закладу, зазначеного в п. 2 цього рішення.
  3. Внести зміни до переліку об’єктів комунальної власності Високопільської об’єднаної територіальної громади (далі Перелік), а саме доповнити  Перелік майновим комплексом, зазначеним в п. 2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку та на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту

 

 

Селищний голова                                               Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1577973
CьогодніCьогодні2405
ВчораВчора1801
На цьому тижніНа цьому тижні16094
У цьому місяціУ цьому місяці55363
З початкуЗ початку1577973

Besthosting


Найновіше