Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Центр дитячої та юнацької творчості”
Проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Центр дитячої та юнацької творчості” Друк
П'ятниця, 22 грудня 2017, 05:59

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

__  сесії селищної ради VІI скликання

 

 

від  __ грудня 2017 року                        №___

 

Про зміну назви та внесення змін до статуту
КЗ „
Центр дитячої та юнацької творчості

 

Відповідно до Бюджетного, Господарського та Цивільного Кодексів України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рішень Високопільської районної ради від 13 грудня 2017 року №389 „Про передачу права засновника комунальних закладів освіти та культури  Високопільській селищній  раді об’єднаної територіальної громади” та №390 „Про безоплатну передачу  майнових комплексів закладів освіти та культури із  спільної  власності територіальних  громад Високопільського району до  спільної власності Високопільської селищної ради  об’єднаної територіальної громади”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. Високопільській селищній раді прийняти право засновника комунального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості” Високопільської районної ради Херсонської області.
  2. Змінити назву закладу з комунальний заклад „Центр дитячої та юнацької творчості” Високопільської районної ради Херсонської області (код ЄДРПОУ 37411557) на комунальний заклад „Високопільський центр дитячої та юнацької творчості”.

Скорочена назва КЗ „Високопільський ЦДЮТ”.

  1. Внести зміни до статуту комунального закладу „Високопільський центр дитячої та юнацької творчості” затвердивши його в новій редакції.
  2. Уповноважити директора Теницького О.М. на вчинення всіх дій, необхідних для здійснення державної реєстрації змін до установчих документів закладу, зазначеного в п. 2 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку та на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту

 

 

Селищний голова                                               Р.М. Застава

ава

 

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2272041
CьогодніCьогодні1403
ВчораВчора2580
На цьому тижніНа цьому тижні17705
У цьому місяціУ цьому місяці20105
З початкуЗ початку2272041

Besthosting


Найновіше