Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільська центральна районна бібліотека”
проект рішення Про зміну назви та внесення змін до статуту КЗ „Високопільська центральна районна бібліотека” Друк
П'ятниця, 22 грудня 2017, 06:00


Високопільська селищна рада

 

Р І Ш Е Н Н Я

__  сесії селищної ради VІI скликання

 

 

від  __ грудня 2017 року                            №___

 

Про зміну назви та внесення змін до статуту
КЗ „Високопільська центральна районна бібліотека”

 

Відповідно до Бюджетного, Господарського та Цивільного Кодексів України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, рішень Високопільської районної ради від 13 грудня 2017 року №389 „Про передачу права засновника комунальних закладів освіти та культури  Високопільській селищній  раді об’єднаної територіальної громади” та №391 „Про надання дозволу на передачу книжкового бібліотечного фонду комунальному закладу „Високопільська районна бібліотека” Високопільської районної радиХерсонської області”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти книжковий бібліотечний фонд комунального закладу „Високопільська центральна районна бібліотека” Високопільської районної ради Херсонської області до власності Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
  2. Високопільській селищній раді прийняти право засновника комунального закладу „Високопільська центральна районна бібліотека” Високопільської районної ради Херсонської області та її філій:
  • Потьомкинська  бібліотека-філія (юридична адреса: Херсонська область, Високопільський район, с.Потьомкине, вул. Молодіжна, 12),
  • Князівська  бібліотека-філія (юридична адреса: Херсонська область, Високопільський район, с. Князівка, вул. Сергія Мельника,44).
  1. Змінити назву закладу з комунальний заклад „Високопільська центральна районна бібліотека” Високопільської районної ради Херсонської області (код ЄДРПОУ 37411591) на комунальний заклад „Високопільська центральна бібліотека”.

Скорочена назва КЗ „Високопільська бібліотека”.

  1. Внести зміни до статуту комунального закладу „Високопільський центр культури і дозвілля” затвердивши його в новій редакції.
  2. Уповноважити директора Тарабаку Н.І. на вчинення всіх дій, необхідних для здійснення державної реєстрації змін до установчих документів закладу, зазначеного в п. 2 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку та на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту

 

 

Селищний голова                                      Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2271930
CьогодніCьогодні1292
ВчораВчора2580
На цьому тижніНа цьому тижні17594
У цьому місяціУ цьому місяці19994
З початкуЗ початку2271930

Besthosting


Найновіше