Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в комунальному закладі „Високопільська дитяча музична школа”
Проект рішення Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в комунальному закладі „Високопільська дитяча музична школа” Друк
Середа, 10 січня 2018, 04:55

Високопільська селищна рада

КОАТУУ 6521855100

 

проект Р І Ш Е Н Н Я

___ сесії селищної ради VІI скликання

 

 

від  __ ___  2018 року                     №___

 

Про  затвердження Положення про порядок

оплати та надання пільг по оплаті за навчання

в комунальному закладі „Високопільська
дитяча музична школа”

 

Розглянувши  звернення директора  комунальному закладі „Високопільська дитяча музична школа”, відповідно до пункту 2 статті 26 Закону України «Про позашкільну  освіту», Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997  № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», керуючись п.5 ч. 1 ст. 26, п. 6 ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. 1. Затвердити Положення про порядок оплати та надання пільг по  оплаті за навчання в комунальному закладі „Високопільська дитяча музична школа” (Додаток 1).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

 

 

Селищний голова               Р.М. Застава


Додаток 1
до рішення селищної ради
від _січня 2018р. № ___

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в
комунальному закладі

«Високопільська  дитяча музична школа»

 

1.Загальні положення

1.1. Це положення поширюється на позашкільний навчальний заклад, що належить до спільної  комунальної власності Високопільської селищної ради, а саме на комунальний заклад «Високопільська  дитяча музична школа» (далі КЗ “Високопільська ДМШ”).

1.2. Плата за навчання встановлюється згідно ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей».

1.3. По КЗ «Високопільська ДМШ» на бюджетний рік складається кошторис, в якому визначаються надходження батьківської плати за навчання.

 

2. Порядок внесення плати за навчання

в КЗ « Високопільська ДМШ»

 

2.1. Плата за навчання вноситься протягом навчального року щомісячно до 10  числа поточного місяця. Учні, батьки яких своєчасно не внесли оплату за навчання, до занять не допускати. При заборгованості за два місяця (один минулий та 10 днів поточного) учні можуть бути виключені зі школи.

2.2. Плата за навчання вноситься на спеціальний рахунок комунального закладу, кошти з якого йдуть на погашення заробітної плати викладачам 60%, розвиток матеріально-технічної бази 25%, відрядження на обласні семінари, майстер-класи, міжнародні, всеукраїнські конкурси та фестивалі 15%.

 

3. Пільги про оплаті за навчання

в КЗ «Високопільська ДМШ»

3.1. Пільги надавати на підставі поданих батьками документів, що свідчать про можливість встановлення пільг по оплаті з 1 числа того місяця до 15 числа якого батьки учня подали письмову заяву та необхідні документи.

3.2. Звільняються від оплати за навчання на 100 %:

а) діти із багатодітних сімей;

б)  діти-інваліди;

в) діти-сироти;

г) діти позбавленні батьківського піклування;

3.3. Звільняються від оплати за навчання на 50%:

а) діти батьків-військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків;

в) діти працівників культури.

3.4. Зменшується оплата за навчання на 50% від розмірів:

а) дітям сімей, з яких навчається двоє дітей: за одну дитину – 100% (за менше оплачуваний інструмент), за другу – 50% (за більше оплачуваний інструмент);

б) дітям, які навчаються на двох і більше інструментах або відділах:

за перший 100% та 50% за наступні.

3.5. Передбачені цим положенням вищевказані пільги можуть надаватися лише по одному на сім’ю із зазначених видів пільг за бажанням батьків.

3.6.  За погодженням з Високопільською селищною радою, директору школи надано право встановлювати пільги по оплаті за навчання особливо обдарованим дітям.

3.8. У разі хвороби учня протягом двох місяців і більше, при наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби оплачувати 100%, за наступні - 50%.

3.9.В разі використання прокату музичних інструментів (з фонду школи) вносити щомісячно оплату в розмірі 50 грн.

 

4. Планування та використання доходів від плати за навчання

в КЗ  «Високопільська ДМШ»

4.1. Облік видатків та надходжень покладається на головного бухгалтера комунального закладу «Високопільська дитяча музична школа»

4.2. Плата за навчання нараховується головним бухгалтером комунального закладу «Високопільська дитяча музична школа»

4.3. Доходи від сплати за навчання спрямовуються на заробітну плату та нарахування на фонд оплати праці – 60 %; придбання та налаштування музичних інструментів, ремонт приміщень, матеріально-технічне забезпечення, інші послуги – 25 %, відрядження на обласні семінари, майстер-класи, міжнародні, всеукраїнські конкурси та фестивалі – 15%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1739679
CьогодніCьогодні1349
ВчораВчора3116
На цьому тижніНа цьому тижні6696
У цьому місяціУ цьому місяці60413
З початкуЗ початку1739679

Besthosting