Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку селищної ради за 2017 рік
Проект рішення Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку селищної ради за 2017 рік Друк
Четвер, 18 січня 2018, 04:41

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

__сесії селищної ради VІІ скликання

від  ____2018  року                       № __

 

 

Про підсумки виконання Програми 
соціально-економічного розвитку 
селищної ради за 2017 рік

Керуючись статтею 26 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Інформацію про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку селищної ради за 2017 рік прийняти до відома (додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку та на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту

 

Селищний голова                                      Р.М. Застава


Додаток

до рішення  сесії селищної ради

VІІ скликання від   року  №

 

Інформація

про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку

селищної ради  за 2017 рік

 

Протягом 2017 року зусилля  селищної ради були спрямовані на підвищення якості життя населення селищної ради за рахунок відновлення та модернізації дорожньо-транспортної та інженерної інфраструктури населених пунктів, створення умов для покращення здоров’я, умов відпочинку, безпеки життя мешканців.

Аналіз показників соціального та економічного розвитку селищної ради за 2017 рік свідчить про виконання основних заходів, спрямованих на підвищення рівня життя населення та досягнення певних позитивних зрушень.

Станом на 01 січня 2018 року на території селищної ради проживає 6718  осіб, в тому числі міського населення – 4403 чол., сільського –2315 чол., в т.ч. 468 дітей до 6 років. За 2017 рік народилося 57 чоловік, померло 96, у загальноосвітніх навчальних закладах на території селищної ради навчається 904 учня.

Рівень охоплення дошкільною освітою дітей віком від 2 до 6 (7) років – 61,0 %, дітей п’ятирічного віку – 100%.

На території  селищної ради проживає 1740 пенсіонерів, середній розмір пенсії – 1732,18 грн.

Станом на 31 грудня 2017 року на обліку у Високопільському районному центрі зайнятості перебуває 172 незайнятих громадян жителів Високопільської селищної ради.

За звітний період забезпечено безперебійне енергопостачання об’єктів господарського комплексу та населення селищної ради. Населенням забезпечено розрахунки за спожиту електроенергію на рівні 107,2 %,  спожитий природний газ
– 108,2 %, житлово-комунальні послуги – 123,4 %.

З метою реалізації програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення умов сільського населення «Власний дім», яка діє в селищній раді з 2012 по 2020 роки з мешканцями селищної ради укладено в 2017 році 15 кредитних, з них на придбання будинку – 8 договорів, реконструкцію будинків - 7  договорів, на загальну суму 1 007000 грн.

Площа посіву ранніх зернових культур під урожай 2018 року по Високопільській селищній раді становить 3979 га. Темп зростання (зменшення) поголів’я великої рогатої худоби за всіма категоріями господарств забезпечено на рівні 101,4% до відповідної дати попереднього року. Темп зменшення поголів’я корів – 88.6 %. Темп збільшення поголів’я свиней – 108 %.

Забезпечено функціонування 4 спілок по випасу худоби в селищній раді
та 2 пункти по прийому молока у населення.

Забезпечено функціонування сайту Високопільської селищної ради, постійно ведеться всебічне висвітлення економічного, суспільно-політичного і культурного життя селищної ради.

Забезпеченість комп’ютерною технікою навчальних закладів селищної ради від потреби становить 79 %.

За  підсумками обласних комплексних  змагань (ІХ літні юнацькі спортивні  ігри Херсонщини  2017  року)  Високопільський  район  посів   І загальнокомандне місце у другій групі районів..

На  обласних зональних змаганнях з баскетболу збірна команда юнаків виборола І місце. У зональних змаганнях  з волейболу в смт.Новоронцовка  збірна команда   юнаків  посіла – ІІ місце.

Успішно виступили збірні команди району з футболу та футзалу, які на обласних змаганнях посіли   ІІІ місце  (тренер-викладач Нойок І.І.).

Забезпечено участь збірних команд району 2005, 2004, 2006 років народження у обласних змаганнях з футболу  «Шкіряний м’яч », усі групи посіли друге місце  в зональних змаганнях.

На «Дитячій Олімпіаді Херсонщини 2017» (смт. Лазурне) збірна юних футболістів 2004-2005 року народження у фіналі  виборола ІІ загальнокомандне місце.

Проведено  «Спортивні   ігри Високопільщини - 2017», у рамках яких відбулися  змагання: традиційний турнір з волейболу, присвячений пам’яті лейтенанта  Андреєва Я.Л. (смт Високопілля), турнір з волейболу на Кубок Героя України Анатолія Лавриненко та лауреата премії «Гордість країни - 2006» Сергія Стрільця,  районний Кубок з волейболу, присвячений пам'яті воїна – афганця Коваленка А.В., (с. Нововознесенське),  першість з міні-футболу серед юнацьких команд,  Кубок   з міні-футболу  до Дня Українського  козацтва та захисника України та  два турніри з доміно.

У комплексних  змаганнях серед збірних команд сільських,  селищних рад  на «Краще спортивне село Високопільщини»  2017 року  Високопільська селищна рада стала переможцем. Збірна ветеранів Високопільського району взяла  участь у обласних змаганнях.   з футзалу, де стала переможцем Херсонської області серед сільських колективів товариства «Колос» з футзалу для  вікової категорії 40 плюс. Протягом  листопада проведена «Зимова Спартакіада Високопільщини 2017» із 6 видів: шахи, шашки, настільний теніс, дартс, волейбол, футзал. Переможцями Спартакіади стала збірна команда Високопільської селищної ради.

Федерацією шахів (голова Урбанський І.А.) протягом року проведено 17 шахових змагань:

 • традиційний  турнір «Різдвяна казка - 2017»;
 • Кубок гетьмана Івана Виговського;
 • традиційний Кубок Григорія Дем’яновича Осадчого, присвячений 73-й  річниці звільнення Високопільського району від німецько-фашистських загарбників;
 • ХVІІ традиційний Кубок районної газети «Високе  поле»;
 • ІІ традицфійний Кубок пам’яті Героїв Чорнобиля;
 • ІІ традиційний Кубок для дітей «Золота рибка» до Мжнародного Дня захисту дітей;
 • ХІІ традиційні змагання за Молодіжний Кубок, присвячений Дню Молоді;
 • традиційний Кубок Федерації шахів;
 • зелений ІІІ турнір «Два слони», присвячений Міжнародному Дню шахів;
 • -ІІІ традиційний шаховий турнір пам’яті Станіслава Івановича Пристемського;
 • ХІV традиційний Кубок «Кришталевий  пішак»,  присвячений Дню Незалежності України;
 • ІІ Кубок «Іванівська Калина»;
 • традиційні змагання для школярів  пам’яті директора школи Анатолія Івановича Урбанського;
 • VІІ відкрита командна першість району; Кубок «Нове Вознесіння»;
 • ІІ Кубок «Хід королеви». Першість району серед дівчат та жінок;
 • ІІ Кубок «Є2-Є4». Шахові змагання для сімейних тандемів;
 • І шаховий Меморіал воїнам АТО «Героям слава».

На проведення спортивних заходів використано 8,0 тис.грн.

До Дня Перемоги вручені продуктові набори учасникам Другої світової війни та вдовам, використано 3,8 тис.грн. Придбано туберкулін на суму 4,7 тис.грн.

На проведення Новорічних свят використано 35,0 тис.грн., в тому числі придбані костюми для учасників новорічної концертної програми.

Годованому Роману Миколайовичу – дитині, яка потребує соціального житла, придбано житлове приміщення  вул. Банкова, 21, кв.3  смт. Високопілля, використано , за кошти  державного бюджету у сумі 47,7 тис.грн. придбано житло у с. Потьомкино, вул.Тараса Шевченка, 12а для Тишкевича Миколи Васильовича - особи з числа дітей-сиріт.

Відремонтовано асфальтове покриття ділянок вулиць Визволителів, Банкова, Нова, Вокзальна відновлено пішохідну розмітку, використано 772,1 тис.грн.

Відновлено вуличне освітлення на частинах вулиць Визволителів, Банкова, Молодіжна, на вулицях Суворова та Південна, використано 594, 1тис грн.

Відкрито дитячий майданчик по вулиці Визволителів, Кобзаря, дитячому ясла-садочку „Барвінок”, в селі Потьомкине та придбано вуличні атлетичні тренажери, використано 291,2 тис.грн. На центральному стадіоні селища відремонтовано будівлю та приміщення роздягальні, використано 179,1 тис.грн.

Комунальним підприємством «Високопільський комунсервіс» проводилась робота щодо ремонту систем водопостачання та водовідведення в селищі та с. Потьомкине, використано 27,7 тис грн.

За рахунок субвенції з селищного бюджету працювала бригада з благоустрою, що надало можливість утримувати центральні вулиці та громадські місця селища у належному стані, використано 8,8 тис.грн.. Придбано автомобільний причеп для роботи бригади, використано 10,3 тис. На прибирання сміття, очистку доріг використано 24,6 тис.грн. Встановлено вказівники вулиць, зроблено розмітку, відновлено автобусну зупинку у с.Тополине, використано 57,6 тис.грн. На проектування будівництва очисних споруд використано 27,6 тис.грн.

З селищного бюджету, у вигляді субвенцій, надана значна фінансова допомога закладам соціальної сфери, які фінансуються з районного бюджету, а також державним організаціям - рятувальній службі, на утримання та розвиток матеріальної бази.

Проведено капітальний ремонт адміністративної будівлі селищної ради, а саме замінено систему опалення, збудовано мережу водозабезпечення та водовідведення, використано 206,3 тис.грн.

Підводячи загальний підсумок виконання Програми, слід зазначити, що поряд з позитивними напрацюваннями, які вдалося реалізувати, залишається ще ряд проблемних питань, над якими необхідно працювати в подальшому. Серед них:

-    Контроль за повним надходженням податків до селищного бюджету;

-    забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на рівні не менше 50 % від загальної кількості дітей, які перебувають на обліку для отримання соціального житла та потребують його надання;

-    завершення паспортизації полігонів твердих побутових відходів;

-    реконструкція водопровідних мереж в населених пунктах селищної ради;

-     будівництво очисних споруд смт. Високопілля;

-    розширення мережі вуличного освітлення;

-    відновлення робіт з централізованого вивезення ТПВ від фізичних та юридичних осіб.

-    проведення робіт з ремонту центрального селищного стадіону;

-    придбання ізолюючих костюмів та бензопили для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого масштабу;

-     забезпечення стабільної роботи дренажних каналів та лівневої каналізації з метою захисту від підтоплення смт Високопілля;

Відповідно до результатів соціально-економічного розвитку території селищної ради та наявних проблем у Програмі визначено цілі, завдання та основні заходи на 2018 рік в умовах впровадження державою реформ, що потребують нових підходів до використання економічного, людського та природно-ресурсного потенціалу, для досягнення якісно нового рівня ефективності і конкурентоспроможності економіки та життя населення.

 

 

 

Секретар ради                                            Л.О.Гречка

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588972
CьогодніCьогодні910
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6647
У цьому місяціУ цьому місяці66362
З початкуЗ початку1588972

Besthosting


Найновіше