Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про затвердження порядку формування кадрового резерву в апараті Високопільської селищної ради
Проект рішення Про затвердження порядку формування кадрового резерву в апараті Високопільської селищної ради Друк
Четвер, 18 січня 2018, 04:44

Високопільська селищна рада

КОАТУУ 6521855100

 

проект Р І Ш Е Н Н Я

___ сесії селищної ради VІI скликання

 

 

від  __ ___  2018 року                     №___

№___

Про затвердження порядку формування

кадрового резерву в апараті Високопільської

селищної ради

            Відповідно до статті 16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Типового Порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня  2001 року № 1386, сесія селищної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити порядок формування кадрового резерву  в апараті  Високопільської  селищної ради  (додаток 1).
 2. Затвердити зразки списків осіб зарахованих до кадрового резерву апарату Високопільської селищної ради (додаток 2).
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку.

 

 

 

Селищний голова                                    Р.М. Застава


 

Додаток 1
до рішення селищної 
ради від ___2018 р. № __

Порядок формування кадрового резерву

в апараті Високопільської селищної ради

 1. Порядок формування кадрового резерву в апараті Високопільської селищної ради (далі – Рада) розроблений на виконання статті 16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» відповідно до Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2001 року №1386.
 2. Кадровий резерв для зайняття посад і просування по службі створюється за розпорядженням селищного голови і передбачає добір працівників, які спроможні запроваджувати демократичні цінності правової держави та громадянського суспільства, відстоювати права людини і громадянина, мають професійні навички, що ґрунтуються на сучасних спеціальних знаннях і аналітичних здібностях, для прийняття та успішного виконання управлінських рішень.
 3. Кадровий резерв формується з:

-  посадових осіб місцевого самоврядування, які підвищили кваліфікацію або пройшли стажування і рекомендовані комісією на вищі посади;

-  державних службовців, які бажають перейти на службу в органи місцевого самоврядування;

-  спеціалістів виробничої, соціально-культурної, наукової та інших сфер, а також випускників вищих навчальних закладів відповідного профілю, у тому числі зарахованих на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів державного управління;

-  претендентів на вакантні посади, які пройшли конкурс на заміщення такої посади, але не набрали достатньої кількості балів або меншу кількість балів,  ніж претендент на таку посаду, що виграв за результатами конкурсу.

 1. До кадрового резерву зараховуються особи, які виявили бажання зайняти посаду в апараті Ради, мають відповідну кваліфікацію та освіту або здобувають її.
 2. Зарахування до кадрового резерву проводиться за згодою особи, яка виявила бажання зайняти посаду в органах місцевого самоврядування.
 3. Про зарахування до кадрового резерву повідомляється керівництво за місцем роботи такої особи.
 4. Кадровий резерв на виборні посади, на які особи обираються територіальною громадою або відповідною радою, згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» не формується.
 5. На посади інших працівників органів місцевого самоврядування кадровий резерв формується з розрахунку: не менше двох осіб на посади начальників структурних підрозділів апарату Ради; не менше однієї особи з урахуванням фактичної потреби на посади спеціалістів структурних підрозділів апарату Ради, про що складаються списки осіб, зарахованих до кадрового резерву.
 6. Список осіб, зарахованих до кадрового резерву апарату Ради складається за зразком згідно з додатком  та переглядається   щороку у грудні місяці. У разі потреби до списку протягом року можуть вноситися зміни розпорядженням селищного  голови.
 7. Зарахування до кадрового резерву затверджується розпорядженням селищного голови. Якщо для призначення на посади, на які формується кадровий резерв, передбачається погодження кандидатур з відповідними органами виконавчої влади, зарахування до резерву проводиться після такого погодження.
 8. Після зарахування до кадрового резерву на посади, робота яких передбачає доступ до державної таємниці, розглядається питання щодо оформлення в установленому порядку відповідного допуску особам, які його не мають.
 9. Із зарахованими до кадрового резерву, проводиться робота згідно із особистими річними планами, затвердженими селищним головою, де передбачається:

-  вивчення й аналіз виконання законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, рішень органів місцевого самоврядування;

-  систематичне  навчання шляхом самоосвіти;

-  періодичне навчання і підвищення кваліфікації у відповідних навчальних закладах (у тому числі закордонних);

-  участь у роботі семінарів, нарад, конференцій з проблем та питань діяльності органів місцевого самоврядування;

-  стажування протягом не більш як двох місяців в органі місцевого самоврядування, до кадрового резерву якого зараховано працівника;

-  виконання обов’язків посадової особи, на посаду якої зараховано працівника до кадрового резерву;

-  залучення до розгляду відповідних питань, проведення перевірок, службових розслідувань, участь у підготовці  проектів актів законодавства, інших нормативних документів.

 1. Здійснення контролю за виконанням особистих річних планів осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади начальників відділів здійснюється селищним головою, на інші посади керівниками відповідних відділів Ради.
 2. Начальник загального відділу апарату Ради готує списки кадрового резерву, систематично аналізує та узагальнює практику його формування, вносить пропозиції керівництву щодо вдосконалення цієї роботи.
 3. Якщо посада, до кадрового резерву, на яку зараховано працівника, стає вакантною, він, за наявності рівних даних, має переважне право на її заміщення під час проведення конкурсу.
 4. Просування  по службі посадової особи місцевого самоврядування, зарахованої до кадрового резерву, здійснюється за рішенням селищного голови поза конкурсом.
 5. Перебування працівника у кадровому резерві може припинитися з його власної ініціативи або за вмотивованою пропозицією керівника структурного підрозділу, в якому він працює.
 6. Виключення із списків кадрового резерву оформляється розпорядженням селищного голови.

 

 

Селищний голова                                                 Застава Р.М.

 

Додаток 2
до рішення селищної 
ради від ___2018 р. № __

 

 

С П И С О К

осіб, зарахованих до кадрового резерву на 201___ рік для служби в органах місцевого самоврядування

на посаду ______________________________________________________

№№

п/п

Посада, на яку пропонується особа, із зазначенням назви підрозділу

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Освіта (коли, що закінчила особа), спеціальність, науковий ступінь, вчене звання

Дата зарахування до резерву

Посада яку особа займає, місце роботи

Стаж роботи на посаді

Ранг

1.

Спеціаліст-юрисконсульт

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1588972
CьогодніCьогодні910
ВчораВчора2609
На цьому тижніНа цьому тижні6647
У цьому місяціУ цьому місяці66362
З початкуЗ початку1588972

Besthosting


Найновіше