Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2016 року Фіскали області вчили рахувати місцеві бюджети
Фіскали області вчили рахувати місцеві бюджети Друк
П'ятниця, 02 лютого 2018, 21:19

Такою була мета семінару - тренінгу із практичної допомоги головам об’єднаних територіальних громад Херсонщини по формуванню базового рівня місцевих бюджетів на тему: «Заможні громади - вчасно сплачені податки!», який відбувся сьогодні у залі засідань Головного управління ДФС у Херсонській області. У заході приймали участь 47 учасників, з них 23 керівника органів місцевого самоврядування, а також землевпорядники, головні бухгалтери та юристи громад.

У вступній промові начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим акцентував увагу на важливості та необхідності проведення таких зустрічей з представниками громад, які дозволять об’єднати спільні зусилля, та в тісній взаємодії організувати роботу по своєчасній сплаті майнових податків до бюджетів територіальних громад.

 

Сільським головам розповіли про резерви фінансової спроможності місцевих громад завдяки активному залученню платників до сплати місцевих податків та зборів: плати за землю, податку на нерухоме майно, легалізації доходів та трудової зайнятості в курортних зонах Херсонщини. Також, на практичних прикладах, застерегли від можливих стосунків з платниками податків, які маніпулюють державними коштами, вдаються до сумнівних фінансово-майнових операцій та застосовують тіньові схеми для розкрадання коштів громад.

photo.43805

Особливо зацікавило учасників питання проведення інвентаризації земельних ресурсів на території ОТГ та сплати податків з таких доходів до місцевих бюджетів. Жваве обговорення викликало упорядкування термінів прийняття нормативної грошової оцінки земель, яка суттєво впливає на рішення органів місцевого самоврядування під час визначення ставок по платі за землю.

Важливим питанням обговорення стало проведення якісної інформаційно-просвітницької роботи кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року. Серед резервів: залучення до оподаткування доходів громадян від продажу сільськогосподарської продукції, від надання в аренду земельних ділянок та паїв, доходів від послуг із обробки сільськогосподарських земель власними транспортними засобами та інше. Учасники семінару отримали інформаційні пам’ятки щодо кампанії декларування доходів та корисну інформацію про можливість застосування у щоденній роботі ресурсів субсайту територіальних органів ГУ ДФС в області.

Фіскали області готові продовжити активну співпрацю із спеціалістами органів місцевого самоврядування по залученню всіх додаткових джерел доходів для підвищення фінансової спроможності місцевих громад на Херсонщині.

 https://www.facebook.com/sfs.kherson/

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1510905
CьогодніCьогодні1746
ВчораВчора2324
На цьому тижніНа цьому тижні4070
У цьому місяціУ цьому місяці75267
З початкуЗ початку1510905

Besthosting


Найпопулярніші