Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про надання дозволу на переукладання договорів оренди нерухомого майна КЗ „Високопільський краєзнавчий музей”
Проект рішення Про надання дозволу на переукладання договорів оренди нерухомого майна КЗ „Високопільський краєзнавчий музей” Друк
Четвер, 15 лютого 2018, 06:35

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

VІ  сесії селищної ради VІI скликання

Від  __ лютого  2018  року                    № ____

 

Про надання дозволу на  переукладання договорів оренди нерухомого майна  КЗ „Високопільський краєзнавчий музей”

Розглянувши лист директора КЗ „Високопільський краєзнавчий музей”, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади Високопільської селищної ради, затвердженого рішенням LХ  сесії селищної ради VI скликання від 24.07.2015р. № 1110, керуючись ст. 26, 59, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

$11.    У зв’язку із зміною засновника надати дозвіл директору КЗ „Високопільський краєзнавчий музей” на переукладання договорів оренди нерухомого майна з: 

$1·        КЗ „Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» ХОР ” терміном на 1 рік. Орендна плата становить одну гривню на рік. 

$1·        КЗ „Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» терміном на 1 рік. Орендна плата становить одну гривню на рік. 

$12.     Дозволити зараховувати орендну плату від оренди нерухомого майна на рахунок КЗ „Високопільський краєзнавчий музей” в обсязі 100%.

$13.     Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями громадян, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

Селищний голова               Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 


FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

2271929
CьогодніCьогодні1291
ВчораВчора2580
На цьому тижніНа цьому тижні17593
У цьому місяціУ цьому місяці19993
З початкуЗ початку2271929

Besthosting


Найновіше